Yaşadığım olaylar..

Corpor

Kayıtlı Üye
Merhabalar, 4 yıl öncesine dayanan eşimle yaşadığımız problemi aksetmek istiyorum.

Eşimin gözünden ;

İlk doğumumu yapmıştım, nisan veya mayıs ayları idi. Yattığım sırada eşimin işe kapıdan çıktığını duyuyordum ancak bir kaç dakika sonra eşim silüetinde bir varlık gelip üzerime yorgan örtüyordu. Daha sonra bir süre havalandığımı hissettim. Kafamı çevirdiğimde pencereyle aynı hizaya gelmiştim. Korktum Ayet'el Kürsi okudum sonrasında tekrar kendimi yatakta buldum. Eşime sorduğumda odaya bile girmediğini söylüyordu. Daha sonrasında eşimle tartıştık, yatak odasına geçip kapıyı kapatıp yattı. Bende mutfağa geçmiştim daha sonra oturma odasını havalandırmak için içeriye girdiğimde eşim koltukta oturuyordu. Bana eliyle koltuğu işaret edip 'gel otur' dedi. Daha sonrasında başımı sıvazladı o süre içerisinde hiç konuşmadık. Sonra da 'sen mutfaktaki işlerini hallet' dedi bende arkama bakmadan mutfağa geçtim. Sonrasında eşim odadan sinirli çıkıp tekrar bana bağırınca onun oturma odasındaki olmadığını anlamıştım. Sorduğumda da reddetti zaten böyle bir durumu. Ertesi gün eşim oturma odasında otururken ben çocuğumla birlikte yatmaya geçtim sonra eşimin bu sefer ayak ucunda oturduğunu gördüm bana elini uzattı. Belden altını görmek istedim ancak göremedim elini tutmayınca 'korkma ben emrah' dedi. (eşimin adı emrah) kafamı sola çevirdiğimde yine bir eşimin silüeti vardı. O konuşmuyordu bende dizlerimi iyice çektim yatağa doğru ve sonrasını inanın hatırlamıyorum. Tam süresini hatırlamamakla beraber ileri ki zamanda yine yatarken kafamı kapıya çevirdiğimde simsiyah bir silüet eğilmiş bir vaziyette gözleri bembeyazdı net hatırlıyorum bana bakıyordu. O gece uyuduğumda ise yatak odamızda bana saldırmak isteyen kıpkırmızı gözlü biri vardı ancak bu varlığı sanki birileri tutuyordu o sırada eşimin ismini söylerek 'emrah'ı bana vereceksin' diyip duruyordu. Ayet'el kürsi okumaya başladım ve uyandım. Şuan anlatacaklarımda şuan ki 2 ay içerisindedir, uyuduğum sırada gözlerimi açtığımda odanın kapısının önünde kalabalık vardı biri sıyrılıp bana doğru koşmaya başladı bismillah diyerek tekrar gözlerimi açtım sanki ikinci kez uyanmış gibiydim. Son olarakta annemgilin evindeyken yine kapının orada 2 silüet belirdi bu sefer şuurum yerindeydi uykuda değildim sonrasında uyuyamadım zaten. Şeffaftılar kafaları üçgen gibi ama kapşonlu biri olurda kapşonu kafada şekil alır ya öyle birşeydi. Boyları bir kapı boyunun yarısıydı. Sabah ezanına kadar orada beklediler gün ağardıkça kaybolmaya başladılar.

Tam olarak tanımlayamıyoruz bir varlık varsa bile. Eğer varsa bile dertlerini ciddi anlamda öğrenmek istiyoruz. Bu olayı daha önce bu sitenin eski tabanında paylaştım detaysal olmasada Sevgili 'URUMHAMATAHAYİL' bana bakım için Sevgili 'Yule' ye mesaj atmamı istedi defalarca atmama rağmen geri dönüş olmadı. Bende 2 aylık sürece kadar anormal bir durum sezmediğim için tekrar üstelemedim. Ancak yine baş gösterir gibi oldu konuyu tekrarlanmamın sebebi budur. Hepinize sevgiler.

