Yeteneklerimi bilmiyorum, nasıl öğrenebilirim ? Yetenek kaybedilmesi mümkün müdür ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yardımgerek

Kayıtlı Üye
Merhaba Mabet Üyeleri ,
Dostlar aklımda olan sorular var ve size deneyimlerimi paylaşacağım . Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum .
Öncelikle ben ne yeteneğim olduğunu bilmiyorum , neyin üstüne yoğunlaşmam gerektiğini de bilmiyorum , bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum .
İlk deneyim ;
Şuandan 4-5 sene önce belki daha öncesi bir rüya görmüştüm . Rüyam şöyleydi : Ben bir varlıkla birlikte oluyordum . Birlikte olma anını görmüyordum sadece olduğumu biliyordum . Yüzünü görmedim ve ne olduğunu anlayamadım . Varlık olduğunu biliyordum ama . O sıralar küçüktüm ve uzaylı olduğunu düşünmüştüm . Küçüktüm çünkü . Neyse olay birlikte olmak değil , ben rüyada bir bebek gördüm . Ve bebeğin benle o varlıktan olduğunu biliyordum . Hani sadece bizim bebeğimiz olduğunu biliyordum . Bebek , dolabın üstündeydi ve sorun şu ki bebeğin gözleri yoktu ve anlının ortasında tek bir göz vardı .[/B][/I][/U] Normal insan gözü gibi değildi bu . Mısır hiyerogliflerindeki gibi çizilmiş bir gözü düşünün ( https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...SCweno0DUCB_1ikok2QUT354jNeT64LTW6ECtJxbtRas4 ) bu göz gibi ama tam da böyle değil böyle çizilmiş gibiydi ama neon mor ve neon yeşil rengiydi ve parlıyordu . Bense pek anlamlandıramadım o sıralar , şuan ise parapsikolojik bir şey olabileceğini düşünüyorum . Sizce bu rüyanın gördüğüm şeyin anlamı nedir ?
Ha bu arada 4- 5 yıl süre boyunca başka bir şey yaşadım mı gördüm mü inanın hatırlamıyorum . Lakin son 5-6 aydır birkaç şey yaşamaya başladım . En azından ben parapsikolojiye yoruyorum bunları müsaadenizle açıklayayım . Yazı biraz uzun ama kusura bakmayın aklıma çok takılıyor bunlar .
Şuandan 4 - 5 ay önce amcam hapishaneye girdi . Kocaeli'nde yaşıyordu girdiğinde . Neyse babam görüşe gitti ve döndü . Ben de o sıra bir rüya gördüm.
Normalde amcam beyaz saçlıdır ama tam beyaz değildi- hatırladığım kadarıyla eskiyi beyazlarla karışık siyah gri falandı- saçı ve sakalı yoktu . Neyse rüyamda amcamı bembeyaz uzun bir sakal ve bembeyaz bir saçla gördüm . Ve amcam buradaydı . Bu arada ben Ankara'da yaşıyorum . Amcam rüyamda buradaydı . Bizim evimizde değildi lakin buradaydı . Ankara'da olduğunu ve birliktelik gördüm . Baba tarafı akrabaları da buradaydı . Zaten bir amcam Ankara'da yaşıyordu . Neyse gördüm ben rüyayı uyandım , babama amcamın sakalının olup olmadığını beyaz olup olmadığını ve saçının beyaz olup olmadığını sordum . O da nereden gördüğümü bildiğimi sordu . Çünkü uzun zamandır amcamı görmemiştim . Ben de rüyada gördüğümü söyledim ve o da iyi tamam falan deyip kapattı .Sonraki zaman sürecinde amcam hapisten çıktı ve buraya taşınma kararı alıp buraya taşındı . Diğer iki amcamdan biri zaten buradaydı . Sonra 3. amcam da Ankara'ya geldi çalışmak için . Kısacası baba tarafı akrabalarımdan amcalarım ve babam birlikte olmuş oldular aynı yerde. Ben bunu tabi sonradan anlamını anladım . Ben de fazla kafa yormadım . Sizce bu rüyanın bu olayın anlamı nedir ? Sizce durugörü tarzı birşey var mı bende ? Ne düşünüyorsunuz ?
Bir gün misafirlikte idik . Bir aile dostumuzla konuşurken bu parapsikoljik olaylardan konu açıldı . Bu olay da yaklaşık 6 ay önce falan oluyor . Olay değil gerçi sadece bu konuşma geçti . Ben önceden biliyordum olduğunu düşünüyordum ama inanmıyordum ondan duyunca araştırmaya inanmaya başladım bu olaylara .Sonra bıraktım nedense . Her neyse üstünden vakit geçti. Başka bir olay yaşadım bunlardan sonra .
3. bir olayı sizinle paylaşacağım . İşte ben o aile dostuyla konuştuktan sonra birkaç gün araştırdım sonra bıraktım araştırmayı . Fakat 2017 eylülden sonra ekim gibi falan işte yaşandı bu olay . Olaya geliyorum . Bir gün arkadaşlarımla bir yerde oturuyorduk . Bir anda arkadaşımdan 1 ile 10 arasında aklından sayı tutmasını ve bana gönderdiğini hayal etmesini istedim . Gözümün önüne 1-10 arası 1 ile 10 dahil sayıları getirdim . Doğru olanın öne çıkacağını düşündüm . Sonra tahminimi söyledim . Çok şaşırdı oha nasıl bildin falan konuşmalar geçti . Ben de bilmiyordum nasıl olduğunu . Sonra aynı ortamda yanındaki arkadaşıma söyledim aynı şeyi , o tahminim de tuttu . Üstünden bir gün geçti . Sınıfta başka bir arkadaşımla oturuyorduk . Yaklaşık 20 tane sayı tuttu aklından . 2 ya da 3 tanesini yanlış tahmin ettim 20 tanesinden . Ben de bir şeyler olduğunu düşündüm . Sonra eve gittim anneme anlattım . Onda denedim , ama tahminlerim yanlış çıktı . Etrafımdakilere anlattıktan sonra gözümün önünde hayal ettiğim sayılar bulanıklaşmaya başladı .Tahminlerim tutmamaya başladı .Sonra bir kaç defa herkesin önünde sınıfta denedim . Başarısız oldum . Herkes güldü vs . Sonra ben de denemeyi bıraktım .
Üstünden 4 - 5 ay geçti . Bu yazıdan birkaç gün belki bir hafta önce bir arkadaşım dayak yedi ve o dayağın aynısını ben öncesinde yemiştim zaten yatakta yatarken o gün dayak yiyen arkadaşımı düşündüm . Sırtına aldığı darbeleri vs . Bir anda o acıyı sırtımda hissetmeye başladım . Belki aynı acıyı daha önceden sırtımda yaşadığımdan dolayı diye düşündüm . Sonra bir anda düşünmeyi bıraktım ve acı geçti. Acıyı hissederken sanki o an birileri sırtıma vuruyormuş gibiydi . Sonra tekrardan parapsikolojik olayları araştırmaya başladım . Burayı buldum ve üye oldum . Sizce bu olayın anlamı nedir ?
Şuan ise astral deneyimlerimi yaşıyorum . Son birkaç gündür araştırmaya başladığımdan beri imajinasyon egzersizleri yapıyorum . Ayrıca psi wheel yaptım kendi başıma . Onunla telekinezi çalışıyordum . Hareket ettirmeyi başardım . Sonra aptal gibi gidip anneme anlattım . Ve tekrar evde yalnız iken denediğimde ise başarılı olamadım . Tekrar hareket ettiremedim . Dün gece ise astral deneyimi yaşadım tekrar, düşüş tekniği ile lakin ayrılacakken bir anda anlayamadım ayrılıp ayrılmadığımı ben ayrıldığımı zannedip gözümü açtım meğersem ayrılmamışım . Kalbim hızlanmıştı . Göbek ve çevresi çalkalanıyor gibiydi . Sanki kelebekler oynuyormuş gibiydi .Bir şey dışarı çıkmak istiyor gibiydi . Alnımda ağrı hissediyordum . Ağzımın içinden sanki içimden bir şey çıkmaya çalışıyor gibiydi. Vücudumda titreşimleri hissediyordum . Terliyordum . Nefesim dengesizleşti , kalp atışlarım hızlandı . Ayrılıp ayrılamadığımı anlamadım ben de ayrıldım diye düşünüp gözümü açtım . Ayrılmamışım . Sizce ne yapmalıyım nasıl devam etmeliyim ?

