Yardım

Baycu

Kayıtlı Üye
25 yaşındayım 20 yıldır hastanelerdeyim dedem baba annem halalarim hespi ayakları çürüyüp kesilen kesile vefat etti şimdi sıra babamda ayağı morardi ve kesileceği söylendi 20 yıldır tıp alanındaki hiç bir gelişme engel olamıyor böyle kötü bir şekilde ölüme
Çocukken yaşadığım bı dizi paranormal olaylar da var tabi evinizde ergenliğe girene kadar her çocuk bunları yaşıyor gezmedigim hoca medyum ilim sahibi kalmadi Allah rızası için bakandan iyi bir ücretle bakana kadar hiç biri ortak bı konuya varamadi tabi çare araştırdıkça öğreniyor insan yapmış olduğum birçok davet ve yöntemle evim de eşiklerde gezen fareler ve kurtlar gördüm ve büyük annemin çocukları doğup öldüğünden yaptırılan muskayida öğrendim elime geçen bir bilgide büyü yapıldığı öteki de aileme olan ağır musallat durumu tam olarak ne var kimse bilmiyor her yoldu denedik evimize girince kimse huzurlu degil durduk yere çıkan kavgalar ve yakınlarımizin kötü şekilde ölümlerine şahit olmadan piskolojisi herkesin bozuk bize bakıp saçma sapanca dertleri olan insanlar niye ibret almaz aşk meşk para pul için kendini niye perişan eder hiç anlamıyorum. Askerliğimi geçen yıl bitirdim gönüllü olarak el bab ve afrin harakatlarina katıldım kalmak için başvurdum reddedildi yeniden başvurdum ve gene en şiddetli cephelere gönüllü gidecek çünkü inancım gereği intihar edemem kesile kesile de ölmek istemiyorum bı kadınla hayatımı birleştirip hayatını mahvetmek de istemem .
Ailenizin sağlığınızın kıymetini bilin artık kaderimizi imtihanimizi kabul ettik ölümden öte köy Yok korkacak bişey yok

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle bu dünyada imkansız diye bir şey olduğuna inanmıyorum kendi adıma. Başınıza gelenler gerçekten üzücü ve ürkütücü. Ben bu olayların işinin ehli bir büyücü tarafından yapıldığını düşünüyorum. Önceliğimiz bu büyünün hangi sırra (devre) ve yaptırım etkisine sahip olduğunu öğrenmek, ardından bozdurulması için aksiyon alınabilir.

Bilginize, saygılarımla.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Allah yardimciniz olsun. Aciklaga kavusturup yardimci olacak birileri olur umarim. O yuzden bir iki sey sormak istedim netlesmesi icin;
1. Ayağı curuyerek kesildi dediginiz durumun tıbbi adi nedir?
2. Bu durum sadece baba sulalenizde mi var? Yoksa anne tarafinizda da var mi?
3. Baba tarafinizda var ve hem kadin hem erkeklerde goruluyor gibi anlasiliyor dogru mu?
4. Bu bacaktaki bu durum aniden mi ortaya çıkıyor yoksa kontrollerde evre evre goruluyor mu?
5. Evinizde ergenlige kadar her cocugun yasadigi ortak paranormal olaylardan bi iki kucuk ornek verebilir misiniz?

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Belki çok basit bir düşünce olacak ama şeker hastalığı olabilir mi? Benim çevremde de bu hastalık nedeniyle bacağı kesilen insanlar var. Aklıma direkt bu geldi.

Baycu

Kayıtlı Üye
Allah yardimciniz olsun. Aciklaga kavusturup yardimci olacak birileri olur umarim. O yuzden bir iki sey sormak istedim netlesmesi icin;
1. Ayağı curuyerek kesildi dediginiz durumun tıbbi adi nedir?
2. Bu durum sadece baba sulalenizde mi var? Yoksa anne tarafinizda da var mi?
3. Baba tarafinizda var ve hem kadin hem erkeklerde goruluyor gibi anlasiliyor dogru mu?
4. Bu bacaktaki bu durum aniden mi ortaya çıkıyor yoksa kontrollerde evre evre goruluyor mu?
5. Evinizde ergenlige kadar her cocugun yasadigi ortak paranormal olaylardan bi iki kucuk ornek verebilir misiniz?

