Yardım lütfen!!! İşyerinde muska bulduk

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese,

Bu muskayı kardeşim kendi işyerinde kalemlik içinde buldu. İşleri kötü epeydir. Kötü olsun diye mi yapılmış, anlayan yazabilir mi lütfen? Gerçi iyi olsun diye yapılsa neden gizli saklı konulsun diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• IMG-20220512-WA0002.jpg
    IMG-20220512-WA0002.jpg
    100.6 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG-20220512-WA0005.jpg
    IMG-20220512-WA0005.jpg
    704.9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG-20220512-WA0006.jpg
    IMG-20220512-WA0006.jpg
    816.4 KB · Görüntüleme: 25

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese,

Bu muskayı kardeşim kendi işyerinde kalemlik içinde buldu. İşleri kötü epeydir. Kötü olsun diye mi yapılmış, anlayan yazabilir mi lütfen? Gerçi iyi olsun diye yapılsa neden gizli saklı konulsun diye düşünüyorum.
Arapça bilen herhangi bir kişiye veya bir çevirmene gösterin isterseniz, size muskada yazılanları çevirmesi için.

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Arapça bilen herhangi bir kişiye veya bir çevirmene gösterin isterseniz, size muskada yazılanları çevirmesi için.
Tarot bakan aynı zamanda cinli olduğunu söyleyen bir kız var, halası musallat etmiş güya. Neyse, ona sordum esmalarla yazılmış ama kötüye çalıştırılmış dedi. Hem kendisine hem dükkana korunma vekfi yapılması lazım dedi. Toplam 3 bin dedi 😀

star53

Kayıtlı Üye
Tarot bakan aynı zamanda cinli olduğunu söyleyen bir kız var, halası musallat etmiş güya. Neyse, ona sordum esmalarla yazılmış ama kötüye çalıştırılmış dedi. Hem kendisine hem dükkana korunma vekfi yapılması lazım dedi. Toplam 3 bin dedi 😀
Alçak gönüllü üyelerimiz 1500 ₺ ile kapatır, verin parayı görün etkiyi 🤪

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
Kast ettiğim o tür biri değildi 😅 Büyü bilgisi değil, dil bilgisi olan birini kast etmiştim.

SoldierO

Kayıtlı Üye
İyi birşeyi neden gizli koysunlar ki? Yani ben iyi niyetli birşey yaptirsam birine, bu iyi birşey, işleriniz açılsın, bolluk bereket yağsın diye yaptirdim derim.
İlla dolandirilmak istiyorsunuz galiba. Milyoncuda satılıyor diyorum. Daha ne diyebilirim size.

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
İlla dolandirilmak istiyorsunuz galiba. Milyoncuda satılıyor diyorum. Daha ne diyebilirim size.
Evet bu ara çok dolandırılmak istiyorum. Bünyem ara sıra ister bunu. Şuan tam dönemimdeyim. Param çok ve ne yapsam bilemediğimden dolandırıcı bir büyücüye para veresim var. La havle...
Söylediğim şeyin dolandırılmayı istemekle ne alakası var anlayamadım. Ne olduğunu, ne yazdığını anlayan biri varsa diye yardım istedim. Dolandırılmak istesem kişinin 3 bin TL dediği vefkleri yaptırırdım, buraya da böyle bir mesaj yazmazdım. İyi birşey neden gizli saklı yapılsın da kalemlik icine konsun? Sorduğum soru bu sadece.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İyi birşey neden gizli saklı yapılsın da kalemlik icine konsun? Sorduğum soru bu sadece.
Koyan kişi sizin bunu kabul etmeyeceğinizi düşünmüş olabilir. Hatta birileri huzurunuzu bozmak istemiş olabilirler. Ben bir yerde komşumun kapının önünde pentakl olayı anlatmıştım. Benzer etki sizde görüyorum. Çağırmayın kötüyü.

Fotokopi çalışmaz. Hoca hünerli eliyle özel mürekkeple yazacak.

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Koyan kişi sizin bunu kabul etmeyeceğinizi düşünmüş olabilir. Hatta birileri huzurunuzu bozmak istemiş olabilirler. Ben bir yerde komşumun kapının önünde pentakl olayı anlatmıştım. Benzer etki sizde görüyorum. Çağırmayın kötüyü.

Fotokopi çalışmaz. Hoca hünerli eliyle özel mürekkeple yazacak.
Teşekkür ederim bilgi için. Bu işler nasıl yapılır, nasıl çalışır bilmiyorum, öğrenmiş oldum. Kötüyü çağırmak tabiki istemem. Unutmak en iyisi, akarsuya attık artık.