Corpor

Kayıtlı Üye
İlk yaşadığım olayda yorganı örtmesinde lohusaydım. Ondan sonrakilerde değildim.

dhardhar

Kayıtlı Üye
İlk yaşadığım olayda yorganı örtmesinde lohusaydım. Ondan sonrakilerde değildim.
Sundan sordum lohusa halinde cokca vaka vardir kan kaybi vs nedeniyle sanrilar gorulmesi ama daha sonra da oldu dediginiz icin o zaman ciddi bir durum gibi duruyor. Sizin alakali degil ama simdiden aaaaa lohusa hali olur mu kesin musallat kesin diyenlere simdiden yazayim da :) beyin cok ilginc ve halen tam cozulemeyen bir organimizdir. Bizi yonettigi kadar bizi yonetmesine de mudehaleler edebiliyoruz ozellikle kimyasallar ile. Lohusa hali de dogal bir surectir beyini etkiler.

Corpor

Kayıtlı Üye
Sundan sordum lohusa halinde cokca vaka vardir kan kaybi vs nedeniyle sanrilar gorulmesi ama daha sonra da oldu dediginiz icin o zaman ciddi bir durum gibi duruyor. Sizin alakali degil ama simdiden aaaaa lohusa hali olur mu kesin musallat kesin diyenlere simdiden yazayim da :) beyin cok ilginc ve halen tam cozulemeyen bir organimizdir. Bizi yonettigi kadar bizi yonetmesine de mudehaleler edebiliyoruz ozellikle kimyasallar ile. Lohusa hali de dogal bir surectir beyini etkiler.

İlk başlarda bizde lohusalığa yormuştuk açıkcası. Ancak sonradan olan olaylar kafamızı karıştırdı. Tamamiyle bir varlık üzerine yormuyoruz çünkü yaşayan başka varlıklar olduğunuda biliyoruz. Tabi bizim bilgimiz siz ve bu sitedeki gerçekten işlerinin ehli insanları kadar değil. Başka sitelerde görmüştüm. Ancak bu siteler ile arasındaki farkı yorumları okuyarak buradaki tecrübeli insanların yazılarını görmemdi. Ne yapmamız lazım, ne tür bir yol izlememiz lazım bilmiyoruz.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Öncelikle eşinizi başka bir kadına kaybedeceğinize dair şüpheye kapılmayın. dhardhara cevap olarak beyin her ne kadar gizemli olsa da böyle bir şey durduk yere sebepsizce olmaz varlık havalandırma olayı sadece anlattığınız kadar mı sizi havalandırırken aynı zamanda zihninizi etkileyip sizi sakinleştirmiş olmalı çünkü astral seyahate çıkanların bile ilk çıkışı yaşarken bile tanıdığımın mesela kalbi deli gibi attığı için çıkamamıştı şok geçirip çok şaşırdığını heyecanlandığını korktuğunu okuyoruz insanların o kadar yükselip o kadar sakin kalmanız bana mantıklı gelmedi çıldırırdınız gerçekten de bu sitedeki yazıları okumuş bile ama deneyimi olmayan bir insan çıldırırdı korkardı bu kadar az tepkili kalmazdı bunu varlığın sizi etkilemiş olmasına da bağlayabiliriz imanınıza da imanınız sağlamsa sakin kalıp okuyup Allah'a sığınmayı da tercih etmiş olabilirsiniz bu da tam tersine gayet güzel bir şey normal dışı bir şey olduğunu düşünüyorum bir bakımcıya görünmenizi öneririm yapmazsanız da beklemek lazım ne olduğu yavaş yavaş ortaya çıkar diye düşünüyorum yaşandıkça 1 adım daha yaklaşılır sonuca eğer ilerde eşinizle aranız açılmaya başlamaya başlarsa gelin yazın büyü veya musallat olabilir

