Varlıklardan gelen bilgiler

Ben_&_Kedilerim

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Coooook uzun zamandır aklımı kurcalayan bir konuda tecrübelerinizi dinlemeyi çok isterim.

İlk önce kendi deneyiminden bahsetmek isterim. Varlıklarla temas halinde olan bir insanla görüşmüştüm ve bana, benimle ilgili beni tanıyanlar dışında kimsenin bilmediği bir bilgi verdi. Benzer bir durum kuzenim durugoru sahibi olduğunu iddia eden biriyle (doğrusunu Allah bilir, pek emin değilim bu konuda) görüştüğünde annesinin yani teyzemin adını "X'ten doğma Y" (iki değişkenli polinom örneğim için üzgünüm LOL) şeklinde vermesiyle de yaşandı.

Buradan yola çıkarak, sizler kendinizin iletişim halinde olduğu ya da bizim gibi dolaylı olarak iletişime girdiginiz varlıklar tarafından başkaları ya da kendiniz hakkında teyit edilebilir bilgiler aldınız mı? Ya da size herhangi bir zihinsel imaj gösterilerek sonrasında bunun gerçekleştiğine şahit oldunuz mu ? Demem o ki bu bilgiler dogrulanabilir bilgiler miydi?

Paylaşmak istediğiniz kadarıyla tecrubelerinize talibim.

Sevgiler,

business woman

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Coooook uzun zamandır aklımı kurcalayan bir konuda tecrübelerinizi dinlemeyi çok isterim.

İlk önce kendi deneyiminden bahsetmek isterim. Varlıklarla temas halinde olan bir insanla görüşmüştüm ve bana, benimle ilgili beni tanıyanlar dışında kimsenin bilmediği bir bilgi verdi. Benzer bir durum kuzenim durugoru sahibi olduğunu iddia eden biriyle (doğrusunu Allah bilir, pek emin değilim bu konuda) görüştüğünde annesinin yani teyzemin adını "X'ten doğma Y" (iki değişkenli polinom örneğim için üzgünüm LOL) şeklinde vermesiyle de yaşandı.

Buradan yola çıkarak, sizler kendinizin iletişim halinde olduğu ya da bizim gibi dolaylı olarak iletişime girdiginiz varlıklar tarafından başkaları ya da kendiniz hakkında teyit edilebilir bilgiler aldınız mı? Ya da size herhangi bir zihinsel imaj gösterilerek sonrasında bunun gerçekleştiğine şahit oldunuz mu ? Demem o ki bu bilgiler dogrulanabilir bilgiler miydi?

Paylaşmak istediğiniz kadarıyla tecrubelerinize talibim.

Sevgiler,
Varlıklardan değilde bi falcıdan annemin 3üncü kardeşimize düşük yaptığını öğrenmiştim. Bunu bende kardeşimde bilmiyorduk. Anneme sorduk ben 24 yaşındayken bu durumun gerçek olduğunu öğrendim. Hani şu cafelerde parayla fal bakan teyzeler var ya onlardan biri işte. İşin ilginç yanı gelecekle ilgili verdiği bi kaç bilgi de gerçek oldu.

Ben_&_Kedilerim

Kayıtlı Üye
Hani şu cafelerde parayla fal bakan teyzeler
Ben bunlardan acayip korkuyorum.

Cok ilginçmiş sizin tecrübeniz de. Demek ki varlıklar aracılığıyla bakıyor bu insanlar; ama sorsanız "benim kalp gözüm açık, durugoru sahibiyim" derler. İnsanları kendilerine inanmalari için manipule ediyorlar sanırım, bu şekilde doğru bilgiler vererek. 🤷‍♀️

Ben hala bu haberleri o varlıklar nereden biliyor bunu anlayamıyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Geçmiş gelecek ya da şimdi üzerinde bilgilerde bulunan kişilerin neden bunları varlıklardan öğrendiklerini düşünüyorsunuz. İnsan neden zaman, anı, hafıza, gelecek olasılığı gibi durumları algılayamasın bilemesin.

varlıkların yapabileceğine lakin insanların yapamayacağına inanmamızın nedeni nedir

Ben_&_Kedilerim

Kayıtlı Üye
Geçmiş gelecek ya da şimdi üzerinde bilgilerde bulunan kişilerin neden bunları varlıklardan öğrendiklerini düşünüyorsunuz. İnsan neden zaman, anı, hafıza, gelecek olasılığı gibi durumları algılayamasın bilemesin.

varlıkların yapabileceğine lakin insanların yapamayacağına inanmamızın nedeni nedir
Insanlarin sadece cok; ama çok azinin bu bilgiye sahip olduğuna, bu bilgiye sahip olanların da bunu bir tür ilahi bir "sır" olarak sakladiklarina inandigim için varlıklardan geldiğini düşünüyorum.

