yaklasik 1 aydir yasiyorum lutfen yardim edin +18

semitichaos

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba yaklasik 1 aydir cok kotu seyler yasiyorum oncelikle belirteyim hetero bir erkegim. Bunu soyluyorum cunku ruyamda mi uyaninca mi anlayamasam tecavuze ugruyorum bu anal bi sekilde gerçeklesiyor ve cok nadir de olsa vucudumda da hissediyorum ve o aciyi uzerimdeki yuku hissediyorum. Gercekten yemin ederim ki saka degil bu neden olur ve nasil kurtulurum. Baslarda sadece ruya gibiydi ama artik gercekten yasyor gibiyim aciyi hissediyorum psikolojik mi bilmiyorum ama uyaninca bile aciyi hissediyorum bir süre. Midem bulaniyor bu durum neden ve nasil kurtulurum. 1 aydir araliksiz oluyor artik kendimden nefret ettim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Musallat durumu olabilir mi, internette görmüştüm bir yorum hocadan yardım istiyordu yazan kişi, cinler musallat olmuş taciz ediliyormuş adam..
Cinler bazen kendi cinsine çekmek için rüyalar gösterebiliyor, burda da bir kız yazmıştı lez rüyalar gördüğünü yorum yapan bazıları farklı anlamlar yüklediler bastırılmış duygular filanmış gibi ama kız küçüklüğünden beri görüyormuş bazı varlıklar..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Rüyanızda ki olay oluyorken, bunun bir rüya olduğunu o anda biliyormusunuz? Yoksa uyanınca rüya gördüğünüzü anlıyormusunuz?

Düşmanınız var mı? Size büyü yaptırabilecek?

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
şimdi biri gelir yorumlara gülücük felan atar dalga geçer yöneticilerden istegim tc kimlik no gelsinki yaşları öğrenelim böyle olmuyor çünkü konu açıyorlar cinin beyni yoksa nasıl düşünüyorki felan hele birde bunun gibilerin mesajlarını okusanız yaşlarını anlarsınız adam konu açmış kaç yıl önce gülen surat kahkaha emojisi felan atmışlar mabedin yaş ortalamısının 18 in altına düştügüne gönülden inanıyorum burdaki bilgileri okuyup yada google dan aratıp konuya çözüm diye yorum yapıyorsunuz haha hadi dalga geçelim gülen yüz kahkaha atan emoji başka sesli güldüm atalım bide mabed üyeleriyle dalga geçelim komik olsun hahahaha çok komik biz buraya kaliteli ortam diye giriyoruz ve diğer arkadaşlar ama bazıları üyelerle dalga geçip mutlu olma peşinde yönetim buna birşey yapmazsa bir gün başkası bir site açar oraya gideriz mesela bu konuyu açan kardeşimizede illa birisi çıkacak 2-3 belkide 1 ay sonra abuk subuk yorum yapacak sanki konuyu açan kafasından uydurmuş gibi karalamaya felan çalışacak burdan yönetime sesleniyorum artık bunu değiştirmenin vakti gelmedimi

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Rüyamda mı uyanınca mı anlayamasam dediğine göre musallat durumu var. Gece yatarken abdestli ol. Felak ve Nas surelerini oku. Musallatsa devam etmez. Aksi durumda bir psikoloğa görün.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rüyamda mı uyanınca mı anlayamasam dediğine göre musallat durumu var. Gece yatarken abdestli ol. Felak ve Nas surelerini oku. Musallatsa devam etmez. Aksi durumda bir psikoloğa görün.

Büyüyle geldiyse felak nas okumak yeterli olmayabilir, bilen birisinden yardım alması gerekebilir. Öncelikle evini kontrol etmeli farklı odalarda uyumayı denemeli.. Evdeki eşyalara bakmalı bir şey sürülmüş olabilir.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Büyüyle geldiyse felak nas okumak yeterli olmayabilir, bilen birisinden yardım alması gerekebilir. Öncelikle evini kontrol etmeli farklı odalarda uyumayı denemeli.. Evdeki eşyalara bakmalı bir şey sürülmüş olabilir.
Önce bir denesin bakalım. Öte yandan çocukken yaşadığı birşey var mı diye sormak lazım ayrıca.

Berliner

Kayıtlı Üye
Yukarıda arkadaşlar önermiş, abdestli yat bakalım 7 ayetel kursi 7 son cümlesini 7 felak 7 nas okuyarak yat bakalım tekrar tekrar olacaksa sorun büyük. Önce psikoloğa çözüm bulamazsan da hocaya baktır çünkü böyle uygulamalar ve büyüler de var musallattan ziyade bunun da değerlendirilmesi gerekir ama dediğim gibi önce uyumadan bu dediklerimi oku ki "psikolojik sorun dışında" musallat mı büyümü çöz durumu, ondan sonra psikolog, sonuç alamazsan bir hocaya mutlaka görün.

dünyalı

Kayıtlı Üye
başka birseyde olabilir mi ne bileyim artık ortalık ne oldugunu bikmezlerle dolu.....Belkide rüya değildir... Yurtta fln biryerlerde iseniz kesinlikle kamera koyun....
yediğinizi fln dikkat edin....

musallat _ psikolojik yada dediğim şey başka açıklaması yok gibi...

uyandığınızda ağrının geçmemesi kafamı karıştırdı

KronoM

Kayıtlı Üye
yatmadan önce telefondan ayetel kürsi aç 30 dakikalık o sırada uyursun.

tek yatma , salonda koltuklarda falan yatın ailecek. belki düzelir