Corpor

Kayıtlı Üye
Öncelikle eşinizi başka bir kadına kaybedeceğinize dair şüpheye kapılmayın. dhardhara cevap olarak beyin her ne kadar gizemli olsa da böyle bir şey durduk yere sebepsizce olmaz varlık havalandırma olayı sadece anlattığınız kadar mı sizi havalandırırken aynı zamanda zihninizi etkileyip sizi sakinleştirmiş olmalı çünkü astral seyahate çıkanların bile ilk çıkışı yaşarken bile tanıdığımın mesela kalbi deli gibi attığı için çıkamamıştı şok geçirip çok şaşırdığını heyecanlandığını korktuğunu okuyoruz insanların o kadar yükselip o kadar sakin kalmanız bana mantıklı gelmedi çıldırırdınız gerçekten de bu sitedeki yazıları okumuş bile ama deneyimi olmayan bir insan çıldırırdı korkardı bu kadar az tepkili kalmazdı bunu varlığın sizi etkilemiş olmasına da bağlayabiliriz imanınıza da imanınız sağlamsa sakin kalıp okuyup Allah'a sığınmayı da tercih etmiş olabilirsiniz bu da tam tersine gayet güzel bir şey normal dışı bir şey olduğunu düşünüyorum bir bakımcıya görünmenizi öneririm yapmazsanız da beklemek lazım ne olduğu yavaş yavaş ortaya çıkar diye düşünüyorum yaşandıkça 1 adım daha yaklaşılır sonuca eğer ilerde eşinizle aranız açılmaya başlamaya başlarsa gelin yazın büyü veya musallat olabilir

Diğerlerinden korkum olmuştu ama son yaşadığım kapıda beliren 2 silüette kesinlikle korkum olmadı sadece onlar bana ben onlara baktım dediğiniz gibi sanırım etkilediği için çıldırma noktasına gelmedim daha öncede böyle girişimlerde bulunmadık. Eşimin silüetinde geldiğinde odadayken derdin ne? diye neden soramadığımı bile düşündüm. Dediğiniz gibi bekleyeceğiz muhtemelen işinin ehli bir hoca bulmak zor ve yaptığı işlemlerede güvenmek ondanda zor. Bu forumdada okumuştum hocanın yaptığı işlemden sonra 1 yıl rahat olup 1 yıldan sonra tekrar başlayan olayları. Bakım yaptırdığımızda ne kadar doğru olabilecek onuda bilmiyoruz.

Impulse

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun.
Kendi başınıza halledilecek gibi değil bu vaka.
Bakım nasıl yapılır bilmiyorum ama tam olarak sorun çözülüyorsa forum sahipleri gidilebilecek en güvenilir insanlardır hakikaten. Ben çaresiz kalsam heralde düşünüyorum da Yule ye başvururdum. Son çare tabi.
Allah bela musibet göstermesin de ya da manevi yönü kuvvetli güvenilir bir ilim ehli insana denk gelirseniz vakit kaybetmeden gidin.
Bu süreçte yaşantınıza dikkat etmeye çalışın. Namazlarınızı aksatmayın. Ayet el kürsi yi okuyun ve sürekli abdestli gezin. Uyurken koruma surelerini okumadan yatmayın. Bebeğe de dikkat edin. Korkutmamaları ve de rahatsız etmemeleri için sürekli okuyun yalnız bırakmamaya özen gösterin. Aile huzurunuzu bozacak olurlarsa da sebebini bildiğiniz için birbirinize müsamahalı ve hoşgörülü olun. Bu da bir çeşit cihattır. Kalenizi koruyun.

Corpor

Kayıtlı Üye
Sevgili Impulse haklısınız dediğiniz gibi yapmaya çalışıyoruz eşimle. Ancak bir varlık müsubetinde hem fikiriz sanırım değil mi?

