wicca olmak hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Me.

Kayıtlı Üye
kendimi bu dine bagli hissediyorum kesinlikle bi arzu veya karsiligi olmadan Ama bu yola nasıl başlayacağım hakkında pek fikrim yok. Şu an daha çok meditasyonlar üzerine çalışıyorum ama baska ne yapabilecegim hakkinda birsey bilmiyorum. Bu konuda bana yol gösterebilecek ve önerilerde bulunabilecek varsa çok sevinirim.

besteminati

Kayıtlı Üye
Şuan bende aynı durumdayım. Yaklaşık 3 haftadır araştırıyorum şuan elimden geldiğince bişileri öğrenmeye çalışıyorum (çember açma kutsama meditasyon bitkiler kristaller vs) ama tam olarak nasıl başlıycam emin değilim

Me.

Kayıtlı Üye
Şuan bende aynı durumdayım. Yaklaşık 3 haftadır araştırıyorum şuan elimden geldiğince bişileri öğrenmeye çalışıyorum (çember açma kutsama meditasyon bitkiler kristaller vs) ama tam olarak nasıl başlıycam emin değilim

hala bi cevap bulamadim cember acma ile bilgileri nerden edinebilirim

S

Sehane

Bu konuya olan yakınlığınız ve araştırma çabanız oldukça güzel bence :) Ama tabii çember açmaya kadar öğreneceğiniz daha çok şey var sizin. Sadece meditasyon odaklı olduğunuzu söylüyorsunuz çünkü. Bence forumu biraz daha karıştırın ve başlıkları okuyun, ayrıca bu konu hakkında kitaplar arayın.. Bu çekim yasasının bir parçası aslında zaten. Eğer belli bir konuya yönelirsiniz, onunla ilgili şeyler hayatınıza çekilmeye başlar ve hemen hemen her şey öğretmen rolü üstlenebilir sizin için. Tabii aynı anda sizi durdurmaya çalışan etkenlerde olacak ama bunu başarmanız isteğiniz ile eş orantılı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...