varlıklar görüyorum

Aisling

Kayıtlı Üye
İnanın bunları yaşayan insanların sayısı o kadar fazla ki, yine de durup "Niye ben?" diyesi geliyor insanın. Bazıları özellikle davetlerle uğraşır, bazıları hiç alakası olmadığı halde gelip bulurlar. İkinci durumlarda neden ben sorusu akılda takılıp kalıyor. Buraya yazmamın sebebi, ben de varım demekti. Ve ikinci kategorideyim. Bunun kişisel özellikle alakalı olduğunu düşünüyorum. Bazı insanlar diğerlerine göre ruhsal alanda daha açık olurlar. İletişim kanalları daha açık olur. Boyutlar arası perdeleri daha incedir. Yatkınlık diyelim. Kapınızı çalan olacaktır, ama siz açmayı reddederseniz içeriye kimse giremez. Ve aslında görmek yok, görünmek var. Görüyorsunuz çünkü görmenizi istiyorlar. Bu kazanılmış bir ilim değil, varlık kaynaklı. O yüzden asla ve asla güvenilir değil. Karşınızdakinin niyetini bilemezsiniz. Iletişime falan yeltenmek iyi değil bence. Ne olacağını bilemezsiniz, ne getireceğini ya da işlerin ne noktaya varacağını. Ki, iyi yerlere gideceğini de sanmam. Düşünün, o sizin hakkınızda her şeyi biliyor, ama siz onun hakkında kocaman bir hiç! Dikkatli ve ihtiyatlı olunması gerekmez mi? Dikkatte alırsanız dikkate alınırsınız. Muhatap olursanız muhatap alınırsınız. Bunların hepsi birer "yoklama çekme" gözümde. Gölgeler, siluetler, dumanlar...
İnsan için bir yoklama. Bana buradan pay çıkar mı çıkmaz mı diye. Kaldı ki ilgilenmek için bir sebep yok. Insanlara esrarengiz falan geliyorlar galiba. Merak duygusu uyanıyor. Ama merak ediyorsanız haklarında bilgiler zaten edinebilirsiniz. Burada ve başka platformlarda sürüyle bilgi ve tecrübe mevcut. Ve görmüyoruz ama muhtemelen iğne atsanız yere düşmez. İç içe yaşıyoruz muhtemelen.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Nasıl şifacı oldunuz peki? Teknik eğitimlerle şifa enerjisi verenler var aura temizleyenler vs o anlamda mı, manevi yollarla el alma
mi ya da ocak gibi bir şey mi?
Bu arada durumunuzun eskiye nazaran düzelmiş olmasına sevindim.

reiki ile taniştim melek eneejileri ve bircok farkli enerjiye uyumlandim tesekur ederim

