Yakılan büyü kağıdı

gulsahh_

Kayıtlı Üye
Mutlu geceler, ben üzerimde büyü olduğunu düşündüğüm zaman keşfettim burayı, elimden geldiğince takip ediyorum. Her şey çok düzgün giderken bir anda bozuldu. Hastalıkların ardı arkası kesilmiyor, aşırı sinirli oldum kendime hiç hakim olamıyorum ve psikolojimi bozan büyük bir olay yaşadım. Üzerimde büyü mü var diye düşünüyordum. Üç gün önce sehpaların arasına sıkıştırılmış yağlı, içinde arapça yazılar bulunan kahverengi bir kağıt buldum. Annem arapça okumasını bilir, büyü olduğunu anladı. Yakmamasını söylediğim halde yaktı. Ancak benim içim hiç rahat değil. Yapabileceğim bir şeyler var mı öğrenmek istiyorum.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Konuyu açtığınız ''Büyü Ve Nazardan Korunma'' bölümündeki başlıklarda,hemen biraz aşağıda yöntemler var...
Mouse un üzerindeki topu biraz çevirince sayfa aşağıya doğru kayıyor.Zor olmasa gerek.

demonic

Kayıtlı Üye
Uygun bozma yöntemleri;muskayı naylonundan ayırın sadece kağıdı kalsım,sonra muskayı küçük parçalara bölün ve sirkeye koyun...yazıları silinene kadar orda dursun,sonra kağıdı süzün ve kağıtları yakın...külleri ve sirkeyi toprağa gömün...yaşadığınız yerde deniz varsa parçalara ayırmadan sirkeye koyun,yazıları gidince kayatuzu serpin biraz üstüne ve denize atın yada toprağa gömün...
Yapılmaması gerekenler;
-muskayı asla direk yakmayın
-asla direk denize atmayın
-toprağa gömeceğiniz zaman mezarlık civarına gömmeyin
-çok ayak basan biryerede gömmeyin
benim tavsiyem;
-muska yapısı gereği vefk,tılsım birleşimleri olabileceğinden yapısı iyice anlaşılırsa ne için yapılmış anlaşılabilir...
-eğer bir muska şeytani güç kullanmıyorsa(hayra alametse)direk yaksanızda çok birşey farketmez,ama şeytani güç barındırırsa direk yakarsanız şeytani güç bitmez aksine katlanarak artar...
-muska bünyesindeki manyetik güç bitene kadar hükmünü sürdürür ama vefkler evrensel enerji barındırdıklarından evren varoldukça devam ederler,eğer yazılan bir tayşin görevlisine aitse yakınca geçerle bitmez uzman yardım almanız gerekir...

nsnnsn

Kayıtlı Üye
sayın demonic seneler evvel bulunup direk denize atılmış muskaları nasıl bulup etkisizleştirebiliriz. Çünkü seneler evvel babaannemin anneme yaptığı muskaları annem bulup denize atmış. Babaannem öldü. Etkisi sürüyormudur çünkü ben bildim bileli evde hep tartışılır

gulsahh_

Kayıtlı Üye
Sayın spawnz üslubunuza biraz daha dikkat eder misiniz? Benim sorunuma uygun bir cevap bulamadım ki konu açtım.
Sayın demonic çok teşekkür ederim muskayı yaktık maalesef. Sanırım uzman yardımı almam gerekecek

demonic

Kayıtlı Üye
Sayın spawnz üslubunuza biraz daha dikkat eder misiniz? Benim sorunuma uygun bir cevap bulamadım ki konu açtım.
Sayın demonic çok teşekkür ederim muskayı yaktık maalesef. Sanırım uzman yardımı almam gerekecek

hemen karamsarlığa düşmeyin çünkü her muska şeytani olacak diye bir kural yok...dediğim gibi muska ister sn. nsnin dediği gibi direk denize atılsın ister yakılsın sulfi değilse zarar gelceğini sanmıyorum ama eğer sulfi ise ve etkisinin devam ettiğini düşünüyorsanız uzman yardım alınız ama her hocayada kanmayınız...benim kaldırabileceğim enerjiyi siz yada sizin kaldırabileceğinizi ben kaldıramayabilirim,yani dayanıklılıkta önemli...artık muskanın gücü çok azalmış ve sizi etkilemiyor olabilir,ama işte vefk bileşenleri varmı,muskanın yapısını,mürekkep tipini vb. Görmediğim için bende biryere kadar yardım edebilıyorum...ama muskanın bir kopyası yada üstünde yazanlar hatırınızdaysa daha fazla yardımcı olmaya çalışırım...muskayı yaktım püü diyede umudunuzu kaybetmeyin,ölüm dışında herşeyin devası vardır yani psiko-baskıda yapmayın kendinıze :)
iyi forumlar...

gulsahh_

Kayıtlı Üye
Çok çok teşekkür ederim demonic :) Fazla üzerinde durmasam daha iyi olacak. Etkisinin sürdüğünü hissedersem yardım alırım.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering

Pardon ? Uslubumdaki sıkıntı nedir açıklayabilirmisin ?

