Varlık Salıverme

aris

Kayıtlı Üye
Varlık Salıverme

Çoğu zaman, astral varlıklar enerji alanlarımıza izinsiz girer. Bilinçli veya bilinçsiz olsun, korku veya gereksinim anlarımızda onlar ile anlaşmalar yaparız. Bu varlıklar kendileriniz bize bağlarlar, genellikle bizim vasıtamız ile bizim yaşamımıza katılarak yaşamanın karşılığında, kendimizin rahatlığının bazı veçhelerini bize vaat ederler. Bunlar, ister maddeler ister insanlar olsun çeşitli türde bağımlılıkları beslerler. Bazıları gerçekte öfke ve şiddetten hoşlanır ve tartışmaları teşvik ederler ve karmanın yoğunluğuna ilave yaparak karmik durumları beslerler. Bazen, insanlar arsındaki ilişkiler, gerçekte onlara bağlanmış varlıklar arasındaki ilişkilerdir ! Bu varlıkların gelişmelerinin bir sonraki aşamasına ilerleyebilmeleri ve onların etkilerinden özgürleşebilmeniz için, onları Işığa salıvermek her zaman faydalıdır. Varlık Salıverme, herhangi bir “Spiritüel Hijyen” programında iyi bir uygulamadır. Bazı insanlar, varlıkların enerji alanlarına “sessizce girmediğinden” emin olmak için, Salıvermeyi düzenli bir şekilde yaparlar. Lütfen farkında olun, sadece kendinizin bu varlıklar ile yapmış olduğunuz anlaşmaları salıverebilirsiniz. Başka insanlar için anlaşmaları salıveremezsiniz.

Yardım çağırın : “Başmelek Mikail, lütfen Işık tünelini aşağıya gönder. Ariel, Azrael ve Aru – Kiri, lütfen yardım edin. .

“Astral varlıklar ile, negatif düşünce formları veya duygular ile, iblisler/kötü ruhlar ile, karanlık güçler ile bu bedende iken yapmış olduğum , veya genetik soyumdaki herhangi birinin yapmış olduğu tüm anlaşmaları veya kontratları iptal ediyorum. Lütfen tünele girin, sizi yuvaya götüreceğiz.” .

Varlık salıverişine başladığınız andan itibaren, hislerin veya düşüncelerin size ait olmayabileceğini farzedin. Can sıkıntısı, boşluk, direnç, “bu asla işlemiyor”, öfke, acılar ve ağrılar ve keder, varlıklardan geliyor olabilir. Bunları tespit edin ve gönderin, örneğin : “direnci taşıyan varlık : Işığa git !” Berrak veya hafif hissettiğiniz zaman, Mikail’den ışık tünelini beşinci Boyuta geri almasını isteyin. .
alıntı

reidikonto

Kayıtlı Üye
Çoğu zaman, astral varlıklar enerji alanlarımıza izinsiz girer. Bilinçli veya bilinçsiz olsun, korku veya gereksinim anlarımızda onlar ile anlaşmalar yaparız..Bu bende çok oluyor.Yani astral varlıklar hep benimle ugraşıyor.Sizin söylediginiz bu yöntem etkilimi.?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çoğu zaman, astral varlıklar enerji alanlarımıza izinsiz girer. Bilinçli veya bilinçsiz olsun, korku veya gereksinim anlarımızda onlar ile anlaşmalar yaparız..Bu bende çok oluyor.Yani astral varlıklar hep benimle ugraşıyor.Sizin söylediginiz bu yöntem etkilimi.?
Hayır her zaman böyle birşey etkili değildir. Bu biraz daha kişisel inanç ile kişisel gücün etkisini ortaya çıkarmaya yöneliktir.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Anladım.Teşekkürler.Yani bunun için baya bir inançlı olmak gerekiyor.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Tamamen akla ve inanca dayalı bir yöntem . Bazıları ise kendilerini belli etmeden hayatımızda yaşamaya devam ederler . Tabi ki onlarla anlaşmamız sonucu olur bunlar . Zaten o anlaşmayı isteyerek yaparız çoğu zaman iyi hissedeceğimizi sanarak . O varlık orada loş bir ışıkmış gibi yaşamını sürdürür hayatınızda halbuki . Kimi durumlarda yemeğinizden beslenir bu yüzden yediğiniz şeyden doyum elde edemezsiniz . Kimi zaman uykunuzdan çalar o yüzden uykunuzu alamazsınız . Kimi zaman eğlencenizden çalar doyum hissetmezsiniz eğlenceden . Ve sonucunda önemli işlere sıra geldiğinde uykunuz gelebilir . Bu yüzden böyle yaşamak istemeyenlerin anlaşmayı bozmaları şarttır .

