Ya Melamiyanan hakkında bilgisi olan?

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Neden sorduğuma dair detay vermek istemiyorum. Ya melamiyanan tehlikeli midir, işlemde görevlendirilebilir mi, görevlendirilirse etki süresi nedir?

Teşekürler şimdiden.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ya ifadenden dolayı Havvas olduğu düşünülebilir lakin Havvas haddim kalıplarına uymuyor. Esma değil.
Havas da hadimler isimleri bu şekilde olmaz. Kişisel olarak hesaplanır ve sadece belli bir zaman İçin belli kişi için belli bir amaç İçin kullanılabilir bir başkası kullanamaz. Kabalada olduğu gibi sabit isimleri yoktur. Şahsi olarak alınan isimler bir başkası ile paylaşılmaz. Kısaca Havas bilgisi ile uyuşmuyor. Ayırma İçin kullanıldığı idea ediliyor bir de aşk İçin. Gerçek bile olsa bu şekilde bir kullanımı yoktur. Yani şu ismi söyle çağır ve yaptır gibi bir durum Havvas kurallarına uygun değildir.
O yüzden kullanımına ilişkin sorduğunuz sorunun bir cevabı yok çünkü Havas da böyle bir yok.

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Ya ifadenden dolayı Havvas olduğu düşünülebilir lakin Havvas haddim kalıplarına uymuyor. Esma değil.
Havas da hadimler isimleri bu şekilde olmaz. Kişisel olarak hesaplanır ve sadece belli bir zaman İçin belli kişi için belli bir amaç İçin kullanılabilir bir başkası kullanamaz. Kabalada olduğu gibi sabit isimleri yoktur. Şahsi olarak alınan isimler bir başkası ile paylaşılmaz. Kısaca Havas bilgisi ile uyuşmuyor. Ayırma İçin kullanıldığı idea ediliyor bir de aşk İçin. Gerçek bile olsa bu şekilde bir kullanımı yoktur. Yani şu ismi söyle çağır ve yaptır gibi bir durum Havvas kurallarına uygun değildir.
O yüzden kullanımına ilişkin sorduğunuz sorunun bir cevabı yok çünkü Havas da böyle bir yok.
Çok teşekkür ederim cevap için sevgili Urum

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Merhaba,

Neden sorduğuma dair detay vermek istemiyorum. Ya melamiyanan tehlikeli midir, işlemde görevlendirilebilir mi, görevlendirilirse etki süresi nedir?

Teşekürler şimdiden.
Böyle bir isim ilk defa duyuyorum
Lakin muhtemelen bu ulvi olabilir
İsim kasem görevlilerininkine vede çok güçlü ulvilerin isimlerine benziyor sanada gelmez banada ki zate davetler çok tehlikelidir heleki güçlüler

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Eee öncelikle urum şunu söylemek istiyorum evet havasda kişiye özel çalışmalar vardır

lakin varlıklar din değiştirmediği sürece isimleride değişmez
Birine debruş öbürüne mebruş olarak gitmez bizlerde olduğu gibi tek isimleri vardır

senin dediğin kişinin adı ve bilgilerinin ebcedi ile hesaplama yapılır vede varlık ismine çeviri yaparlar sonucu
O isimdeki varlık ile çağrılıp anlaşmalar yapılır