Yardım edebilecek var mı 🤷🏻‍♀️

Snmzkn

Kayıtlı Üye
Merhaba, soruyu doğru konu başlığına mı açtım emin değilim ama danışmak istediğim bir şey var. Bir astrolog yardımıyla natal haritam üzerine çalıştık ve bana şifacı olduğumu hatta bunun atalardan ocakcılık şeklinde olabileceğini vs söyledi (ki başka bir astrologta doğuştan getirdiğin sezgisel kabiliyetini insanlara şifa ve yardım için kullanmalısın demişti hoş ben daha kendime kullanamıyorum😅) araştırdığım zaman net bir bilgi bulamadım çünkü aile bağları çok fazla kopuk. Aynı zamanda mesajcı rüyalar görebileceğimi iletti bunun son zamanlarda farkındaydım bir dönem üst üste ısrarla aynı tarz rüya görüp üstünde duymamıştım bilinçaltı oyunu diye ama aylar sonra resmen rüyadaki konuyu yaşadım ve geçen günde yine gece rüyamda gördüğüm kişiyle ilgili ki ama sabahına bir haber aldım gördüğüm kişiyle bir alakam bile yok. Sezgisel anlamda da kimi zaman hissettiğim şeyler olur ama ben onları hep kuruntu sanıyordum ta ki başıma geldiğinde al işte ben bunu hissetmiştim diyene kadar. Velhasıl kelam bana bu konuda akıl verebilecek, yardımcı olabilecek birileri var mı çünkü bu konu aklımı çok kurcalıyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabar Snmzkn, ocakcılık yada şifacılık genellikle aileden gelen ve el vermeyle olan bi durumdur.Aileden gelmeyip de yapan var mı? ben tanık olmadım bilemiyorum.Rüyalarınıza gelince dini inancınızı bilmiyorum İslam dininde rüyaların gerçekliği vardır.Her insan rüya görebilir mi yada rüyaları çıkarmı derseniz tabi ki hayır.Genelde rüyalarını yaşayan yada rüyaları çıkan insanlara dikkat ederseniz abdestinde namazın da olup ( sadece namaz değil tabiki ) kötü niyetli,fesatlık düşünmeyen ve bencil olmayan insanlarda görürsünüz.Kalp gözü derler ya aslında gayet düz,stabil denge,hayatını ne şekilde yaşamaya yön veriyorsan o şekilde evreni kendine çekiyorsan.

El vermeyle çok şey yapan insanlar var bunlardan tanık olduğum bi olay bi kadın arkadasıma bi kadın çingene fal bakarken elini uzat deyip sadece el teması yapıp, kendinden bi takım enerji akışını geçirdi diye düşünüyorum.O günden sonra el alan arkadasım aşırı derece de tutarlı bi kahve falı bakardı.Biraz da sanki kadınlar daha yatkın ve enerjileri erkeklere göre daha açık oluyor bu tip işlemlerde.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba, soruyu doğru konu başlığına mı açtım emin değilim ama danışmak istediğim bir şey var. Bir astrolog yardımıyla natal haritam üzerine çalıştık ve bana şifacı olduğumu hatta bunun atalardan ocakcılık şeklinde olabileceğini vs söyledi (ki başka bir astrologta doğuştan getirdiğin sezgisel kabiliyetini insanlara şifa ve yardım için kullanmalısın demişti hoş ben daha kendime kullanamıyorum😅) araştırdığım zaman net bir bilgi bulamadım çünkü aile bağları çok fazla kopuk. Aynı zamanda mesajcı rüyalar görebileceğimi iletti bunun son zamanlarda farkındaydım bir dönem üst üste ısrarla aynı tarz rüya görüp üstünde duymamıştım bilinçaltı oyunu diye ama aylar sonra resmen rüyadaki konuyu yaşadım ve geçen günde yine gece rüyamda gördüğüm kişiyle ilgili ki ama sabahına bir haber aldım gördüğüm kişiyle bir alakam bile yok. Sezgisel anlamda da kimi zaman hissettiğim şeyler olur ama ben onları hep kuruntu sanıyordum ta ki başıma geldiğinde al işte ben bunu hissetmiştim diyene kadar. Velhasıl kelam bana bu konuda akıl verebilecek, yardımcı olabilecek birileri var mı çünkü bu konu aklımı çok kurcalıyor.
Astroloji de aile kavramı biraz farklı hatta spiritüal olarak aile kavramı bildiğimiz genetik bağ değil sadece. Psişik yetilere sahip kişilerin fiziksel bedenleri ile ruhsal bedenleri farklıdır bu sebeple fiizksel beden soyu ile ruhsal beden soyu farklı olabilir. Birde geçmiş yaşamlar konusu var elbet.

tabi direk biyolojik soydan da bahsediliyor olabilir. ki geçmiş aile bağınıza ulaşmanız şuan günümüz dünyasında sizi etkilemez. sadece beni dedem de böyleymiş ya da şu kimsede bunu yaparmış gibi bilgiden başka bir işe yaramaz. sorduğunuz soru bu ise.

