Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı

koyumelek

Kayıtlı Üye
Yakın zamanda elime iki ciltten oluşan Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı adında bir kitap geçti. Merak ediyorum, bilgileri ne kadar güvenilir? Bu konularda fazla aldatmaca yapılıyor maalesef. Zihnimi yalan dolanla doldurmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

cathrine

Kayıtlı Üye
@koyumelek Bu kitaptan bazı alıntılar okumuştum ve etkilenmiştim...Ayrıca kişisel gelişimle ilgilenen bir kişi de tavsiye etmişti..Sen kendin okuduktan sonra içine sinerse ve okumakla iyi yaptığını düşünürsen doğru yoldasın demektir...Okumakla bir şey kaybetmezsin ,eğer o bilgiler güvenilir değilse içine o his gelir zaten...Belki de ihtiyacın olan bilgilerle karşılaşırsın,şimdiden iyi okumalar:)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kitap iki farklı algı seviyesine hizmet eder, kutsal geometriyi eril ve dişil olarak öğrenebilirsiniz size kalmış, ikinci kitabın sonundaki meditasyon zor sayılır ve karmaşıktır.Tehlikeleri de vardır.Genel kültür olarak okunabilir , ben çok severim.

Ne gibi tehlikeler ?

Ori

Kayıtlı Üye
Konu hakkında bir bilgim yok ama incelemek isteyenler için kitapların pdfsi buyrun. Umarım bu kitaplardır. :D

Ekli dosyalar

• Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 1- GMORİ.pdf
    9.4 MB · Görüntüleme: 76
  • Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı 2 - GMORİ.pdf
    7.4 MB · Görüntüleme: 63