Impulse

Kayıtlı Üye
Sevgili Impulse haklısınız dediğiniz gibi yapmaya çalışıyoruz eşimle. Ancak bir varlık müsubetinde hem fikiriz sanırım değil mi?
Evet, benim kanaatim bu yönde.
Bu sorunuza cevap vermek için yazılanları bir kere daha okudum.

Birde karşılıklı iki insan gibi konuşup derdin nedir, bize neden musallat oluyorsun gibi yaklaşımlar doğru değil.
Öyle şeyler düşünmeyiniz.

Lohusa döneminde dadanmışlar. Halen müsait zaman ve zeminde rahatsız ediyorlar.
Dikkatli bir yaşantınız olmalı.
Sufli cinler olabilir bunlar. Daha zayıf ama sürekli taciz hali. Ordu gibiler her an açığınızı kollarlar. Aslında en zorunda bu. Sabırlı oldukları için bi dadandılar mı kabile boyu insanın ensesine çöküyorlar.

Çogu insanın başındakiler bunlar hep.
Böyle farkında olan insanlar çok var. Bir kadından örnek vereyim akşam ezanından sonra özellkle daha dikkatli davranırdı, arada hep korkutucu rüyalar görür çığlık atarak uyanırmış, mümkün mertebe akşam çöp dökmez, besmelesiz hareket etmez, sıcak su dökmez, dışarı bez silkelemez, banyo yapmaz. Günah işlediğinde namaz kılmadıgında artardı sıkıntıları.

Kısacası peygamberimizin tavsiyeleri neyse ona uyardı günlük yaşantısında ve rahatsız edilmeleri en aza indirirdi.
Bazı cinler sürü gibi çok afedersiniz def olup gitmiyorlar. Zor oluyor. Siz dikkatli yaşıyorsunuz. Sufliler dediğim gibi bu kabilden.

Tam olarak sizdeki budur diyemem sadece bilgilendirme için yazdım.

Her şey imtihan ve Allah tan bu arada. Kimimiz insandan çekeriz, kimilerimiz varlıklardan. O yüzden hassas dönemlerde daha dikkatli olmalı ki hiç kapı aralayıp kendimize bulaştırmayalım.

Ve genel olarak her insana zaten vesvese veren binlercesi var. Kimse bunlardan hali degil. İç içeyiz.

Corpor

Kayıtlı Üye
Evet, benim kanaatim bu yönde.
Bu sorunuza cevap vermek için yazılanları bir kere daha okudum.

Birde karşılıklı iki insan gibi konuşup derdin nedir, bize neden musallat oluyorsun gibi yaklaşımlar doğru değil.
Öyle şeyler düşünmeyiniz.

Lohusa döneminde dadanmışlar. Halen müsait zaman ve zeminde rahatsız ediyorlar.
Dikkatli bir yaşantınız olmalı.
Sufli cinler olabilir bunlar. Daha zayıf ama sürekli taciz hali. Ordu gibiler her an açığınızı kollarlar. Aslında en zorunda bu. Sabırlı oldukları için bi dadandılar mı kabile boyu insanın ensesine çöküyorlar.

Çogu insanın başındakiler bunlar hep.
Böyle farkında olan insanlar çok var. Bir kadından örnek vereyim akşam ezanından sonra özellkle daha dikkatli davranırdı, arada hep korkutucu rüyalar görür çığlık atarak uyanırmış, mümkün mertebe akşam çöp dökmez, besmelesiz hareket etmez, sıcak su dökmez, dışarı bez silkelemez, banyo yapmaz. Günah işlediğinde namaz kılmadıgında artardı sıkıntıları.

Kısacası peygamberimizin tavsiyeleri neyse ona uyardı günlük yaşantısında ve rahatsız edilmeleri en aza indirirdi.
Bazı cinler sürü gibi çok afedersiniz def olup gitmiyorlar. Zor oluyor. Siz dikkatli yaşıyorsunuz. Sufliler dediğim gibi bu kabilden.

Tam olarak sizdeki budur diyemem sadece bilgilendirme için yazdım.