1-Küfür etmedim,aşağılamadım,
2-İnancına saygısızlık yapmadım
3-Zekasız demedim
4-Beceriksizsin yazmadım
5-Yalancısın demedim
6-Okuduğunu anlamazsın demedim
7-Seni gören hamile kadın çocuğunu düşürür demedim
8-Seni adaya bıraksalar hayvanlar adayı terkeder demedim
9-Messi seni görse futbol hayatı biter demedim
10-Hakaret etmedim
11-Sirke gitsen içeri almazlar demedim
12-Alf seni görse namaza başlar demedim
13-Korkuluk niyetine bahçeye dikilecek tipin var demedim
14-Tayyip seni görse çocuk yapmayın der demedim
15-Küçük düşürmedim
16-Odun olsan yakılmazsın demedim
17-Seni gören inek sütten kesilir demedim
18-Seni gören deve hendekten uçak demedim
19-Maşallah dediğin 6 ay yaşamaz demedim
20-Seni gören Amerikalı Iraktan çekilir demedim.

Vb.Bunların hiçbirisini veya benzerini yazmadım.İlk yazdığım mesajımda seni rahatsız eden nedir tekrar düşünüp bana söylermisin ? Ona göre bende yanlışımı göreyim.

gulsahh_

Kayıtlı Üye
Hazıra konmak istiyormuşum gibi bir cevap verdiniz. Siz söylediklerinizde bir sorun görmüyorsanız bu aramızda üslup farkı olduğunu gösterir.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Tamam izâh edeyim.Bir çeşit büyü yapıldıdığını düşünüyorsun.Yakıldığı halde büyü hala geçerli diye düşünüyorsun.Bunu nasıl anlarım diye,forumda bir başlık var mı diye bakıyorsun.Ve bulamadığın için konu açtığını söylemişsin.Şimdi,senin aradığın böyle bir başlık;

''Anneniz büyü kağıdını yakıtğı halde,hala büyü olduğunu düşünüyorsanız,bozmak için çözüm burada.''

Gibi bir başlık arıyorsun.Bulamıyorsun ve konuyu açıyorsunuz.Buraya kadar yazdıklarımı anladığını umuyorum.

Şimdi bu forum başlığı 'Büyü ve Nazardan Korunma' açılan başlıklar şu şekilde olacaktır;

'Büyüden korunmak için dua'
'Büyüden korunmak için tılsım.'
'Nazardan korunmak için vefk.'
'Doğu majisyenlerinden korunmak için yöntem.'
'Batı wiccalarından korunmak için çalışma.'

Vb.başlıklar olacaktır.Şöyle başlıklar bulunmaz;

''Yatağınızın altında sarı ile beyazı ayrılmış yumurta bulursanız şunu yapın''
''Pencereniz buğulu iken camınıza şekil çizildiyse şunu yapın.Yapılan büyüyü defedin.''
''Cebinizde üzerinde 4 başlı köpek çizili bir kedi derisi bulursanız bunu yapın''
''Kalemliğinizde iki adet ucu açılmamış 2b kurşun kalem bulursanız şunu yapın.''

Vb.Başlıklar bulunmaz.Böyle büyülere karşı;korunma duaları hiçbir yerde yazmaz.Şu an tüm kitapları açıp bakabilirsin.Büyü ve nazardan korunmak için yazılan hiçbir kaynakta bu tarz büyülerden nasıl korunulacağı ya da nasıl defedileceği yazmaz.Yani;

Yani 'Büyü ve Nazardan Korunma'' ile alakalı kaynaklarda yazanlar,Tüm büyülerden korunma amaçalıdır.Çünkü;

Binlerce çeşit büyü vardır.Herhangi biri için korunma duası veya yöntemi yoktur.Yani;

Büyüden korunacak bir yöntem uyguladığında hiçbir çeşit büyü etki edemez.Herbiri için ayrı korunma duası değil,hepsi için tek bir korunma duası olur.Umarım anlatabilmişimdir.