Dnz1

Kayıtlı Üye
İnanın bunları yaşayan insanların sayısı o kadar fazla ki, yine de durup "Niye ben?" diyesi geliyor insanın. Bazıları özellikle davetlerle uğraşır, bazıları hiç alakası olmadığı halde gelip bulurlar. İkinci durumlarda neden ben sorusu akılda takılıp kalıyor. Buraya yazmamın sebebi, ben de varım demekti. Ve ikinci kategorideyim. Bunun kişisel özellikle alakalı olduğunu düşünüyorum. Bazı insanlar diğerlerine göre ruhsal alanda daha açık olurlar. İletişim kanalları daha açık olur. Boyutlar arası perdeleri daha incedir. Yatkınlık diyelim. Kapınızı çalan olacaktır, ama siz açmayı reddederseniz içeriye kimse giremez. Ve aslında görmek yok, görünmek var. Görüyorsunuz çünkü görmenizi istiyorlar. Bu kazanılmış bir ilim değil, varlık kaynaklı. O yüzden asla ve asla güvenilir değil. Karşınızdakinin niyetini bilemezsiniz. Iletişime falan yeltenmek iyi değil bence. Ne olacağını bilemezsiniz, ne getireceğini ya da işlerin ne noktaya varacağını. Ki, iyi yerlere gideceğini de sanmam. Düşünün, o sizin hakkınızda her şeyi biliyor, ama siz onun hakkında kocaman bir hiç! Dikkatli ve ihtiyatlı olunması gerekmez mi? Dikkatte alırsanız dikkate alınırsınız. Muhatap olursanız muhatap alınırsınız. Bunların hepsi birer "yoklama çekme" gözümde. Gölgeler, siluetler, dumanlar...
İnsan için bir yoklama. Bana buradan pay çıkar mı çıkmaz mı diye. Kaldı ki ilgilenmek için bir sebep yok. Insanlara esrarengiz falan geliyorlar galiba. Merak duygusu uyanıyor. Ama merak ediyorsanız haklarında bilgiler zaten edinebilirsiniz. Burada ve başka platformlarda sürüyle bilgi ve tecrübe mevcut. Ve görmüyoruz ama muhtemelen iğne atsanız yere düşmez. İç içe yaşıyoruz muhtemelen.
sebebini biliyorum algılarım fazlasıyla açık hissiyaylarim yüksek yani büyük ihtimal bu yüzdendir insan zamanla anlıyorki korkulacak birşey yok korku insani bile degildir sevgi düzeyine ulaşın negatifi pozitifi ile butun varliklari tanrinin parcasi olarak gorun ve sevin.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
çocukluktan beri varlıklar görüyorum yaklaşık 7 yaşından beri 16 yaşında saldırgan olmaya başladılar yaşım 21 yinede bazen görüyorum sadece bilinçaltımı gerçekten varlıklarsa onları çeken şey nedir bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevirim
Işıklı Günler Bu durumunuza gerçekten üzüldüm ama karşınıza hangi suret ile çıkarlarsa çıksınlar korkmanıza gerek yok çünkü size ne dokuna bilirler nede zarar verebilirler sadece sesler çıkartıp rahatsız ederler karşınızda olduğu an dua okursunuz fakat gitmediklerinin yada bir acı çekme gibi durumlarının olmadığını fark etmişsinizdir Siz Bu tür varlıkları gördüğünüz zaman bildiğimiz (GÖZ NAZARI) ile onları hapis edebilir bu durumu kendinize çevirebilirsiniz göz nazarı ile hapis etme bir çok yerde geniş bir konu olarak anlatıyor araştırarak ulaşabilirsiniz Size gerçekten etkili ve etkisini bizzati şahsım test etmiş ve yüksek katkı ,etkisini tarafımca onaylamış olduğum bir kaç yöntem paylaşmak istiyorum Biiznillah Tüm Korkularınızdan Emin Olursunuz. Bunlar Öyle Dualar ki büyücü büyü yapmaya kalksa dili tutulur en ifrit varlıklar musallat olmayı bırak isminizi ağızlarına alamazlar ilk okuduğunuz zamanlarda hoşlarına gitmeyeceği gibi vücudunuzun bu enerjiye adapte olması zaman alabilir veya anında bir etki göstere bilir tamamen sizle alakalı bir durumdur.Şifa Bulmanız Dileği İle...

YÖNTEM 1 :Burada Allahın Sıfatlarından,İsimlerinden,Zikirlerinden Var Okuyamasanız Bile Üstünüzde Taşımalısınız Üstünüzde Olduğu Sürece Kesinlikle Ve Kesinlikle %100 Katiyen İnsan Olsun,Cin Olsun,Hayvan Olsun V.s Hiç Bir Nefs Sahibi Hiç Bir Şerli Zarar Veremez ! Sakın Ha Yere Düşürmeyin Sorumluluk Kabul etmem ! Yere düşürmediğiniz sürece bir sıkıntı yoktur ! Dilerseniz ehli birine yazdıra bilir veya rekli yazıcan yüksek kalite baskısına sahip bir yazıcıdan çıkartabilirsiniz tavsiyem yazdırmanız .LalegulOcak2015-dua1.jpg
Arka Sayfası
LalegulOcak2015-dua2.jpg

YÖNTEM 2
4.Resimdeki Konuları Okuduktan Sizin İçin Uygun Olup Olmadığına Karar Verdikten Sonra Uygulayın Lütfen ! Lakin Benim Sevdiğim Ve Sırlarına Vakıf Olduğum Bir Çalışmadır. Baştan Sona Sıkılmadan Okursanız O Sırrı Fark Edebilirsiniz Lakin Korkmamalısınız Ve Kimseye Anlatmamalısınız (Uyarı) : O Sırra Erişince Buraya Yazmaya Kalkışmayın !

