Yaptığım Şey Astral Seyahatmi?

hiroraijin

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili dostlarım. Başıma 2 seferdir gelen bir olayi paylasmak, ve sadece bilgili arkadasların cevap vermesini rica ederim. Kısaca anlatacağım, Sabahlari annemi işe uğurladiktan sonra tekrar yattigim zaman gozumu kapatiyorum bir sure sonra kulagimda uguldamalar patlama seslerine benzer gurultulu, uğultulu sesler ve konuşma gülme seslerine benzer sesler duyuyorum ve gözlerim kapalı olmasına rağmen önümü görüyorum fakat renkleri farklı şekilde mesela kapı mor oluyor aynen görüyorum ve tamamen bilinçli sekilde. İlk seferinde sanki bedenim arkaya doğru kayıyor gibi hissettim bildiğiniz 30-40 cm arkaya gittim çözümü açtım ama bedenim ayni yerinde duruyor. Devam edeyim dedim tekrar gözümü kapattigimda bu sefer daha hızlı bir şekilde yukari doğru çıktım ve yatağın diğer tarafından pencere olan kisimdan kalktim ama bu arada bunun gerçek olmadığını biliyordum ama istediğimi yapabiliyordum pencereden dışarı bakayım dedim bizim evin önüne çok benzer bir manzara gördüm renkli bir şekilde dışarda kimse yoktu. Sonra diğer odaya gittiğimde yatagimda birisinin yattığını gördüm yüzü yoktu saçları yüzünü kapatmış sarı sacli bir kadındı konusmuyordu. Sonra yattigim odaya gittim bedenimi göremedim, içimden dusundum astral seyahatte isem bedenim nerede idi ? Bunu düşündükten sonra bedenimi yatarken gördüm. O arada lavabonun bulunduğu koridora baktığımda yatagimda yatan şeyin emekleyerek lavaboya girdiğini gördüm çok korkup bedenime atlar gibi yaptım ve uyandım. Daha önceleri de çok basima geldi bu olay gözüm kapalı iken etrafı izliyordum farklı renklerde. Bu sabah ise yatar yatmaz ayni olay yine basıma geldi busefer çok rahat çıktım dışarıya baktım yine parkta oynayan değişik çocuklar gördüm içimden onların cinlerin çocukları olduğu geçti istemsizce. Bu tür olaylar sabah uyanıp tekrar uyumaya çalıştığımda basıma geliyor özellikle. Bilgisi olan arkadaşlardan bunun ne olduğu konusunda yorumlarini bekliyor, çok tesekkur ediyorum şimdiden.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız şey astral seyahati.

kulagimda uguldamalar patlama seslerine benzer gurultulu, uğultulu sesler ve konuşma gülme seslerine benzer sesler duyuyorum
Bu boyut ayarı değişikliği oluyor. Hani eski radyoların düğmesini çevirirken doğru frekansı aranıyor ya, o misal.

gözlerim kapalı olmasına rağmen önümü görüyorum fakat renkleri farklı şekilde mesela kapı mor oluyor aynen görüyorum ve tamamen bilinçli sekilde
Astral boyutta enerjileri görüyorsunuz. O yüzden farklı renk. Kendi bedeninizi görmediğiniz, çünkü enerji bedeniniz orada değildi. Sonra normal bedeni görmek istediğiniz ve gördünüz.

Sonra diğer odaya gittiğimde yatagimda birisinin yattığını gördüm yüzü yoktu saçları yüzünü kapatmış sarı sacli bir kadındı konusmuyordu.
Bundan kurtulmanız gerekiyor. 7 soğan ve gözyaşı arinmasini tavsiye ederim.

Bu sabah ise yatar yatmaz ayni olay yine basıma geldi busefer çok rahat çıktım dışarıya baktım yine parkta oynayan değişik çocuklar gördüm içimden onların cinlerin çocukları olduğu geçti istemsizce
Cinlere iş vermek isterseniz, onları nerede bulabileceğinizi biliyorsunuz.;)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu tür olaylar sabah uyanıp tekrar uyumaya çalıştığımda basıma geliyor özellikle
Sabah ve akşam boyutlararasi perdelerin inceldigi zaman. Bir de uyku uyanıklık arası bir haldeyken geçiş yapılıyor genelde.

Astral seyahat hakkında bir sürü insan aynı şey anlatıyor, bazı farklılıklar da oluyor. Özellikle varlıkları herkes farklı görüyor.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Çok iyiymiş yalnız. Ben maksimum ya tavan da uyandım ya da bedenime düştüm. Siz bayağı geziniyorsunuz.