Yatay Çizgili, Kırmızı Gözlü, SüperKahraman

Corpor

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar,

Siyanür şerbetle ailesini katletti. Haber başlığı başlayan malum bir haber vardı. Bu gün bir haber sitesinde yayımlanan ifadesinde;

"Üniversiteye başladığım dönemlerde kız arkadaşımdan ayrılmıştım. Ardından, üniversitenin laboratuvarında, yatay çizgi şeklinde kırmızı gözleri olan ve siyah pelerin takan, süper kahraman gibi birisiyle tanıştım. Ancak bu kişiyi yalnızca ben görebiliyordum, o da yalnız olduğumda. Bana, kalabalık içinde olmayı sevmediğini ve sadece kendisi varken laboratuvara geldiğini söylüyordu. Son olarak, bana siyanürlü bir şerbet hazırlamamı ve aileme içirmemi söyledi"

İfadesi olmuş hemen aklıma 2017'de buna benzer bir haber geldi onda ise öz çocuklarını öldüren bir "Anne" haberiydi. Onunda savunması;

"Yaratıklar görmeye başladım. Cinler görüyordum. Yeşil adam geldi yanıma. Hep yanımda duruyordu. Ben çocukları öldürmek istemedim. Yeşil adam bana 'iki cin yavrusu var, onları öldür' dedi. Ben de ikisini de boğdum. Kendime geldiğimde koştum odaya. Cin yavrusu diye öldürdüklerim benim yavrularımmış. Ben onları cin olarak gördüm hakim bey. Ben çocuklarına tokat bile atmayan bir anneyim. Eşime çok söyledim beni doktora götür diye ama götürmedi. Aileme de söyleyemedim, yeşil cin söyletmiyordu, 'sus söyleme' diyordu. Olaydan önce kendimi eşarpla boğmak istedim, defalarca sıktım sıktım ama intihar edemedim. Uyuyamadığım zamanlarda kendimi camdan aşağı atmaya çalıştım ama yapamadım. İlaç alırsam çocuğumu emziremem diye hastaneye de gitmedim" demiş devamında ise "Doktorlarla görüştüm. Sürekli yavrularımı görüyorum oradalar. Ağızlarından, burunlarından kan geliyor. 'Anne bizi neden öldürdün, neden bunu bize yaptın' diyorlar. Mezarın altında görüyorum onları. Anne nefes alamıyoruz, bizi buradan çıkar diyorlar. Yeşil adamı da görüyorum. 'İntihar etmen gerekiyor diyor' bana. Ölmemi istiyor. 'Ölmen gerekiyor artık senin' diyor" dedi.
Hastanede tedavi gördüğünü söyleyen sanık Tiryaki mahkeme heyetine, “İlaçlarla beni iyileştirmeye çalışıyorlar. Henüz iyileşemedim" demiş.

Bu iki durumda da insanların kendisini şizofren olarak gösterebilme ihtimali var mı? Akli dengesi yerinde değil raporu amaçlı veya gerçekten böyle bir durum yaşamış ihtimalleri var mıdır? Korku filmi senaryoları gibi neredeyse. Eğer böyle bir durumlar mevcut ise ben köşede ufaktan üçbuçuk atmaya başlayacağım, Kelle koltukta gidiyoruz haberimiz yok. :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Tam @dennise lik konu, açıklamalar yapmıştı. Ben de insanların bazı şeyleri akıllarını yitirip yaptığını düşünüyorum. Bir anne neden kendi çocuklarını öldürsün ki mantıklı bir açıklaması yok. Bakmak istemeyenler terk ediyor neden kendini de riske atsın kalan hayatını mahvetsin.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Müge anlıda gördüğüm sarışın odtülü kaçak vardı....hani şu polisin poz verdirip resmini çektiği... ne manyaklar var...:) o polis daha tedirgin etmişti beni...

Xian

Banlı Kullanıcı
şizofreniyi metafizik alemlere bağlamak ya da elektromanyetik bir saldırı/deney olduğunu söylemek isteyen varsa, yorum yapmadan önce sağlam bir kanıt sunmasını rica edelim şimdiden. malum ortalık cinlerin ve illuminati'nin komplosundan geçilmiyor.