Sayfa 96. Ya Lütfen İlk Olarak Bakın Daha Sonra Baştan Sona Sıkılmadan Açıklamaları Anlayana Kadar Okuyun Sonra Sizin İçin Uygunsa Ve Güç Yettirebileceğinize İnanıyor İseniz Uygulayın.
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

OKUNUŞU:
Allâhümme innî es-elüke bismikel a'zamil mektûbi min nûri vechikel a'lel müebbedid-dâimil bâqil muhalledi fî qalbi nebiyyike ve rasûlike Muhammed. Ve es-elüke bismikel a'zamil vâhidi bi vahdetil ehad. El müteâlî an vahdetil kemmi vel aded. El muqaddesi an külli ehad. Bihaqqi: ''Bismillâhirrahmânirrahîm. qul huvallâhu ehad. Allâhussamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yeküllehû küfüven ehad.'' En tüsalliyealâ seyyidinâ Muhammedin sirri hayâtil vucûdi vessebebil a'zami likülli mevcûdin salâten tüsebbitü fî qalbil îmâne ve tühaffizunil qur-âne ve tüfehhimunî minhul âyâti ve teftehu lî bihâ nûral cennâti ve nûrannaîmi ve nûrannazari ilâ vechikel kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.

Ü

Üye silindi 58480

Isin asli varliklari goremezsiniz. Gordugunu veya gorustugunu iddia eden kisi temelde ilim ve hikmet sahibi degilse yasadigi halleri isabetli bir tabana oturtamayacagi icin hangi tarafta oldugunu bilemez. Neye hizmet ettigini bilemez. Yasadigi hallerin 3 adim sonrasinda ona ne gibi yaptirimlar veya fitri degisiklikler zimmetleyecegini de bilemez.

Insan ne yazik ki kisa vadeli kazanimlar icin uzun vadesini yakan bir heves uzerine yaratilmistir. Bunu asamaz. Ozel bir kavrayisa erismeden ozgur iradesine bile sahip cikamaz. Iradenin ilmi bilesenlerini bile bilmez cunku. Hz. Ali RA zinaya goz ucu ile bile bakmamayi onemli gormustur. Kimisi icin goz ucu ile bakilmasinda sakinca olmadigi gibi kimisi icin 1 kereden de birsey olmaz... Ama insan ne yazik ki iradesinin bilesenlerini bilemez. Ic mekanizmalarini formulize edemeyen insan en ziyan insandir. Cunku acik verdigi yerden illa yakalanacagi bir sistemin icinde tutulmaktadir.

Bu durumdaki insanlarin bir cogunun ic dunyalarindaki operator koltugunda musallatlar oturur. Kisi sistemin parcasi oldugu fikrine soguk bakar ve icten ice kendisinin seckinlerden oldugunu dusunmeye baslar. Musallatlar onu kutsal kuvvetlerden kopartmislardir ve amaclarina ermek uzerelerdir, kisi ise cinlerin destegi ile daha yuce bir varlik oldugu zanni ile oyalanmaktadir. Yasadigi vesveselere gizem susu verir. Anlatimlarinda mutevazi bir serzenis kisvesi altinda sozde olaganustulukleri aralara itina ile serpistir. Seytanin telkinlerini ayni bicimde insanlara da uygulamak ister ama telkinleri belli kisilere gecmez. Hatta belli kisilerin nazarinda direk onu ciplak bile birakabilir. Seytan son ana kadar kisiyi motivasyonda tutar ancak en ihtiyac olunan yerde tamamen aradan cekilir ve kisinin toslamasini izler. Kisi karanlik enerjisi ile etraftan dislandikca seytanin telkinlerini arar hale geldiginde de kisiyi surundure surundure kendisine kole yapacaktir. Kisi sosyal cevresinde dayanaksiz kaldikca daha kurnaz ve garezkar hilelere basvurmak zorunda kalir. Bunu gerekli gorur. Insanlar onu sozum ona anlamiyorlardir ve adaletsiz dunyanin negatif tarafina herkesin cekilmesi gerekiyordur. Mutlu insanlar tarafindan dislandigi icin mutlulugu kokunden dinamit etkisiyle yok etmek icin sihre basvurur.