Her şey imtihan ve Allah tan bu arada. Kimimiz insandan çekeriz, kimilerimiz varlıklardan. O yüzden hassas dönemlerde daha dikkatli olmalı ki hiç kapı aralayıp kendimize bulaştırmayalım.

Ve genel olarak her insana zaten vesvese veren binlercesi var. Kimse bunlardan hali degil. İç içeyiz.

Kesinlikle haklısınız ama şöyle bir durum var biz her namaz kıldığımızda aksilikler yaşanıyor örnek vermek gerekirse; gerçek bir niyetle namaza başlamıştım ilk gün dükkanımız soyuldu, ikinci gün evimizin yan tarafında bulunan odunlar gece yarısı alev aldı, üçüncüsü ailecek karşı komşularla büyük tehditleşme yaşadık, dördüncüsü benim namaz kıldığım bir gece eşimi rahatsız ettiler ve beşinci günde ben bir akrabam tarafından kinlice bıçaklandım. Biraz daha açmak gerekirse aslında eşimin ailesinin bir üyesi tarafından ve biz o evde bile kalırken çok değişik şeyler hissettik zaten eşimde o kapıda 2 silüet gördüğünü 2,3 gün önce gelip anlatmıştı bu bıçaklanma olayı yeni yaşandı. Rüyalarımda kabusları saymıyorum ve birgünde meditasyon yapmaya çalışırken youtubeden ruhu dinlendirecek frekanslar diye bir nota dinliyordum birden o durumun yaşandığı evde birden boğazıma çöktü biri nefes alamadım ama ellerimi savuruyordum sırtüstü yatıyordum 10 saniye falan sürmüştür. Aynaya baktığımda kıpkırmızı olmuştum. Şu aralar nafile namazı kılıyorum ibadetlerimi 5 vakit olmasada yerine getirmeye çalışıyorum ama dediğim gibi tam yöneldiğim an eşimi rahatsız ediyorlar sanırım.

Corpor

Kayıtlı Üye
Ek olarak son zamanlarda 3 yaşındaki oğlum geceleri anne diye sayıklamaya başladı.

Impulse

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun. Zor bir süreç ve durum vahim görünüyor. Sufli cin işine benzemiyor daha ciddi boyutlarda cin musallatı söz konusu benim düşünceme göre. Nasıl kindar varlıklar, hakikaten şaşkınlık içindeyim. Çok güçlüymüş gibi duruyorlar öyle değil mi? Ama insanoğlu daha güçlü, korkmayın. Bu varlıklar suyun taşı delmesi gibi bir sabırla ve şeytani bir tesirle hep zayıf bir an kolladıkları için böyleler. Güçlü gibiler ama normalde insandan çok daha zayıftırlar. Bizim manevi dinamiklerimiz eger yüksek olsaydı onları tarumar eder geçerdi. Tabi şu an için bu zor görünüyor. Tez zamanda birini bulun inşallah. Bu sitede sizin durumunuzu eşiyle yaşayan insanlar vardı ben öyle hatırlıyorum. İsim veremem ama kurtulmuştu arkadaş. Biraz zor olmuştu ama kurtulmuştu. Tedavi için acele birini bulun. Doğru birini bulun, dikkat edin.
Çocugunuz içinse her gece uyumadan önce 41 Kureyş suresini yanındayken suya ve ona okuyun. Suyu içirin. Şayet bitiremezseniz tek sayıda bırakırsınız (7-9-11.....41).
Bu uykuda korkmaması için. Niyetinizi ona göre getirin.

Corpor

Kayıtlı Üye
Dediklerinizi harfiyen uygulayacağız zor kısım olan sadece tedavi için işinin ehli biri..

Impulse

Kayıtlı Üye
Dediklerinizi harfiyen uygulayacağız zor kısım olan sadece tedavi için işinin ehli biri..
Evet tamda endişe ettiginiz hususta haklısınız.
Olumlu düşünmeye çalışın yine de. Nasip Allah nasip ederse çıkar bir yerden gelir sizi bulur. ?