Yaradılış Meditasyonu

cibabu

Kayıtlı Üye
Gözlerinizi kapatın ve zamanın başına doğru gittiğinizi düşünün.İlk yaradılış anına.
O'nun huzurundasınız.O bütün görkemi ve sevgisiyle sizi kuşattıyor ve kendinzii O'nunla bir bütün hissediyorsunuz.Güvende, huzurlu, tam ve eksiksiz.
Şimdi en başından bu yana bütün deneyimlerinizi kucaklamayı seçiyorsunuz.Hepsini kendinizin seçtiğinizi biliyorsunuz ve tüm deneyimlerinizi seviyorsunuz.Kimseniz ve kimlere ne yaptıysanız kendinizi ve onları bağışlıyorsunuz.Ve aynı zamanda bu bakış açısının ışığıyla hayatlarınızı değiştirip dönüştürüyorsunuz.
Şu kararı dile getiriyorsunuz :
"Ben şimdi kendim olmayı seçiyorum.Kendi gücümü ve yaratıcılığımı kullanmayı ve sevgimi ifade etmeyi seçiyorum"
Şimdi başlangıç anından şimdiye gelmek için bir araç seçin kendinize; sihirli bir araç bu.Hızla bugüne doğru gelirken bu sihirli aracın sihirli ışığı ( ışığın rengini siz belirleyin ) tüm geçmiş anılarınızı değiştirip dönüştürsün.
Sizde aracı sürmeye başlayın şimdi.Yaradılış anı yazan yerden yola çıkın ve bugün ve şimdi yazan yere doğru hızla gelin.Dikiz aynasından herşeyin nasıl değişip dönüştüğünü seyredin.
Sihirli ışık temas ettiği her şeyi değiştirecek.
Ve bugüne geldiğinizde araçtan inin.
Sizi kutlamaya gelmiş insanları görün.Boynunuza çiçekler takıp sizi kutluyorlar.Alkışları duyun.
Gözlerinizi açabilirsiniz.
Hayatınızda ki kısır döngülere bakarak onları değiştirmeye çalışın ve bu meditasyonu tekrarlayın.Hayatınzda ki kısır döngüler değişiyor mu gözlemleyin.

Kuantum Sıçrama kitabından alıntı.