Yastığımın İçinden Çıkan Arapça Yazı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zelf

Kayıtlı Üye
]Dün gece uyurken yastıkta kafama bir şey battı elimi yastığın içine attım baktım muska tarzında bir şey var çıkardım kumaşa sarılıydı kestim ve arapça yazılı bir kağıt çıktı büyü tarzı bir şey mi yoksa muska mı anlam veremedim. Evde herkese sordum ben koymadım dediler.

288cck.jpg

m9qg6x.jpg

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arapça yazı nerede? Ben mi göremiyorum acaba.. Sayılar var sanki arapça dokuz ve dört sayısı belli belirsiz.

drakentyheaphlefuf

Banlı Kullanıcı
İş
Aydınlanmış insan
Bu tür şeyler hakkında pek bilgim yok ama bir cin koymuş olabilir mi ? :willy_nilly: Yani büyü için falan

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yazı çok zor okunuyor anlayamadım çok:D Ama birinin birine sevgi duyması cümleleri çok geçiyor. Aynur diye birine sevgi duyulması isteniyor. Sadece o değil amaçlanan kişinin annesi de var. Zor bir yazı:) Zararlı bir şeye benzemiyor telaşlanmayın.

Zelf

Kayıtlı Üye
Yazı çok zor okunuyor anlayamadım çok:D Ama birinin birine sevgi duyması cümleleri çok geçiyor. Aynur diye birine sevgi duyulması isteniyor. Sadece o değil amaçlanan kişinin annesi de var. Zor bir yazı:) Zararlı bir şeye benzemiyor telaşlanmayın.

büyü mü yoksa kağıtta yazanların olması için bir dua mı

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
arapça değil mi bu ? :) bir bilgim yok fazla

Evet arapça, fotoğraf bende açılmamış o yüzden göremedim. Sevgi için yazılmış bir muskaya benziyor. Yazının kötü olması işi zorlaştırıyor. Yanlış yorum yapma riski de var buradan anladığım kesin şey aynur adlı bir kişiye sevgi duymanız isteniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...