Vücut Frekansı yükseltmek için videolar?

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhaba. vücut frekansımı,titreşimimi yükseltmek için kendimce bi çalışma başlatmak istiyorum fakat heryerde verilen frekans videolarının gerçek olduğunu düşünmüyorum bu konu altına sizin kullanıp etkisini gördüğünüz frekans videolarını atarmısınız ve aşağıya koyduğum videoyu birazdan deneyeceğim yeni olduğum için pek işe yarayıp yaramadığını anlayamatacağım için bunu dinleyenler yorumlayabilirmi acaba?Sevgi ve Işıkla.

U

Utopia

Ben de frekansın frekans dinleyerek yükseleceğini düşünmüyorum, yıllarca bozuk düzenle işleyen bir frekansı düzeltmek için çaba gerekir; çabalamaya üşenenler kendi gibi üşengeçleri böyle kandırıyor işte. (sizi tenzih ediyorum) @Souls In The House

Doğanın ve sessizliğin frekansından bahsetmiyorum tabii ki, zaten sessizliği yakalayan insan zihnini kontrol altına almaya adım atmış demektir, yükselmenin tek yolu da bu gibi.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Ben de frekansın frekans dinleyerek yükseleceğini düşünmüyorum, yıllarca bozuk düzenle işleyen bir frekansı düzeltmek için çaba gerekir; çabalamaya üşenenler kendi gibi üşengeçleri böyle kandırıyor işte.

Doğanın ve sessizliğin frekansından bahsetmiyorum tabii ki, zaten sessizliği yakalayan insan zihnini kontrol altına almaya adım atmış demektir, yükselmenin tek yolu da bu gibi.
Tabii ki görüşünüze saygı duyarım.Fakat tamamen etkisiz olduğunu söyleyemem çünkü dün gece forumda paylaşılmış bi üçüncü göz aktifleştirmeye yardımcı olan bi frekans videosu dinlemiştim.Dinlerken üstüm yorganla kapalıydı hafif aydınlıktı ve ben ayaklarımı yorganın duruşunu ve el hareketlerimi net olmasada görebiliyordum,gözlerim açık değildi yani isteyerek açmamıştım kendiliğinden açılmış olması da muhtemel bu da benim edindiğim bir tecrübe.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben de frekansın frekans dinleyerek yükseleceğini düşünmüyorum, yıllarca bozuk düzenle işleyen bir frekansı düzeltmek için çaba gerekir; çabalamaya üşenenler kendi gibi üşengeçleri böyle kandırıyor işte. (sizi tenzih ediyorum) @Souls In The House
Sadece frekans dinleyerek tobi olmaz, her yönlü çalışma olmalı.
Ama fayda eder. Bir yol kolay yol diye onu reddetmek yanlış olur. Gece yatarken kısık sesle ya da kulaklıkla dinlenebilir. Çok kolay bir yöntem. Ama kompleks içinde daha iyi olur.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Frenaksı yükseltmenin sırf videolar ile olacağına inanmıyorum.Düşüncelerden huylardan alışkanlıklar gibi bir çok etken söz konusudur.Mesela hayatında öfke ve nefret hakimse sükut ve hoşgörüye hayatında yer veremiyorsan bunun sebep olacağı titreşimi sana videolar veremez
Bu konuda yazılmış kitaplar var onlardan faydalanmanızı tavsiye ederim

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Frenaksı yükseltmenin sırf videolar ile olacağına inanmıyorum.Düşüncelerden huylardan alışkanlıklar gibi bir çok etken söz konusudur.Mesela hayatında öfke ve nefret hakimse sükut ve hoşgörüye hayatında yer veremiyorsan bunun sebep olacağı titreşimi sana videolar veremez
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.Peki yukarıda yorumda anlattığım ve yaşadığım olayın sebebi nedir acaba ben pek anlam veremedim.

Sauron

Kayıtlı Üye
birkac kitap önerisinde bulunabilir misiniz okuyacağım da

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
birkac kitap önerisinde bulunabilir misiniz okuyacağım da