Ü

Üye silindi 58480

şizofreniyi metafizik alemlere bağlamak ya da elektromanyetik bir saldırı/deney olduğunu söylemek isteyen varsa, yorum yapmadan önce sağlam bir kanıt sunmasını rica edeli.
..

Şizofreni son tahlilde beyinde başlar beyinde biter.

Kanıt bu.

O beyni de elektromanyetik teknolojiler de, cinler de kullanabiliyorlar.

Bunun neyine kanıt arıyorsun ki.

Beynine impulslar veriliyor ve sen içgüdüsel olarak dış güdümlü olduğunu anlamıyorsun bile.

Ne diyor ayette?

Minel cinneti ven nas.
Yani insan yapımı da olur, cin kendisi de girer beynine tersten mühendislik yapmak için.

Xian

Banlı Kullanıcı
Şizofreni son tahlilde beyinde başlar beyinde biter.

Kanıt bu.

O beyni de elektromanyetik teknolojiler de, cinler de kullanabiliyorlar.

Bunun neyine kanıt arıyorsun ki.

Beynine impulslar veriliyor ve sen içgüdüsel olarak dış güdümlü olduğunu anlamıyorsun bile.

Ne diyor ayette?

Minel cinneti ven nas.
Yani insan yapımı da olur, cin kendisi de girer beynine tersten mühendislik yapmak için.

evet bahsettiğin türden bir manipülasyon mümkün. ama bu vakalardan cinler ya da beyin kontrolu yapan filanca gruplar sorumludur diyebilmek için elimizde açık, ayan beyan bir bilgi olması lazım. yoksa aa bunu yapan şunlar demek işin kolay tarafı.

Ü

Üye silindi 58480

evet bahsettiğin türden bir manipülasyon mümkün. ama bu vakalardan cinler ya da beyin kontrolu yapan filanca gruplar sorumludur diyebilmek için elimizde açık, ayan beyan bir bilgi olması lazım. yoksa aa bunu yapan şunlar demek işin kolay tarafı.

E orası işin başka boyutu artık.

Detaya inildikçe önce tanı koymak ve beynin enerji ipoteğini çıktığı kaynağından deşifre etmek gerek.

Bunun da yöntemleri var.
Cinler musallat olduysa başka, elektronik dalgalar etkisi altında kalındıysa başka tepki verir insan.

Bütüncül bakabilen biri olayı geniş ölçekli görür ve kendi ilim sahasına göre tanı koyar.

Mesela Rukyeci biri kendi huddamları ile muayene eder ve bünyede tutunan ve saklanmaya çalışan cinin ayağını yakar. Yanan cin saklanamaz ve kendi Kendini sabote eder.
Cinler anca bu yolla çıkar. Sinir acısı verme yöntemi bilmezsen cin saklanır ve hatta hastayı kışkırtmaya devam eder.

Rukye den sonuç alınmazsa da olay büyük ihtimalle psikolojiktir. Kişi yoğun subliminallerin, gizli propogandaların etkisi ile zanlardan oluşan bir bilinçalti gerçekliği oluşturmuştur. Ve belli telkinlere karşı korkulara ya da devreden duygulara bağlar kendini.

Onun da çözümü bilinç altı kusturması yapmak ve sartlanmıșlıkları açık fikirlerle açmaktır.

Elektromanyetik saldırı ise ancak o alanın uzmanı tarafından deşifre edilir.

Her bilir kişi kendi uzmanlık alanına göre tanı koyar. Biz, anca olasılıkları azaltabiliriz. Çünkü olay beyinde başlar beyinde biter. Beyni etkilemenin sayısız yolu var.

Öte yandan helal ve harama titiz olan kişi bunlara ihtiyaç bile duymaz. Kendi beynini dış manipulatorlere kaptırmamak için tüm girdiler zaten dinde tanımlanmış, aykırı haller deşifre edilmiş doğru enerji bedenini korumanın yolları mutlak rituellerle içten bağlanmıştır.

Xian

Banlı Kullanıcı
E orası işin başka boyutu artık.

