Yıldız Düşüklüğü/Astroloji

Yummythegreat

Kayıtlı Üye
Merhabalar uzun süredir astroloji ile ilgileniyorum ve açıkçası içine girmem ilgimin artması hayatımdaki bazı olumsuzluklardan dolayı oldu. Önceden çok şanslı bir insanken, 6.hissi kuvvetli düşünce gücünü çok iyi kullanabilen ve pozitifi kendine ve insanlara çok güzel çekebilen bir insanken bir anda tüm yeteneklerim kayboldu. Artık 6.hissim yok ve hayatıma pozitifi çekemiyorum. Bu bir iki aydır olan bir şey değil seneler sonunda yavaş yavaş olumsuzluklar ele geçirdi hayatımı. Önceden ruhumla ve frekansım enerjimle parıl parıl parlarken şimdi dikkat çekmiyorum bile. Hatta hissettiğim tek şey insanlar üstünde negatif bir enerji bile bıraktığım bu konuda etkilediğim. Böyle olması bana da zarar veriyor. Konuya geri dönersek, astrolojik natal haritamda yıldız düşüklüğü yaşadığımı farkettim. Tek iyi konumum da 12.ev lordumun 8.eve düşmesi ve iyi bir konumda olması iyi dediğim de mars oğlak 8.ev. Bu medyumik yetenekler de verirmiş. Ama dediğim gibi bu da kayboldu. Onun dışında venüs başakta düşüşte ay akrepte düşüşte merkür yayda düşüşte evler zaten karmik ve 6. Ev neredeyse tüm gezegenlerimde. Ev yöneticilerinin düştüğü evler ve konumlar çok olumsuz anlayacağınız. Benden daha içinde olan biri varsa astroloji ya da bu tarz konularda bana yardımcı olabilir mi? Ne yapmalıyım bilmiyorum artık

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Hiç açılardan bahsetmemişsiniz. Hiçbir harita salt iyi veya kötü değildir o yüzden tavsiyem işinin ehline yorumlatmanız çünkü açılar ve yıldızlar önemlidir. 3 ayrı körlük ile alakalı yıldız ile etkileşimim var haritamda mesela ve 3.5 miyobum. Ya da doğum haritamda venüs çok güçlü görünüyor ilk bakışta direkt boğada ve dc ile kavuşumda arada yarim orb bile fark yok ancak açıları iyi değil. Ki bunlar en basit örnekler daha fazla kendimden bahsetmiş olmak istemiyorum diye söz etmeyeceğim. Ayrıca eskiden çok parlayan biriymişsiniz şu an değilim diyorsunuz jüpiter konumlarını incelediniz mi? Venüs açıları ne durumda? Plüto nerde ve etkileşimleri ne durumda? Ayrıca transit satürn kaçıncı evinizden geçiyor. Ne zamandır böyle hissediyorsunuz? Progressed ya da solar return hiç incelediniz mi? Astrolojinin dışında belki birine enerji çaktırıyorsunuz ya da çok fazla negatif kalıplar kullanarak hayatınızı negatife sürülüyorsunuz. Çok fazla seçenek var. Önce iyice detaylı bir kaç şeyi inceleyin sonra yeniden düşünürüz neyi nasıl yapacağınızı olur mu?

Yummythegreat

Kayıtlı Üye
Hiç açılardan bahsetmemişsiniz. Hiçbir harita salt iyi veya kötü değildir o yüzden tavsiyem işinin ehline yorumlatmanız çünkü açılar ve yıldızlar önemlidir. 3 ayrı körlük ile alakalı yıldız ile etkileşimim var haritamda mesela ve 3.5 miyobum. Ya da doğum haritamda venüs çok güçlü görünüyor ilk bakışta direkt boğada ve dc ile kavuşumda arada yarim orb bile fark yok ancak açıları iyi değil. Ki bunlar en basit örnekler daha fazla kendimden bahsetmiş olmak istemiyorum diye söz etmeyeceğim. Ayrıca eskiden çok parlayan biriymişsiniz şu an değilim diyorsunuz jüpiter konumlarını incelediniz mi? Venüs açıları ne durumda? Plüto nerde ve etkileşimleri ne durumda? Ayrıca transit satürn kaçıncı evinizden geçiyor. Ne zamandır böyle hissediyorsunuz? Progressed ya da solar return hiç incelediniz mi? Astrolojinin dışında belki birine enerji çaktırıyorsunuz ya da çok fazla negatif kalıplar kullanarak hayatınızı negatife sürülüyorsunuz. Çok fazla seçenek var. Önce iyice detaylı bir kaç şeyi inceleyin sonra yeniden düşünürüz neyi nasıl yapacağınızı olur mu?
Selam bana dm atarsanız size de bir yollayım harita bilgilerimi olur mu?