Cok iyi korunmak gerek. Boyle salt insanlar da vardir. Bazi insanlarin ara sira boyle halleri de vardir.

Dnz1

Kayıtlı Üye
gerçekten kolay değil bu yazılanlarda ofke ve küçümseme sezdim yok olduklarini veya korundunduğumu söylemiyorum ve onlar cin değil her gordugunuz varlığa cin derseniz konusacak fazla birsey yoktur daha dun gece parazitler enerjim icin geldiler surekli geliyorlar zaten sevgi ile geri gonderiyorum neler gördüğümü ve yaşadığımı asla anlamanızı beklemiyorum zaten bizim toplumda klavyeden baskalari hakkinda birsey yazmak cok kolaydır şifacılık icin reiki enerji sistemleri kullaniyorum ve bu yolda hızlıca yükseldim yani cok buyuk bir ilme gerek yok her gun 2 saatimi ayırıp meditasyon yapmam yeterli bilgi bana gelir lutfen yargılamadan once anlamaya calisin yazmadan once dusunun sevgi ve ışıkla kalın

X6K3

Kayıtlı Üye
Bugün Türkiye'nin gündeminde, ilki Palu Ailesi ikincisi cami de yapılan jimnastik. Bunların ikisinin arasındaki bağı çözebilecek kaç kişi vardır şu sitede? Ailenin birisi varlıkların adeta tasmalısı olmuş, nefsini kendine binek yapmış dört nala koşuyorlar
Varlıkların tasması olmalarından ziyada daha çok kişi yaptıkları için varlıkları bahane ediyor/uyduruyor gibime geldi benim.

D

DAİMON

Müslüman bir kimseye göre bu yolun hakiki yolcuları ilim + takva + gayret sahibi olmaktır. Müslüman olmayanlar ve müslüman olup ihlas dairesi dışına çıkan yani farz ibadetleri bile yapmadığı halde bazı haller yaşayanlarıysa kötü yolda diye yorumlamak cahilliktir. Allah her birimizi istidadımız ölçüsünce imtihan ediyor. Zenginlik, fakirlik, makam mansıp, güzellik, çirkinlik, boy, kilo, sağlık, hastalık, zeka, özürlü bir akraba, başa bela bir evlat, güçlü hisler, farklı yaradılış, değişik yetiler, kuvvetli sezgiler, mantıklı olmak, akıllı olmak... Bu insanların yaşadıklarını ve yaradılışların inkar edip yargılayan kimse ise herkesten daha suçludur ve herkesten çok o günahkardır.
Ben inanıyorum ki Dnz1 de kendi imtihanını yaşıyor yaratıcı onu böyle sınıyor. Ama dikkat etmeli. Eger müslümansa ve hakikati bulmak istiyorsa reiki yoga bioenerji gibi yollardan değil , Allahın emirlerine uyup yasaklarından ve şüphelilerinden kaçmayla hakikate ulaşacagıdır. Hakikat yolu şeker değil bal yedirir insana. Ağzına sahte şeker çalıp bırakmaz sonsuzluk denizine daldırır, mest ettirir.

Dnz1

Kayıtlı Üye
şeytan cinler evet süper bilgili üstad lordlarım kardeşlerim sonuna kadar haklısınız benim hiçbir vasıfım yok ne dersem diyim yine kendi bildiğinize inanacaksınız burda anlamaktan çok yargılayan sizler acaba cahil kim acaba yaşım 22 çok merak ettiniz ya sizede malzeme çıktı dibe gömebileceğiniz kadar gömün neyse uzatmıcam iyi günler diliyorum hepinize