Bir şeyler var mı sizce bende ? Herhangi bir yeteneğim vs var mı sizce ? Siz neler düşünüyorsunuz ? Sizce yeteneklerimi kaybettim mi ? Lütfen yorum ya da özel mesajdan bana ulaşın . Cidden eğer bir şeyler varsa bende, öğrenmek geliştirmek ve bu konuda ilerleme istiyorum . Yeteneklerime bağlı olarak psikoloji okumayı bile düşünüyorum .Lütfen bana dönüş yapın . Yorum veya mesajlarınızı bekliyorum . Bilen birileri lütfen yardımcı olsun . Ne yaşıyorum ben lütfen yardım edin.

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Öncelikle sınırlı ve bireysel bilgim ile bu yorumu yazıyorum, hata/lar olabilir. Lütfen bu yorumu nihai yanıt olarak kabul etmeyiniz.

Ne yazık ki görsel linki hatalı, bundan dolayı net bir şey söyleyemem ancak psikolojik bir durum da olabilir özel bir durum da.

Yeteneğiniz olabilir/olmayabilir bu konuda bakım olmadan -nihai- bir karar verilmesi mümkün değildir. Kişisel görüşüm yeteneğiniz olduğu konusunda, ancak dediğim gibi bakım yapılmadığı için bu söylediğim sadece sözdedir, nihai değildir -ki bakım yapılsa dahi en fazla yeteneğiniz var denir ve minik bir ipucu verilir, çıplak olarak açıklanmaz-.

Gelişim konusunda önerim, yeteneğinizi -yeteneğiniz haylen aktif ise- tespit edip forumda araştırma yapmanızdır.

Yeteneğinizi anlatmanız -ifşa etmeniz- halinde iptali mümkündür, gerçekten geri gelmesini istiyorsanız içten bir şekilde talebinizi iletin. Geri gelme ihtimali konusunda net bir şey diyemem ancak evrensel sistem kabul ederse 2'ci -ki şu durumda 3'cü- bir şansınız olabilir. Lütfen yeteneğiniz geri gelirse, geldiğini dahi söylemeden kendi çalışmalarınızı yapın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...