Durugoru sahibi birisi kafede 10 tlye fal-tarot bakmaz, hacı hoca kisvesinde insanlara iyi ya da kötü amaçlı olarak tılsım yapmaz diye düşünüyorum. Tamamen şahsi fikrim.

Ben bazı ilimlerin herkese verilmediğini, herkesin anlamayacağını düşünüyorum. Ebu Hüreyre'den bir alıntı okumuştum. Esrar ilmi ile ilgili bildiklerimi söylersem boğazımı keserdiniz anlamında bir sözdü. Bu tarz mertebelere erişmek herkesin hakkı değildir gibime geliyor.

"İnsan benim sırrım. Ben de insanım sirriyim" diye çok sevdiğim bir hadisi kutsi var. Buralardan yola çıkarak varlıkları olduklarını düşünüyorum.

Dediğim gibi bu tamamen kendi inandığım fikrim. "Ben varlıklardan bağımsız olarak durugoru, duruisiti, Remote viewing, telepati yeteneklerim var" diyenlere de saygım var.

Sevgiler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir varlık ile bakım yapan kişi niye cafede 10 TL bakım yapsın. Niye öyle bir anlaşma yapsın sorusu doğar. Varlıkla irtibatta bir ilimdir ç. Onlarla olan iletişimi yönetmekte bir ilim.
İnsanların seçimleri onu bağlar. Bu seçimlerden dolayı da onları eleştirme hakkımız da yok. Her insan her bilgisini yeteneğini her emeğini farklı farklı kullanıyor dünya da.
Pek çok alim kendi yaşadığı yerde dönemde buna benzer cümleler kurmuştur. Bunun sebeplerinden biride söyleyeceklerinin o topluma o inanca uymadığı içindir ki bu örneklerde vardır.
O toplum tarafından söyledikleri yüzünden işkence gören, ölüdürlen, hapsedilen, deli damgası yiyen.

her yetenek de aynı miktar da olmak zorunda değil. Her yetenekli aynı eğitimi almıyor, aynı şartla dünyaya gelmiyor. Onu nasıl kullanacağını bilmiyor. Onunla nasıl baş edeceğini bilmiyor.
Toplum aile ya da eğitim sistemi yüzünden yanlış kullanım, hiç kullanmama olabiliyor.
İnsan bedensel, ruhsal enerjisel bir varlık. Kendi bulunduğu boyutta da beş duyuların dışında da başka algı türlerine sahip. Her hangi bir dış unsura ihtiyacı yok.

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
Ben bunlardan acayip korkuyorum.

Cok ilginçmiş sizin tecrübeniz de. Demek ki varlıklar aracılığıyla bakıyor bu insanlar; ama sorsanız "benim kalp gözüm açık, durugoru sahibiyim" derler. İnsanları kendilerine inanmalari için manipule ediyorlar sanırım, bu şekilde doğru bilgiler vererek. 🤷‍♀️

Ben hala bu haberleri o varlıklar nereden biliyor bunu anlayamıyorum.
Cinler gecmisi bilirler uzun yasadiklari ve kalabalik olduklari icin bu sasilacak bisey degil

Demre

Kayıtlı Üye
Cinler gecmisi bilirler uzun yasadiklari ve kalabalik olduklari icin bu sasilacak bisey degil
Katiliyorum size. 1500 yil bile yasayanlari varmis diye okumustum. Ek olarak sunu da belirtmek isterim; zaman gorecelidir. Bizim onu linear olarak algiliyor olmamiz, (gecmisten gelecege dogrugu aktigi) goreceliligin gercekligini degistirmez. Bilimsel dedigimiz fizik kurallari bile, dunya disina ciktigimiz anda gecersiz olur . Degismeyen tek gercek matematiktir. Ozellikle kader olgusu ve Allahin bilmesi sifatini inceledigimizde, zamanin gecmis, simdi, gelecek siralamasinin ve sinirlamasinin tamamen beynimizin iyarattigi bir illuzyondan ibaret oldugunu goruruz. Atmosferimiz disinda bile degisen zaman algisi, farkli boyutlarda ve o boyut varliklarinin yasaminda kimbilir nasil işliyordur.