Yaptığım Sihirbazlık Numaraları (Levitasyon + Interaktif Sihir)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Çok eksantrik bi tipsin ?
İsminin telaffuzu da ayrı güzel geliyor. Poo kısmı özellikle ? vampir e yakışmış.
Belli senden çıktıgı. Seni yansıtıyor isim, bence tabiki. ?

İstekli ve hevesli hazırlık yapıp paylaştığın için izlemek hoşuma gidiyor. ? Asıl önemli olanda bence bu. İnsanlar enerjik ve işine gönül vermiş birini izlemek isterler ki zaten eglence sektörüne hizmet eden birisin. Böyle olunmalı?

Ve birdeee sokak numaranı dört gözle bekliyorm, desem. ???

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bu aralar mabet hep beni geçmişe götürüyor.
Sana bakınca aklıma çocukken ki yaptıgım bir sihirbazlık geldi şimdi. ?
Bir mendilin ucuna ip baglayıp ipi uzun kollu elbisemizin içinden geçirir boyunu kolumuzu tam açtıgımızda mendil içeri kaçacak şekilde ayarlardık.
Ama bunu yaparkenki aldıgım hazzı anlatamam ?? çok güzeldi ya. Yeterki birileri izlesin mutluluguma ortak olsundu yani
Bu numarayı biliyosundur : )))

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Bu aralar mabet hep beni geçmişe götürüyor.
Sana bakınca aklıma çocukken ki yaptıgım bir sihirbazlık geldi şimdi. ?
Bir mendilin ucuna ip baglayıp ipi uzun kollu elbisemizin içinden geçirir boyunu kolumuzu tam açtıgımızda mendil içeri kaçacak şekilde ayarlardık.
Ama bunu yaparkenki aldıgım hazzı anlatamam ?? çok güzeldi ya. Yeterki birileri izlesin mutluluguma ortak olsundu yani
Bu numarayı biliyosundur : )))
Çok eksantrik bi tipsin ?
İsminin telaffuzu da ayrı güzel geliyor. Poo kısmı özellikle ? vampir e yakışmış.
Belli senden çıktıgı. Seni yansıtıyor isim, bence tabiki. ?

İstekli ve hevesli hazırlık yapıp paylaştığın için izlemek hoşuma gidiyor. ? Asıl önemli olanda bence bu. İnsanlar enerjik ve işine gönül vermiş birini izlemek isterler ki zaten eglence sektörüne hizmet eden birisin. Böyle olunmalı?

Ve birdeee sokak numaranı dört gözle bekliyorm, desem. ???

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Aslında Vampir Poe ismi yıllar önce öylesine koyduğum bir isimdi ve öyle kaldı, güzel bir tınısı var :) Ve dediğiniz gibi insan sevdiği şey ile uğraşınca emek veriyor ve hep daha iyisini yapmaya çalışıyor, bu da güzel sonuçlar getiriyor tabii :)

Geçen pazar sokakta birkaç kişiye numaralar yaptım ve epey şaşırdılar. Eğer kamerayı kullanacak birini bulursam bu pazar bir video yapacağım. Hatta Doruk Ülgen'e mesaj atıp, sokakta nasıl rahat olabilirim diye tavsiyeler istedim. (Kendisi dünyaca ünlü sihirbazların aldığı, bir nevi sihirbazların oscar ödülü sayılan Merlin ödülüne sahip bir sihirbaz... Ve Criss Angel tarafından tebrik almıştır) Sağ olsun sesli bir yanıt ile geri dönüş yapıp tavsiyelerde bulundu. Yani sokak numaraları için kendimi hazırlıyorum :)

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Yeni bir video paylaştım. Bu sefer bir hile paylaşıyorum ve yine maskem yok :) Maskesiz olmaya alışmaya başladım

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Son paylaştığım ve hile öğrettiğim videoyu maalesef yeniden yüklemek zorunda kaldım :)

Ü

Üye silindi 58480

Forum acaip bir hale geldi vallahi :D profesyonel kisisel gelisimcimiz var, sihirbazimiz var, musallatlimiz var, diyanet islerine bakanimiz var, amerikalimiz var, avrupalimiz var, balkancimiz var : ))))

Aynen devam et @Vampir Poe bu video daha bir proftu sanki.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Val
Son paylaştığım ve hile öğrettiğim videoyu maalesef yeniden yüklemek zorunda kaldım :)
Ay süperdi??
Valla yüz kaslarıma engel olamıyorm seni izlerken ???

Sihirbazlık gösterileri neden izlemeye gitmiyomuşum ki ben yaa?
Acaip haz alıyorm?☺️?☺️
Geçen pazar sokakta birkaç kişiye numaralar yaptım ve epey şaşırdılar. Eğer kamerayı kullanacak birini bulursam bu pazar bir video yapacağım. Hatta Doruk Ülgen'e mesaj atıp, sokakta nasıl rahat olabilirim diye tavsiyeler istedim. (Kendisi dünyaca ünlü sihirbazların aldığı, bir nevi sihirbazların oscar ödülü sayılan Merlin ödülüne sahip bir sihirbaz... Ve Criss Angel tarafından tebrik almıştır) Sağ olsun sesli bir yanıt ile geri dönüş yapıp tavsiyelerde bulundu. Yani sokak numaraları için kendimi hazırlıyorum :)
Ben kamera tutmaya varım nerde yapıcaksın. İstanbul da msn, belki yolumun üstüdür. ???

Takdir ediyorm hayallerinin peşinden koşmanı, verdigin emekleri ?

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Val

Ay süperdi??
Valla yüz kaslarıma engel olamıyorm seni izlerken ???

Sihirbazlık gösterileri neden izlemeye gitmiyomuşum ki ben yaa?
Acaip haz alıyorm?☺️?☺️

Ben kamera tutmaya varım nerde yapıcaksın. İstanbul da msn, belki yolumun üstüdür. ???

Takdir ediyorm hayallerinin peşinden koşmanı, verdigin emekleri ?

Yorumunuz için teşekkür ederim :) Kamera için birkaç kişiyle görüşüyorum eğer olmazsa her türlü yardım fikrine açık olabilirim... Tabii bir de havalarda şu sıralar yağmurlu gidiyor, eğer böyle devam ederse kolay kolay yapamayabilirim. Ama pes etmek yok :D