Gelelim asıl konuya;
Hasta olmuşsun,sinirli olmuşsun,bir andan psikolojini bozan bir olay yaşamışsın.

Ve bunları evde bulduğun büyü kağıdına bağlamışsın.Sendeki bu değişikliğin büyü olduğuna inanmışsın.Şöyle bir soru sorduğunu görmedim.

''Ben hasta oldum,sinirlenmeye başladım,bir anda psikolojimi bozacak bir olay yaşadım.Bunların nedeni ne olabilir.Hangi ihtimaller var.evde büyü kağıdı buldum.Bu sebeple olabilir diye düşünüyorum.Ama bana bu hallerin gelmesinde başka ne gibi sebep olabilir?''

Soruyu bu şekilde sormamışsın.Sendeki bu değişikliğin sebebini büyüye bağlamışsın.Başka bir etken düşünmemişsin,sormamışsın.

Şimdi ben hastalansam tüm etkenleri düşünürüm.Çünkü onlarca etken vardır.Eer gerçekten hastalıktan kurtulmak istesem bu onlarca etkene çözüm ararım.Gerçekten iyileşmek istesem çözümü sadece büyüyü bozmakta aramam.Şimdi senin aklına şu gelecek;

''Hastalığa etkenler soğuk ve karlı hava şartları olabilir,bir doktora görünsem iyi olur.''

Bu bahsettiğim hastalığına etki eden bir etken değil.Aklına başka ne geliyor?Seni hasta edebilecek ne var başka?Olayı büyüye bağladığın için dokturluk bir durum yok.Sinirlenme vb.olaylarda var.Peki öyleyse;

Hastalanmana,sinirlenmene bir etken daha var.Ve çözümü doktur değil.Sence bu ne olabilir?Hiç düşündün mü?Gerçekten iyileşmek istesen bu mutlaka aklına gelecektir.aklına gelirse,yaz buraya iu şekilde;

''Şu sebepten ötürü hastalandığımı düşünüyorum.Ne yapabilirim.''

İşte o zaman senin tüm dertlerine çare olacak tavsiyelerim olacak.Gerçekten bende bazen bazı dertlerden muzdarip oluyorum.Beni etkileyenin ne olduğunu biliyorum,ki seni de aynı şey etkiliyor.Beni etkileyene karşı çözümlerim var.Gerçekten iyileşmek isterim ve öyle de yapıyorum.

Şimdi sen gerçekten hasta ve sinirli isen,seni ne etkiliyor bilmiyorsan;kusura bakma hasta falan değilsin.Büyü vb.bir konuya meseleyi bağlayın,heyecan arıyorsun.Gerçekten hasta da olabilirsin,ona lafım yok.Ki bunun da çözümü sende bitiyor.Şimdi hastalığa çözüm için aşamalar nedir?Seni ne hasta ediyor onu bulursun.Sonra oan çözüm bulup iyileşirsin.Doktuorluk bir durum değil çünkü senin durumun.Haliyle çözümüne sende olacak.

Birde şöyle yazmışsın;
''Siz söylediklerinizde bir sorun görmüyorsanız bu aramızda üslup farkı olduğunu gösterir.''

Söylediklerimde sorun var diyorsun.Sorun ne diyorum,sen şöyle yazıyorsun;
''Siz söylediklerinizde bir sorun görmüyorsanız...''

Yani sadeleşmiş hali şöyle;

Ben birşey yazıyorum.Sen diyorsun ki ;

''Söylediklerinde sorun var.''

Ben diyorum ki;

''Sorun nedir.Söylermisin?''

Sen diyrosun ki;

''Sence bir sorun yok yani?''

Konuya dönelim;sen bile ne dediğini bilmiyorsun.
Aramızda uslub farkı var demişsin.Evet var.Olacak tabii.Zaten olmaması çok saçma.
Anlatman gerekn bir mevzu var diyelim.A isimli kişiye bunu anlatmak için farklı bir uslub kullanırsın.B isimli kişiye bunu anlatmak için farklı bir uslub kullanırsın.Çünkü;A ile B kişisi farklı kişilerdir ve algıları farklıdır.Bu yüzden iki kişiye de ayır ayrı bir tarzda anlatman lazım.Asıl mesele şudur;Gerçekten anlatmak istediğin birşey varsa,durum böyledir.