schutze07

Kayıtlı Üye
Varlık salıvermeyle ilgili daha detaylı bilgi verebilirmisiniz ?

hazal10

Kayıtlı Üye
Varlık salıvermeyle ilgili daha detaylı bilgi verebilirmisiniz ?

Şöyle bi durum var, çeşitli inançlara göre varlık salma durumları da değişmekte. Atıyorum bi müslümana göre dua o varlığın gitmesinde yeterli. Ama şöyle demek istiyorum, varlık varsa sen bu varlığı bilinçaltında yaratıyor olmadığına eminsen:)) onun orda olmadığını imajine etmen yeterli olucaktır gitmesi için. Varlık ne olursa olsun takılmadığını ve ilgilenilmediğini görünce gider. ayrıca yukarda da bazı arkadaşlar demiş ki bizim bilincimiz haricinde alanımıza girebiliyolar. Koruma yap o halde? alanına girerler ama sana zarar veremezler sen buna yol açmadan. ve gerekli tedbirleri alırsan üzülmezsin:)

schutze07

Kayıtlı Üye
Şöyle bi durum var, çeşitli inançlara göre varlık salma durumları da değişmekte. Atıyorum bi müslümana göre dua o varlığın gitmesinde yeterli. Ama şöyle demek istiyorum, varlık varsa sen bu varlığı bilinçaltında yaratıyor olmadığına eminsen:)) onun orda olmadığını imajine etmen yeterli olucaktır gitmesi için. Varlık ne olursa olsun takılmadığını ve ilgilenilmediğini görünce gider. ayrıca yukarda da bazı arkadaşlar demiş ki bizim bilincimiz haricinde alanımıza girebiliyolar. Koruma yap o halde? alanına girerler ama sana zarar veremezler sen buna yol açmadan. ve gerekli tedbirleri alırsan üzülmezsin:)

Dualarla gittiğini sanmıyorum:D Ben yine anlayamadım pek ayrıca en baştaki yazıyı okuyunca ki ilk kez biraz sesli gibi okudum varlıkları hissediyordum şuan daha farklı boyuta geldi tedirgin oluyorum ilgilenmesemde.Yardımcı olan olursa sevinirim.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Dualarla gittiğini sanmıyorum:D Ben yine anlayamadım pek ayrıca en baştaki yazıyı okuyunca ki ilk kez biraz sesli gibi okudum varlıkları hissediyordum şuan daha farklı boyuta geldi tedirgin oluyorum ilgilenmesemde.Yardımcı olan olursa sevinirim.
Düşünce onları tetikler bir tür telepati gibi düşün sen birisini düşünürsün aklından geçirirsin vs.. o an bir bakarsın telefonuna o kişi sana mesaj atmış veya karşına çıkmış gibi düşün.
Sen onları düşünürsün ve bir nevii onlarla telepatiye geçmiş olursun.Bunun olmasını istemiyorsan aklını başka düşüncelere yönlendir.Zihnini temizle.

schutze07

Kayıtlı Üye
Düşünce onları tetikler bir tür telepati gibi düşün sen birisini düşünürsün aklından geçirirsin vs.. o an bir bakarsın telefonuna o kişi sana mesaj atmış veya karşına çıkmış gibi düşün.
Sen onları düşünürsün ve bir nevii onlarla telepatiye geçmiş olursun.Bunun olmasını istemiyorsan aklını başka düşüncelere yönlendir.Zihnini temizle.

Telepati, duruöngörü, telekinezi ve istem dışı varlıklar. Yoruluyorum baze.n:biggrinjester: Hayır hiç düşünmedim, düşünmüyorum hissediyordum, aldırış etmiyordum ki dediğim gibi ilk yazıyı okudum, daha farklı oldu. Cümlelerle ilgili bir problem olabilir belki, diye düşünüyorum ben?