yetenekleri olanlar?beraber çalışmak isteyenler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
Arkadaslar özel yetenekleri olan varmı beraber calısmak isterim bu konular üzerine

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Ben çalışmalar ve bayağı araştırmalar yapıyorum.Yardımcı olabilirim :)

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
bende istiyorum çalışmak öğrenmek fakat düzgün bi kaynak bulamıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim..

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Sitemiz bu konuda gayet geniş bence.Ve okunmasıda gereken kitaplar var açıkcası.Psişik yetenekler bölümündeki konulara göz atın bi isterseniz ?

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
Sitemiz bu konuda gayet geniş bence.Ve okunmasıda gereken kitaplar var açıkcası.Psişik yetenekler bölümündeki konulara göz atın bi isterseniz ?

hepsine baktım fakat sitedeki psişik yetenekler bölümü genelde soru sorma ve basından gecen olayı anlatma tarzında pek yardımcı olmuyor..

şumul

Kayıtlı Üye
Siz bende yetenek var diyorsanız, kaynağa gerek yok. Kaynak zaten yaşamsal olarak her yerde mevcut. Ben okuyarak öğrenme taraftarı değilim ve zaten bu çok zor. Yaşayarak öğrenme ve öğretme taraftarıyım. Ben cinleri v.b gibi varlıkları görür , iletişim kurarım diyorsanız, nasıl kullanılacağını uygulamalı olarak, sizinde şahit olacağınız şekilde gösteririz inşeallah. Ama bende hiç bir özellik yok diyorsanız, istiğdadı olmayan zaten irtibat kuramaz. İrtibat kuramayan da bu işi yapamaz.

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Ben insanların resimlerine bakarak nasıl konuştuklarını nasıl bi kişiliğe sahip olduklarını anlıyorum.Birde etrafımdaki kişilerin enerjisini hisse de biliyorum.Ama kendi enerjimi hissedemiyorum :S

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Siz bende yetenek var diyorsanız, kaynağa gerek yok. Kaynak zaten yaşamsal olarak her yerde mevcut. Ben okuyarak öğrenme taraftarı değilim ve zaten bu çok zor. Yaşayarak öğrenme ve öğretme taraftarıyım. Ben cinleri v.b gibi varlıkları görür , iletişim kurarım diyorsanız, nasıl kullanılacağını uygulamalı olarak, sizinde şahit olacağınız şekilde gösteririz inşeallah. Ama bende hiç bir özellik yok diyorsanız, istiğdadı olmayan zaten irtibat kuramaz. İrtibat kuramayan da bu işi yapamaz.

Bu işi yapamaz demeniz hiç hoş değil. Herkes yapabilir bence, insanın istediği ve çabaladığı sürece başaramayacağı şey yoktur. :)

origanum

Yönetici
Site kurallarımıza göre böyle bir çağrıda bulunmanız yasak. Bizden izinsiz herhangi bir grup kurmanız yasak kaldı ki hangi konuda ne kadar yetenekli olunduğuna da bakıp onay vermemiz şarttır. Her yetenekliyim diyen gerçekten yeterli seviyede midir bilemezsiniz.
Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...