yardım veya bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zorolum

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar kime danışacağımı veya ne yapacağımı bilemediğim kafamda yoğunlaştığım bir sorum var.
ben uzun zamandan beri kendimle ilgili rüyalar görüyorum vede bu gördüğüm rüyalar belli bir sayıya ulaştıgında görmem duruyor vede sonra gerçekleşmeye baslıyor. rüyalarımı hatırlamıyorum sadecene gerçekleştiğimde tamam diyorum ben rüyamda görmüştüm diyorum.gördüğüm rülar arasında 1999 depremi, kaza geçirdiğim zaman bacağım kırılması, bel fıtığı ameliyatımı yapan doktoru, vs böyle devam ediyor. son gördüğüm rüyayı suanda hatırlıyorum. suanda sıradan devam ediyorum.ben bu gorduğum ruyaları daha fazla hatırlamak vede bu düzene hakim olabilirmiyim ne zaman garçekleşeceğini bile bilirmiyim.cok yeri arastırdım arastırıyorumda bana bi fikir veya bi bilgi verirmisiniz tşkler..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu dejavu belirtisine benziyor olay gerçekleştikten sonra " bunu rüyamda gördüm " meselesine benzetemedim pek.

Junmen

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar kime danışacağımı veya ne yapacağımı bilemediğim kafamda yoğunlaştığım bir sorum var.
ben uzun zamandan beri kendimle ilgili rüyalar görüyorum vede bu gördüğüm rüyalar belli bir sayıya ulaştıgında görmem duruyor vede sonra gerçekleşmeye baslıyor. rüyalarımı hatırlamıyorum sadecene gerçekleştiğimde tamam diyorum ben rüyamda görmüştüm diyorum.gördüğüm rülar arasında 1999 depremi, kaza geçirdiğim zaman bacağım kırılması, bel fıtığı ameliyatımı yapan doktoru, vs böyle devam ediyor. son gördüğüm rüyayı suanda hatırlıyorum. suanda sıradan devam ediyorum.ben bu gorduğum ruyaları daha fazla hatırlamak vede bu düzene hakim olabilirmiyim ne zaman garçekleşeceğini bile bilirmiyim.cok yeri arastırdım arastırıyorumda bana bi fikir veya bi bilgi verirmisiniz tşkler..

Başına bir hadise geldiğinde ben bunu rüyamda görmüştüm mevzusunu çok kişiden duydum . Bahsettiğin konuda son rüyamı hatırlıyorum demişsin . Bu konuda haddinden fazla tecrübe yaşamış birisi olarak sormak istedim.

Gördüklerin yada anımsadıkların tam uyku halinde mi oluyor yoksa uykulu bir durumda mı hani gördüklerinden sonra hemen gözünü açarsın ve hiç uyku etkisi hissetmessin sanki gözünü 4-5 saniye önce kapatmışsın ?

Rüyaların ne kadar net bulanık mı sisli mi birden bire değişen sahneler şeklinde mi (aslında bu atlamalarda biz aradakileri hatırlamayız o nedenle )

Gerçekleşeceğini düşündüğün rüya ile alalade gördüğün rüya arasındaki farkı ne kadar anlayabiliyorsun

----------

gümüş

Kayıtlı Üye
Haberci rüyalar ve durugörü üzerine araştırma yapabilirsiniz. eski tarihli geniş kapsamlı paylaşımlar ve teknikler forumumuzda mevcut- her iki başlığı da site içinde bulamaz iseniz google üzerinden yanına gizlimabet yazarak arayabilirsiniz.
Rüyaları hatırlamak için çeşitli teknikler önerilmektedir, yatağınızın yanında bir kalem ve defter bulundurmanız ve rüyalarınızı uyanır uyanmaz not etmeniz yardımcı olacaktır.
http://www.gizlimabet.com/archive/index.php/t-34207.html

zorolum

Kayıtlı Üye
Herkese tşk ederim.yardımlarının ve aydınlatmalarınız için Rüyalarım bir seri üretim gibi görüyorum depo dolunca görmem duruyor ve rüyalar sıraya göre başlıyor.rüya görmeye baslamadan evvel sunlar oluyor.tuhaf bi sersemlik ağırlama vücudumda ve rüyaya dalıyorm uyandığımda ise yine bi üzerimde tuhaf bi sersemlik ve rüyalarım az cok hatırlıyorum.tam uyanınca veya bazende tum GUN bazı noktaları aklımda Ha birde rüya gördüğümü cok iyi biliyorum bilincim yerinde uyandığımda.ben bunun önüne gecebilirmiyim.ne zaman olacağını bilmek için ne yapmalıyım.de ja vu olup olmadığını bilmiyorum. Rüyam cok ayrıntılı görüyorum ve canım yandığını sevincimi hissedebiliyorum.

zorolum

Kayıtlı Üye
Rüyaları ayırtta biliyorum. Cunku üzerimde tuhaflık ağırlaşma.uyandığımda ise aynı tuhaflık ve gördüğüm rüyayı hayal meyal hatırlıyorum.rüyalarım net şekilde normal hayatta olduğum gibi görüyorum

zorolum

Kayıtlı Üye
Dediğiniz gibi olabilir.durugörü olabilir.araştıracam.Cunku net bi şekilde oluyor.ve normal rüyalardan ayırt edilebilir şekilde oluyor

zorolum

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Son bi sorum daha olacak ben bazen karabasan yakalar.ben karabasanı bir kaç kere yakaladığıma inanıyorumnasıl derseniz.anlatayım.önce seni bağlıyor.sesin cıkıyor bağırmak istesenizde bağıramıyorsunuz.sizi sıkıyor cevredeki yanınızda olanlar sadecene inilti duyar.ben anladığım anda Allah veya euzu besleme cektiğimde kurtuluyorum.birkeresinde aklıma geldi elimi uzattım yakaladım.bu karabasan benim kısımda var bana annemden gecti.

Mcahit

Kayıtlı Üye
Rüyaları hatırlamıyorsanız her uyandıktan 10 dakika sonra hatırladıklarınızı bir yere not ederseniz rüyaları hatırlama konusunda faydalı olur.Bende bu çok işe yaradı.En azından artık olaylar olduktan sonra bunu görmüştüm demiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...