Yaşadığım olay ne Olabilir?

Yucelmeng

Kayıtlı Üye
Merhaba, dün gece saat 5 gibi kabus gibi bir rüyadan uyandım. Bulunduğum oda karanlıktı. Yattığım yorganın üstünde mavi renkte bir şey gördüm. Küçük bir nazar boncuğu kadardı ve maviydi. Ürperti verdi bana ve bunun üzerine kalkıp ışığı açtım öyle yattım. Şimdi ise şunu farkettim. sol el avuç içinde nokta büyüklüğünde kahverengi bir leke var. Ve yine sol el baş parmak tırnağının altında yarım santim kadar dikey bir şekilde siyah bir çizgi oluşmuş. Daha önce yoktu bu iki şey.

Dün akşam üzeri duş alırken, duşakabin dışında aniden siyah renkte duman gibi birşey geçti gibi oldu ama fazla üstüne düşmedim.

Şimdi kısaca rüyamı anlatmak istiyorum. Dün uykuya dalmadan önce Tanrıya bana doğru yolu göstermesi için dua ettim. Kendimi yahudi inancına yakın hissettiğim halde, hangi dini seçeceğim konusunda bir karmaşa yaşıyorum. Böylece yattım uyudum. Rüyamda evimde 2 hoca vardı. Değişik rütüeller uyguluyorlardı. Ben ise bir sokaktan evime doğru koşuyordum ama sanki içimde başka biri daha var gibi hissediyordum. Evime koşarken köşede bir bakkal vardı bana sanki ben cüzzamlı biriymişim gibi bakıyordu bende o anda euzu besmele okuyordum. Eve vardım 2 hoca beni eleştiriyordu, ağladığımı ve onlara sanki benim bir suçum varmış gibi beni eleştirmelerinin gereksizliğini onlara açıklıyordum. Sonra bir tanesi bana okunacak dualar listesi yapıyordu. o sıra orada mavi bir renkte bir çember içinde davud yıldızı gözüktü. O çemberin ve yıldızın benim koruma çemberim olduğu hissine kapıldım. Böylece rüyadan uyandım. Yorganın üzerinde uyandığım an mavi bir şey fark ettim ve ürperdim. Sanki bir canlı Varlık yanımdaymış hissine kapıldım. Bir anlamı var mı bu durumların?