Aniden morarma oluyor vefat edenlerin çoğu yürüyerek gitti hastaneye kesilme durumunda şeker tansiyon damar tıkanıklığı kanda pıhtılaşma kangren hepsi deniyor

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
25 yaşındayım 20 yıldır hastanelerdeyim dedem baba annem halalarim hespi ayakları çürüyüp kesilen kesile vefat etti şimdi sıra babamda ayağı morardi ve kesileceği söylendi 20 yıldır tıp alanındaki hiç bir gelişme engel olamıyor böyle kötü bir şekilde ölüme
Çocukken yaşadığım bı dizi paranormal olaylar da var tabi evinizde ergenliğe girene kadar her çocuk bunları yaşıyor gezmedigim hoca medyum ilim sahibi kalmadi Allah rızası için bakandan iyi bir ücretle bakana kadar hiç biri ortak bı konuya varamadi tabi çare araştırdıkça öğreniyor insan yapmış olduğum birçok davet ve yöntemle evim de eşiklerde gezen fareler ve kurtlar gördüm ve büyük annemin çocukları doğup öldüğünden yaptırılan muskayida öğrendim elime geçen bir bilgide büyü yapıldığı öteki de aileme olan ağır musallat durumu tam olarak ne var kimse bilmiyor her yoldu denedik evimize girince kimse huzurlu degil durduk yere çıkan kavgalar ve yakınlarımizin kötü şekilde ölümlerine şahit olmadan piskolojisi herkesin bozuk bize bakıp saçma sapanca dertleri olan insanlar niye ibret almaz aşk meşk para pul için kendini niye perişan eder hiç anlamıyorum. Askerliğimi geçen yıl bitirdim gönüllü olarak el bab ve afrin harakatlarina katıldım kalmak için başvurdum reddedildi yeniden başvurdum ve gene en şiddetli cephelere gönüllü gidecek çünkü inancım gereği intihar edemem kesile kesile de ölmek istemiyorum bı kadınla hayatımı birleştirip hayatını mahvetmek de istemem .
Ailenizin sağlığınızın kıymetini bilin artık kaderimizi imtihanimizi kabul ettik ölümden öte köy Yok korkacak bişey yok
Bence araştırmaya devam edin, umudunuzu kaybetmeyin, pes etmeyin. Ölümden başka her hastalığın şifası, her derdin devası vardır (sanırım bununla ilgili bir ayet vardı ama malesef hatırlamıyorum).
Eskiden tedavi edilemeyen hastalıklar, tıbbın ve teknolojinin gelişmesi ile tedavi edilmeye başlandı. Demek istediğim insanoğlu bir soruna çözüm bulamadığı zaman bu o sorunun çözümünün olmadığı anlamına gelmiyor. Yani şöyle bir söz var kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir. İnanıyorum ki siz de bu soruna Allah'ın izni ile bir çözüm bulucaksınız.
Sayın @dennise 'nin belki bu konu hakkında bilgisi vardır. Eğer bilgisi varsa lütfen bu konuya iştirak etsin ❤.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Aniden morarma oluyor vefat edenlerin çoğu yürüyerek gitti hastaneye kesilme durumunda şeker tansiyon damar tıkanıklığı kanda pıhtılaşma kangren hepsi deniyor
2 soruyu aciklamissiniz da digerlerine cevap vermemissiniz, ben cozume katkisi olacagini dusunerek yazmistim, umarim caresini bulursunuz

Demre

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarınız çok ağır gerçekten. En kısa zamanda çaresini bulursunuz inşallah. Yalnız birşey dikkatimi çekti, siz aynı rahatsızlığın kendi başınıza da geleceğine çok inandırmışsınız kendinizi. Buna inanmak icin yeterli nedeniniz olgunu anlayabiliyorum fakat şunu bilmenizi isterim ki, inanç herşeydir. Ailenizin böyle acı bir geçmişi olmasaydı bile, hastalanacağınıza bukadar inanç besleyerek kendinizi hasta edebileceginizden emin olun. Tıbbın da aciz kaldığı çok hastalıklar var evet ama en büyük şifacı Allahtır ve iyileşeceğinize olan inancınızdır. Nacizane tavsiyem, sağlıklı beslenin, düzenli spor yapın, tüm acılara rağmen yaşamı sevin ve umudunuzu asla kaybetmeyin. Ölmek için yaşamak yerine, hayırlı bir amaç edinin ve o amacı gerçekleştirmek için yaşayın. Bulunduğunuz coğrafyayı ve sosyal çevrenizi bilseydim, bu konuda size önerilerde bulunabilirdim. Herşey gönlünüzce olsun.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yaşadıklarınız çok ağır gerçekten. En kısa zamanda çaresini bulursunuz inşallah. Yalnız birşey dikkatimi çekti, siz aynı rahatsızlığın kendi başınıza da geleceğine çok inandırmışsınız kendinizi. Buna inanmak icin yeterli nedeniniz olgunu anlayabiliyorum fakat şunu bilmenizi isterim ki, inanç herşeydir. Ailenizin böyle acı bir geçmişi olmasaydı bile, hastalanacağınıza bukadar inanç besleyerek kendinizi hasta edebileceginizden emin olun. Tıbbın da aciz kaldığı çok hastalıklar var evet ama en büyük şifacı Allahtır ve iyileşeceğinize olan inancınızdır. Nacizane tavsiyem, sağlıklı beslenin, düzenli spor yapın, tüm acılara rağmen yaşamı sevin ve umudunuzu asla kaybetmeyin. Ölmek için yaşamak yerine, hayırlı bir amaç edinin ve o amacı gerçekleştirmek için yaşayın. Bulunduğunuz coğrafyayı ve sosyal çevrenizi bilseydim, bu konuda size önerilerde bulunabilirdim. Herşey gönlünüzce olsun.
Size katılıyorum.
Kalbimden geçenleri yazıya aktarmışsınız...

