Yasananlar ne olabilir?

utay24

Kayıtlı Üye
Merhaba daha onceden yasadigim seyler icin konular acmistim. Simdi ise bunun devamini yasiyorum.
1) Evde ben ve kardesim ara sira karanlik golgeler goruyoruz. Ama cok hizli hareket ediyor.
2) kardesim dun yataginda uzanirken uyumadigi halde bir bacagindan cekilmis.
3) ruyalarda eski oturdugumuz evde kardesimi surekli korkutuyorlar.
4) ruyalarimda varliklar goruyorum. Bazen yuzlerini goruyorum bazen orada olduklarini hissediyorum.
5)Ben uykuya dalmadan once gozlerimi kapattigim anda bazi cirkin veya normal yuzler goruyorum.en son dun gordum. Uzun sacli bir kadin ve siyahlar icindeydi. Biraz urkutucuydu.ve bazen uyumaya baslarken gozlerimi kapattigim anda kulagima konusma sesleri geliyor.bazen adimi cagiriyorlar.
6) bir ara teyzem falima bakti. Dedigi seylerin cogu cikar bu arada. Bana Dedigine gore Bir tane uzun saclari olan siyahlar icinde bir kadin benim arkamda dolaniyormus. Ancak 2 tane melegin korumasinda oldugum icin zarar veremiyormus. Falda cikan buydu.

son bir haftadir gordugum ruyalardan bazilarini sizlere aktarayim.
1) ruyamda eski evdeyiz. incir agacinin yanindayim. Bazi iyi cinler beni koruma cemberine aliyorlar. Diyorlarki kotu olanlar sana yaklasamaz. Ben hicbirini goremiyorum ama sanki telepati yoluyla anlatiliyorlar bunlari bana.
2) eski evimizin orda komsunun evi var. Onlarda misafirlikteyiz. Bir odada aile ve komsu aile olarak oturuyoruz.ben herkese bir tane iplik parcasini gosteriyorum. 10Cm kadar beyaz bir Iplik parcasi duvar boyunca yukseliyor. Orada oturanlara diyorumki bakin onlar geldi. Ipligi goruyormusunuz nasil kendi basina hareket ediyor. Ve orada baska bir odayi goruyorum o anda. Yerlere un serpilmis ve yerlerde 38-40 boylarinda ayak izleri goruyorum. Onlarin ayak izleri olduguna karar veriyorum sonrada uyandim.

Ve asil gelelim gordugum 2 ruyaya.
Bu ruyalarida 2 hafta once gordum.
1) annemin icine bir cin girmis. Basinin ustunde bir esarp tutuyorlar. Ben elimi onun uzerine koyarak dua ediyorum. Icinden cikarmaya calisiyorum.
2) ben bir sandelyede oturuyorum. Tanimadigim biri benden cin cikaracak. O anlamadigim bir dilde konusuyor. Bende o dilde ona cevap veriyorum. Sonra uyandim.
Demek istedigim bu tip ruyalar ve yasanmisliklar oluyor hayatimda. Ruyada hep o varliklarla ugrastigim zaman genelde kardesimde bende hep eski evde oluyoruz.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Eski eve yapılmış büyü vardır belki bir şey sürülmüş olabilir duvarlara.

Impulse

Kayıtlı Üye
Sen insansın!

Hey lilişan hey lilişan
Gülmüşem ağlamışam
Bir tuhaflık olmuş olmuş
Dünyanın hali...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Neler yaşadığını anlatmışsın ama bunun üzerine bir soru sormamışsın.
Mesele ne bunlardan kurtulmak mı istiyorsun ?
Neden olduğunu mu öğrenmek istiyorsun ?
Biraz açıkla

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Bilinçaltınızı bu tip konularla doldurmuş olabilirsiniz. Bu konularla ilgilenmeden ve konuşmadan bunları yaşıyorsanız en iyi çözüm işi bilen birini bulmak. Kendinizi ve evinizi arındıracağınız diğer ek arınma yöntemlerini sitede bulabilirsiniz. (Tütsü yapmak, kaya tuzu ile arınma, dua veya meditasyon ile arınma VS)

utay24

Kayıtlı Üye
yare-i yarim
yasadiklarimi yazarken soracaklarimi unuttum yazmaya
evet her 2 soruyada cevap ariyorum.

utay24

Kayıtlı Üye
Bilinçaltınızı bu tip konularla doldurmuş olabilirsiniz. Bu konularla ilgilenmeden ve konuşmadan bunları yaşıyorsanız en iyi çözüm işi bilen birini bulmak. Kendinizi ve evinizi arındıracağınız diğer ek arınma yöntemlerini sitede bulabilirsiniz. (Tütsü yapmak, kaya tuzu ile arınma, dua veya meditasyon ile arınma VS)

Yok bu konularla hic ilgilendim bu yasa kadar. ama gordugum ruyalar siklasinca ve bazi durumlar yasaninca bunun tesaduf olmadigina karar verdim. buradan yardim almak istedim. cogunluk olarak ruya yoluyla goruyorum. Orn; bazi gunler ruyada hic bilmedigim mezarliklarda dolasiyorum.

xax2

Kayıtlı Üye
La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minez zalimin . Yatmadan ve sabahları evin içinde 7 şer kez okunsun biznillah geçecektir