Yaptığım şey astral seyahat mıydı?

atasiturk

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba değerli üyeler. Geçen gün öğlen 13.00 civarı uyukluyordum. Çok uykuluydum ama uyanıktım uzanmış bir vaziyette böyle tuhaf oldum gözlerim yakınlaşıp uzaklaşıyor gibi oldu sanki robotlar hareket ederken bir ses çıkarır aynı onun gibi bir ses çıktı neyse uykuya daldım. Sonra kendimi evin tuvaletinde buldum, şofben tutturma aparatında ucunda puding olan bir kaşık vardı çok afedersiniz tuvalettede pislik vardı düşündüm ben aynen şu şekilde "Lan ben öteki odalardan geçmedim nasıl buraya geldim annemleri falan görmedim dedim" (Tabii ben o sırada uyuyorken abim yanımda ders videosu izliyordu) sonra astral diye düşündüm bildiğim Ayetel kürsi'yi okudum sonra odama doğru bir çekilme yaşadım o çekilme sırasında hala ayetel kürsi okuyordum ve aynı zamanda kulağıma abimin ders videoları yankılı bir biçimde geliyordu sonra hızla yataktan kalktım bir tuhaf oldum. Neydi bu arkadaşlar?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cinlerin oyunu gibi duruyor şerli olanların. Yoklamışlar. Tuvalet ve tuvalette yiyecek görmen ve Ayetel Kürsi okuyunca çekilmen belli ediyor durumu.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Cinlerin oyunu gibi duruyor şerli olanların. Yoklamışlar. Tuvalet ve tuvalette yiyecek görmen ve Ayetel Kürsi okuyunca çekilmen belli ediyor durumu.
@Mya arkadaşıma katılıyorum.tamamen onların oyunu.uyanık sanırsın ama aslında uyku ve uyanıklık arasındasındır.vücudunun hakimiyeti sende değildir.tabiri caizse;direksiyon diğer boyutların elindedir.ayetül kürsi okuyarak tekere çomak sokmuş oldun.

O anki boyut onların boyutu evet.şerli olduklarıda zaten afedersiniz wc vb. Yerleri mekan tutmalarından belli.hem zaten Rahmani olanları rahatsız etmezler pek.

atasiturk

Kayıtlı Üye
@Mya arkadaşıma katılıyorum.tamamen onların oyunu.uyanık sanırsın ama aslında uyku ve uyanıklık arasındasındır.vücudunun hakimiyeti sende değildir.tabiri caizse;direksiyon diğer boyutların elindedir.ayetül kürsi okuyarak tekere çomak sokmuş oldun.

O anki boyut onların boyutu evet.şerli olduklarıda zaten afedersiniz wc vb. Yerleri mekan tutmalarından belli.hem zaten Rahmani olanları rahatsız etmezler pek.
Telegram yada İnstagramdan ulaşır mısınız?
Telegram: -@sultanalparslanhan İnstagram: alisimsek04