Mesele bundan ibaret.Şimdi forumdaki diğer yazdığım konulara bak.Buraya yazdığım gibi bir uslubla hiçbir yere yazmadım.Senin anlayacağın şekilde yazdım.Bir başka konuda bir başkasının anlayacağı şekilde yazarım.Çünkü;

''Benim gerçekten anlatmak istediğim bir mevzu var.Peki senin gerçekten sormak istediğin bir mevzu var mı?Eğer gerçekten sormak istediğin birşey olsaydı,Bunu bu konuda tek bir uslub ve sabit bir uslubla sorardın.Ama sen bu konuya sürekli çelişkili mesajlar atıyorsun.Demekki sormak istediğin birşey yok.

(Bir sorun nedeniyle yazacaklarım yarım kaldı.devam edeyim)

Diyeceğim o ki heyecan arıyorsun.Bir önceki cümlemde bun izah ettim.Ayrıca yukarıda yazdığım şu satırlardan ayrı bir çelişkin ortaya çıkıyor;

Ben birşey yazıyorum.Sen diyorsun ki ;

''Söylediklerinde sorun var.''

Ben diyorum ki;

''Sorun nedir.Söylermisin?''

Sen diyrosun ki;

''Sence bir sorun yok yani?''

Diğer bir mevzu;büyü nedir ne değildir,nasıl korunulur,buna bir âgah olman lazım.''Büyü ve nazardan Korunma'' forumunda konulara baktım diyorsun.BEn sana söyleyeyim.Hiçbirisine bakıp okumamışsın.ÇÜnkü;

O konuları okusaydın şunu anlardın;Herhangi bir korunma duası büyüden zaten korur.Şu an sen büyü altında olduğunu düşünüyorsun.Eğer herhangi bir ''Büyüden Korunma'' konulu bir konuyu okumuş olsa idin,zaten korunacağını bilirsin.Yani bu forumda herhangi bir konuyu okumuş olsa idin,şu an ki durumuna çzömü olacaktı.Ama sen diyorsun ki;

''Konuları okudım ve çözüm bulamadım.''

İki ihtimal var.Ya konuları okumadın,ya da okudun ama algında bir sıkıntı var.İşte anlamanda sorun var ise,gerçekten doktora görünmen yardımcı olabilir.Anlayamıyorsan,buradaki üyeler birşeyler anlatmaya çalışarak sana yardımcı olamayabilir.Benim vardığım sonuç,ilk seçenekteki.
Başka sorun varsa cevaplayabilirim.Ama yazdıklarım arasında takıldığın bir nokta varsa sor.Gidipte

''Ben uzman jandarmayım,sen ne işin yapıyorsun?''
''Mehdi gelecek,sen neyin peşindesin?''

Tarzında sorular sorma.Bunu gerçekten yaşadım çünkü vaktinde,o yüzden şimdiden sana da söyleyeyim de önlemimi alayım.Haydi selametle...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Pardon ? Uslubumdaki sıkıntı nedir açıklayabilirmisin ?

1-Küfür etmedim,aşağılamadım,
2-İnancına saygısızlık yapmadım
3-Zekasız demedim
4-Beceriksizsin yazmadım
5-Yalancısın demedim
6-Okuduğunu anlamazsın demedim
7-Seni gören hamile kadın çocuğunu düşürür demedim
8-Seni adaya bıraksalar hayvanlar adayı terkeder demedim
9-Messi seni görse futbol hayatı biter demedim
10-Hakaret etmedim
11-Sirke gitsen içeri almazlar demedim
12-Alf seni görse namaza başlar demedim
13-Korkuluk niyetine bahçeye dikilecek tipin var demedim
14-Tayyip seni görse çocuk yapmayın der demedim
15-Küçük düşürmedim
16-Odun olsan yakılmazsın demedim
17-Seni gören inek sütten kesilir demedim
18-Seni gören deve hendekten uçak demedim
19-Maşallah dediğin 6 ay yaşamaz demedim
20-Seni gören Amerikalı Iraktan çekilir demedim.

Vb.Bunların hiçbirisini veya benzerini yazmadım.İlk yazdığım mesajımda seni rahatsız eden nedir tekrar düşünüp bana söylermisin ? Ona göre bende yanlışımı göreyim.

Ne güldüm Allah iyiliğini versin :D

margarita

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yanlış anlama, anlayamama olmuş aranızda syn spawnz nerden buldunuz bu kadar şıkkı :) ben okurken yoruldum..:)harikasınız...

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Avukat olacakmis masallah. Cok güldürdünüz beni:). Siz nasil cözdünüz sorunlarinizi cok merak ettim.

rebaka

Kayıtlı Üye
İnsanların dertleri olmasa böyle forumlara üye olup çözüm aramazlar yinede herkese allah yardım etsin.