YARDIM !!! Lütfen ..

augury

Kayıtlı Üye
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Yanlışsa affola ..

Merhabalar..

Lafı uzatmadan, süslemeden direkt konuya girmek istiyorum. Arkadaşlar olay benimle değil, ablamın evliliği ile ilgili. Kayınvalidesi tarafından yapılan bir büyü nedeniyle 2 aylık evlilikleri bitmek üzere .. Daha doğrusu bitti ama kağıt üzerinde evliler. Her neyse.. Ablamın evine bir kadın vasıtasıyla büyü getirilmiş. Bu büyü çiçek, reçel vb. bir nesnede bulunmaktaymış. Bu konuda kesin bir bilgi alamadık. Ablam öğrenme çabasına girmedi daha dogrusu. Ama ben o büyüyü bulup YOK ETMEK istiyorum.***

Eniştem her neyin etkisi altındaysa gözlerinin açılmasını, kendi iradesini kazanmasını istiyorum.
Ablamın gözünden akan o her damla yaş, bu büyüyü yapmakta vesile olan herkesten kan olup aksın istiyorum.

Kısacası, yardımınıza ihtiyacım var. Bu işi bir varlık aracılığıyla yapmak istemediğimi belirtmek isterim. Kendi çabalarımla üstesinden gelebilir miyim bunu öğrenmek istiyorum.

Teşekkür ediyorum ..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Keşke yardım edebilsem ama bilmiyorum, sadece kitaplarda yazanlar var büyü bozmak için. Az sonra yardım gelir gerçi :) Allah kolaylık versin...

gümüş

Kayıtlı Üye
Buyu yapmak ya da yaptirtmak istemiyorsaniz benim onerim o yapilan sey neydiyse onu uygun bir sekilde enistenizin gormesini saglamaniz olacak. Kendi etrafimdan bildigim kadar erkekler ozellikle hatun kismina gore buyu yapilmis deyince ve delili gosterilince bir anda silkelenip kendilerine geliyorlar ve buyu yapani kendileri aramaya basliyorlar.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Şimdi ilk olarak söyleyeceğim şey bunu kendi yöntemlerinizle çözmeniz sor Fakat birkaç yolu var şayet yaparsınız fakat belki işe yaramaz bilemezsiniz fakat medyumcu kişiler var bunlar sayesinde yapılması gerek şayet Bulundugum mevkiye gelirseniz büyüyü bozdururum fakat karşı kişi için fenalık yapmam .Selametle

augury

Kayıtlı Üye
cagan1014 bunu kendim halletmek istiyorum. Yol göstermeniz yeterli. Bende bi fenalık düşünmüyorum zaten. Allah'a havale ettim ..

augury

Kayıtlı Üye
bilinç6 mesajınızı farketmemiştim özür dilerim.
Bir çok konuya göz gezdirdim ama aradıgımı bulamadım. Ben nesneyi bulup ellerimle yok etmek istiyorum. İçime sine sine ..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sizin iyi niyetinizi anlıyorum. Bu nesneyi kendiniz bulmanız biraz zor olabilir. Bulduğunuzda da kafanıza göre yok etmeyin. Her şeyin bir imha yöntemi var. Aynen bomba gibi düşünün. Yanlış kabloyu kesmek gibi bir durum söz konusu olabilir. Bu konuda Urum'a özel mesaj atın detaylarla.