Baycu

Kayıtlı Üye
2 soruyu aciklamissiniz da digerlerine cevap vermemissiniz, ben cozume katkisi olacagini dusunerek yazmistim, umarim caresini bulursunuz
1-4 arası tüm cevaplar mevcut
5 de ise cocukken genel olarak cüceler görüyoruz korkutuyorlar inancı inkar edici istekde bulunuyorlar korkutup eğleniyorlar kisaca

Baycu

Kayıtlı Üye
Amin ilginiz ve duaniz iyi niyetiniz için hepinize teşekkür ederim kader pek değişmiyor hayatimizda

Baycu

Kayıtlı Üye

Teşekkür ederim

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu yazıyla alakalı olarak;
İnsan Zihninin Gücü – Donarak Ölen Denizci
1950’li yıllarda bir İngiliz şilebi Portekiz’den aldığı Madura şaraplarını İskoçya’ya götürür. Demir attığı limanda yükünü boşalttıktan sonra, şilepte çalışan denizcilerden biri unutulan şarap kolisi kaldı mı diye denetlemek üzere soğuk hava deposuna girer. Onun içerde olduğunu fark etmeyen başka bir denizci ise, kapıyı dışardan kapatır. Soğuk hava deposunda mahsur kalan denizci, var gücüyle bağırır, çelik duvarları yumruklar, ama kimseye duyuramaz sesini. Çakısıyla içerden açmaya çalışır kapıyı, mümkün değildir. Boş şilep, yeni yükünü almak üzere Portekiz’e doğru yola çıkar.

Mahsur denizci, depoda açlıktan ölmeyecek kadar yiyecek bulur. Ama deponun dondurucu soğuğuna fazla dayanamayacağının bilincindedir. Kapıyı açamayan çakısıyla, çelik duvarlara kendisini bekleyen ölüm sürecini yazmaya, daha doğrusu kazımaya başlar. Günbegün, adeta bilimsel bir titizlikle soğuğun vücuduna önce uyuşturucu sonra yavaş yavaş öldürücü etkilerini, el ve ayaklarının nasıl duyarsızlaştığını, donan burnunu ve buz gibi havanın dayanılmaz yakıcılığını anlatır.
Şilep Lizbon’a demir attığında, soğuk hava deposunun kapısını açan kaptan, zavallı denizcinin cesediyle karşılaşır. Duvarlara kazıdığı acılı sonunu okur ve.. kendisi de hayretten dona kalır.
Çünkü soğuk hava deposunun derecesi 19’dur. İskoçya’ya götürdükleri Madura şarapları 18 derecede taşınmayı gerektirmiş, şilep yükünü boşalttıktan sonra soğutma sistemi zaten kapatılmış olup, kendi haline bırakılan deponun sıcaklığı bir derece de yükselmiştir.
Yani biçare denizci donarak ölmemiş, donduğunu sandığı (ya da donacağına inandığı) için ölmüştür.
(Kaynak: Bernard Werber, ‘İzafi ve Mutlak Bilgi Ansiklopedisi’)
Yukarıdaki hikayeyi mutlaka bir yerlerde değişik şekillerde okumuşsunuzdur, özellikle paylaşmak istedim çünkü hikayenin doğru ve aslını kaynağı ile görmenizi istedim.
Bir insan donacağına bütünüyle inandığı için asla donulmayacak hatta üşünmeyecek bir yerde donarak ölmüştür. Bu üzüntülü bir hikaye olmakla birlikte bir yandan da insan zihninin daha çok bilinçaltının neler yapabileceğini bize göstermiştir.
İnsan Zihninin Gücü adlı yazı dizimde elimdeki gerçek hikayeleri ve videoları sizlerle paylaşacağım.
“İnsanların zihninden yeryüzünden kazanılandan daha fazla değerli taş ve altın çıkarılması mümkündür.”
Thomas Edison​
*Alıntı*​

D

DAİMON

Derdinizi detaylı olarka anlatmanız hayrınıza olur. Niye biliyor musunuz? Şifa Allah tandır ama en azından sebebini öğrenirsiniz. Mabette cin olsun varlık olsun bilemiyorum kim ne diyorsa artık ömrünü tüketmiş bir çok insan var.
Biraz hikayeleştirir gibi olay örgüsü halinde yazın anlayan anlar zaten ama yeterki yazın. Biraz içine kapanık gördüm. Konuşun buradaki kimse sizi tanımıyor, bilmiyor. Konuyu açtınız bari dermanı bulmak için şartları zorlayın. İfade etmeye çalışın. Bize de dert oldu yaşadıklarınız. Üzülüyoruz valla.

[XTR] Similar Threads