yardıma ihtiyacım var

şimalizm

Kayıtlı Üye
merhabalar öncelikle bu virüsün ülkemizi ve dünyamızı terketmesini ve herkes için sağlık dolu günler dileyerek cümlelerime başlıyorum. malum sıkıntım virüs ile ilgili yaşadığım şehir virüsün en yoğun olduğu istanbul ama ben bazı nedenlerden dolayı ocak ayından beri başka şehirde ikamet ediyorum.evime salgın nedeniyle dönemiyorum ve bulunduğum yerde hiç mutlu değilim detay anlatmak istemiyorum ama her günüm stres dolu geçiyor stresten ağzımda yaralar çıktı. pskolojik olarak çökmüş durumdayım. mutsuz,sinirli,kapana kısılmış gibi hissediyorum. geleceğe dair hiç bir umudum kalmamış gibi diplerdeyim.inançlı bir insanım ama belki bunu söylemek hata ettiğim onca duanın yüce allaha ulaşmadığını hissediyorum.sadece ben değil ya milyonlar bu virüs için duada ama sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor allah dualarımızı geri çeviriyor gibi...
işin içinden çıkamıyorum her anlamda düşüncelerim,maneviyatım ruhum kirlenmiş gibi...
bu süreçte çareyi kendımce bakım yaptırnakta buldum bu sitede bana yardımcı olabilecek birileri var ise cok memnun olurum. sonuc ne ise öngörüsü ne olursa olsun iyi kötü farketmıyor bilinmezlik beni yoruyor çünkü, tarot olur, yıldızname olur fal olur bakım yapabilecek birileri bana ulaşırsa memnun kalırım. sitede yasalmı böyle başlık onuda bilmıyorum yasak ise kaldırabilirim postumu sevgiler...

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle sitede bakımları Yule yapmaktadır ve belli bir ücreti bulunmaktadır.

Onun dışında kendi fikrimce bu yasaklar elbet bitecek. Ne tür bir yerdesiniz ve neyle meşgulsünüz bilmiyorum ama zor olsa bile biraz daha dişinizi sıkmaya gayret edin. İpleri elden bırakmamaya çalışın. Bu dönemler herkes için zor geçiyor. Bu dönemde size yardım edebilecek insan sayısı az olduğu için kendi başınızın çaresine bakmanızı tavsiye ederim. Çökmüş ve bitmiş olabilirsiniz ama henüz ayaklarınızın üzerinde duruyorsanız mutlaka bir yolu vardır. Mantığı elden bırakmayın. Sabredin ve sabredin. Sabır sizi taşıyacaktır. İyi düşünmeye gayret edin. Sevgiler ve bol şans.

şimalizm

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle sitede bakımları Yule yapmaktadır ve belli bir ücreti bulunmaktadır.

Onun dışında kendi fikrimce bu yasaklar elbet bitecek. Ne tür bir yerdesiniz ve neyle meşgulsünüz bilmiyorum ama zor olsa bile biraz daha dişinizi sıkmaya gayret edin. İpleri elden bırakmamaya çalışın. Bu dönemler herkes için zor geçiyor. Bu dönemde size yardım edebilecek insan sayısı az olduğu için kendi başınızın çaresine bakmanızı tavsiye ederim. Çökmüş ve bitmiş olabilirsiniz ama henüz ayaklarınızın üzerinde duruyorsanız mutlaka bir yolu vardır. Mantığı elden bırakmayın. Sabredin ve sabredin. Sabır sizi taşıyacaktır. İyi düşünmeye gayret edin. Sevgiler ve bol şans.
teşekkür ederim. güzel tavsiyeleriniz için anlıkta olsa rahatlama hissettim... sevgi ve sağlıkla....

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
İstediğin zaman anlatabilirsin,sadece sabretmelisin,bu süreçte bitecek .

En güzel deniz :
henüz gidilmemiş olanıdır.
En güzel çocuk :
henüz büyümedi.
En güzel günlerimiz :
henüz yaşamadıklarımız.” Nazım Hikmet

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Ülkecek bu durumdayız.Sana özgü bir şey değil.Sana tavsiyem bu süreci düşünmeden yaşamaya çalış.Ne olacak ne olacak diye düşünüp sıkma kendini.Belki bakım yaptırmanın sana psikolojik olarak faydası olabilir amma ben para tuzağı olarak görüyorum.Emin ol bilecek olsalardı virüs çıkmadan önce bilirlerdi.Millete para kaptırma derim.İyice canın sıkılır.

Muhoerdo

Kayıtlı Üye
Manevi olarak sıkıntılarından inşallah kurtulman mümkün kardeşim kırmızı ipekten bir ip alıp 7 düğüm at her düğümü atmadan önce 11 salavati şerif oku birde Ayetel Kürsi 11 salavat tekrar her düğüm atmanda sıkıntın neyse onu bağladığını şöyle 7 düğüm tamamlandıktan sonra ağır bir taşın altına ipi koyup ALLAH'IM peygarimiz MUHAMMED'İN (sav) hakkı ve okumuş olduğum Ayetel Kürsi hakkı için bu taş bu ipe nasıl basiyorsa sıkıntılarımi öyle kaldır ALLAH'IM şüphesiz sen vaadinden donmessin de inşaallah 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye görmeye başlarsın.insallah sağlıcakla kal dostum