Kendi keşif yolculuğunuz sürecinizi anlattıktan sonra tam olarak ne sorduğunuzu anlamadım. Bu konu diye özetlediğiniz durum nedir. Zira bir tıp öğrencisi olsaydınız ve bu süreci anlatıp bu konu da bana akıl verecek biri var mı diye sorsaydınız. Kocaman bir tıp dünyasını bu konu diye ifade ettiğiniz için hangi tıp ile hangi soruyu sorduğunuz anlaşılmazdı.

cathrine

Kayıtlı Üye
bana şifacı olduğumu hatta bunun atalardan ocakcılık şeklinde olabileceğini vs söyledi (
Astrolojji bilimine inanıyorum,bazen kuşkuya düşüyorum bazen de yıldızlardan dolayı etkilendiğimiz bazı günlerde inancım artıyor.Ama arkadaşlar kim natal haritasına baktırsa ''şifacı özelliği''vurgulanıyor .@Snmzkn Sezgilerinin güçlü olduğuna ya da bazı olayları rüyalar aracılığıyla da hissedebildiğine inanırım ama bu ''şifacılık''özelliği her insanın haritasında çıkyormuş gibime geliyor.Bazı kalıplaşmış ifadeleri sürekli kullanmaya başlayan astrologlar ''inandırıcılığını''kaybediyor .İşi iyice ticarete vurdular,sen huzurlu,iyi duygular yansıtan bir insan isen zaten girdiğin ortamda olumlu yorumlar alırsın ve insanların ruhuna iyi gelirsin,bu da bir şifacılıktır bana göre...Enerjisini yüksek tutan her insan birlikte olduğu insanları iyileştirir,kötü enerji yayanlar da insanı hasta eder hem bedenen hem de ruhen.Her insanda bu özellik az da olsa vardır,önemli olan insanın ruhuna ilaç olmak ,ruh iyileşince zaten otomatikman beden de iyilerşir.Astrologlar bazı özllikleri çok abartıyorlar,bir de ''şifacılık eğitimi vb.alman gerektiğini''söyleyen hiç kimseye inanmayın!''İnsanların inanma ihtiyacını''sömürmelerine katlanamıyorum.Sen kendin de özelliklerinin farkına varabilirsin,''kendini gözlemlemeye,kendini tanımaya''çalışmanı öneririm,sevgiler:)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Şifacılık ya da en eski adıyla Dinleyicilik oldukça nadir bir yetenektir. Bu yetenek, çoğunlukla aileden miras kalır ancak doğuştan bu yeteneğe sahip olanlar da yok değil tabii ki de. Tarihin her döneminde, dinleyiciler varlıklarını sürdürmüşlerdir ancak oldukça iyi gizlendikleri için görebilmek ya da karşılaşabilmek oldukça zordur. Bazı "hoca" unvanına sahip insanlar şifacı olduklarını, hastalıkları iyileştirebildiklerini söylüyorlar. Gerçekliği tabii ki tartışılır. Gerçek bir dinleyicinin hastalıkları iyileştirebilmesi, zamana ve mekana olumlu enerjiler verebilmesi için büyülü sözlere ihtiyaçları yoktur. Düşünmeleri ve dilemeleri yeterlidir. Şamanizm ve Taoizm ile yakından bağlantılıdır bu yetenek ve öğretiler. Kan gördüğünüz de ya da hasta birini dokunduğunuzda elinizde karıncalanma, beyninizden parmak uçlarınıza nöron dalgalarının geldiğini, yayıldığını hissediyor musunuz?

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Bu el verme olayına inanmayın demişti bir hocam. Böyle bir şey yok kimse kimseye bir psişik özelliğini el vermeyle geçiremez demişti.O kişide o özellikler yoksa isterse ayak versinler yine o iş olmaz demişti.Her insanda böyle psişik güçler yoktur zorlasalarda olmaz bu dna ile alakalı bir durum çünkü bunu psişikler çocukluklarından beri yaşarlar sende bir psişiksin buna emin ol fakat bu el verme olaylarına pek inanma bunu öğrendiğim için değil arkadaşımdan bildiğim için aktarıyorum.Sağlıkla kal.

[XTR] Similar Threads