Detaya inildikçe önce tanı koymak ve beynin enerji ipoteğini çıktığı kaynağından deşifre etmek gerek.

Bunun da yöntemleri var.
Cinler musallat olduysa başka, elektronik dalgalar etkisi altında kalındıysa başka tepki verir insan.

Bütüncül bakabilen biri olayı geniş ölçekli görür ve kendi ilim sahasına göre tanı koyar.

Mesela Rukyeci biri kendi huddamları ile muayene eder ve bünyede tutunan ve saklanmaya çalışan cinin ayağını yakar. Yanan cin saklanamaz ve kendi Kendini sabote eder.
Cinler anca bu yolla çıkar. Sinir acısı verme yöntemi bilmezsen cin saklanır ve hatta hastayı kışkırtmaya devam eder.

Rukye den sonuç alınmazsa da olay büyük ihtimalle psikolojiktir. Kişi yoğun subliminallerin, gizli propogandaların etkisi ile zanlardan oluşan bir bilinçalti gerçekliği oluşturmuştur. Ve belli telkinlere karşı korkulara ya da devreden duygulara bağlar kendini.

Onun da çözümü bilinç altı kusturması yapmak ve sartlanmıșlıkları açık fikirlerle açmaktır.

Elektromanyetik saldırı ise ancak o alanın uzmanı tarafından deşifre edilir.

Her bilir kişi kendi uzmanlık alanına göre tanı koyar. Biz, anca olasılıkları azaltabiliriz. Çünkü olay beyinde başlar beyinde biter. Beyni etkilemenin sayısız yolu var.

Öte yandan helal ve harama titiz olan kişi bunlara ihtiyaç bile duymaz. Kendi beynini dış manipulatorlere kaptırmamak için tüm girdiler zaten dinde tanımlanmış, aykırı haller deşifre edilmiş doğru enerji bedenini korumanın yolları mutlak rituellerle içten bağlanmıştır.

teşhis ve tedavi uygulayacak nitelikteki insanlar olarak gizli saklı iş yapan rukyecileri ve psikoz hastalıklar için asla bir komplo tespiti yapmayacak, hatta ihtimalini dahi araştırmayacak manyetik alan uzmanlarını mı gösteriyorsun?

Ü

Üye silindi 58480

teşhis ve tedavi uygulayacak nitelikteki insanlar olarak gizli saklı iş yapan rukyecileri ve psikoz hastalıklar için asla bir komplo tespiti yapmayacak, hatta ihtimalini dahi araştırmayacak manyetik alan uzmanlarını mı gösteriyorsun?

Hayır, bunu sen gösteriyorsun.

Xian

Banlı Kullanıcı
Rukye diyorum, neydigi belirsiz kişi diyorsun.
Bilir kişi vasfı üzerinden anlatıyorum, itibarsızlaștıran tabir kullanıyorsun.

Şaka mı hakkaten?

Usul anlatıyorum, kendi hayal dünyana göre algılıyorsun.

itibarsızlaştıran tabir yok orada. bilir kişi dediğin insanlar ruhsal bir rahatsızlığın arkasında komplo-oyun -dolap aramaz. varsa eğer bunu yapan buyur göster. ama bana kalırsa buradaki asıl sorun kimin ne iş yaptığı değil, senin tartışmayı kazanma ve üstün gelme çabasına girip konuyu bulandırman.

Ü

Üye silindi 58480

itibarsızlaştıran tabir yok orada. bilir kişi dediğin insanlar ruhsal bir rahatsızlığın arkasında komplo-oyun -dolap aramaz. varsa eğer bunu yapan buyur göster. ama bana kalırsa buradaki asıl sorun kimin ne iş yaptığı değil, senin tartışmayı kazanma ve üstün gelme çabasına girip konuyu bulandırman.

O zaman sustum ?‍♂️

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bozulmuş bir beynin resmini size en kısa yoldan 3 4 gün uyumayarak gösterebilirim. Halüsinasyonlar görecek, duyacaksınız. Siz bu halisinasyonlara cin der ve uykusuzluğunuzu sorun olarak görmezseniz bu katillerin cin gördüğünü kabul edebilirsiniz.

Siz böyle yazınca aklıma machinist filmi geldi...