Varlık daveti

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Beladan öte deneyim kazanmak isterim ben açıkcası. Deneyim olmadan bilgi ne yazar.
Iyi bir deneyim mi ona bak derim.
Sana bi fayda sağlamayacak , boş bir tecrübe edinmekle kalmayacak ömür boyu dengeni bozmakla uğraşacaklar
Perdelerin muhtemelen kapalı
Geldiğinde iletişime hazır bir ortam bulunmayacak
Iletişim saglanilmaya k
O da geri dönmeyecek
Olay bu.. gerisi de zaten işsizlik saglik sorunları çevre edinememe kismetsizlik şanssızlık bahtsizlik olarak dönebilir
Zaman zaman kabus görme vs
Bilemiyorum yine en iyisini Allah bilir

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Iyi bir deneyim mi ona bak derim.
Sana bi fayda sağlamayacak , boş bir tecrübe edinmekle kalmayacak ömür boyu dengeni bozmakla uğraşacaklar
Perdelerin muhtemelen kapalı
Geldiğinde iletişime hazır bir ortam bulunmayacak
Iletişim saglanilmaya k
O da geri dönmeyecek
Olay bu.. gerisi de zaten işsizlik saglik sorunları çevre edinememe kismetsizlik şanssızlık bahtsizlik olarak dönebilir
Zaman zaman kabus görme vs
Bilemiyorum yine en iyisini Allah bilir

Deneyimli birileri yapma diyorsa durup bir düşünün derim.. Gerçekten hayatını oldukça zorlayan bir deneyim olur, dışardan eğlenceli görünse de.

Merdut

Kayıtlı Üye
Deneyimli birileri yapma diyorsa durup bir düşünün derim.. Gerçekten hayatını oldukça zorlayan bir deneyim olur, dışardan eğlenceli görünse de.
Deneyimli birileride deneyimlerini bir şeyler yaparak kazanıyor. Boş durmamak gerek.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Deneyimli birileride deneyimlerini bir şeyler yaparak kazanıyor. Boş durmamak gerek.

Kazanın tabi deneyim, sonra da ben seni o varlıktan kurtarırım ama 5 bin isterim 10 bin isterim muhabbetini dinlersiniz :) Tercih meselesi, umarım yanılıyorumdur ama gelecek varlığın iyi olduğunu hiç sanmıyorum.

Quadice

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz konuya baya vakıf ve tecrübe sahibi olarak söyleyeceğim tek şey ; merak yada güç için Bi varlık ile iletişime geçme eğiliminde bulunmayın.
Kuranı Kerimde şöyle bir ayet var ; Biz onları sizin göremeyeceğiniz yerden sizleri izleyecek şekilde yarattık.
Şimdi önce Bi bakalım :
Birinci olarak görmüyorsun misafirini.
İkinci olarak onunda bir iradesi, mantığı olduğu gerçeğini kabul etmen gerek.
Üçüncü olarak herhangi bir varlık davetinde doğru sözler, tılsımlar, sesleniş tonları, odadaki ışık durumu, kağıda yazdığınız varlık daveti üzerine kelimeler kısaca bunların olması gereklidir. Tabi varlığı sadece "eğer geldiysen şu masadaki bardağı devir bakim krdş" terbiyesizliği için çağırmıyorsanız.
Son olarak söylemem gerekirse;
Bu işlere bulaştığım güne Lanet ediyorum arkadaşlar. İlk defa samimi söylüyorum durum bu.
Hüddam, ledun gibi ilimlerde çok fazlaca bir ilerleme kaydetmiş bir kardeşiniz, abiniz olarak ; bu işin şakası olmadığını kavrayın.
Mabetiniz geniş olsun ^^

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Ben davet yaptim geldi ama konuşamadık bi şeyler eksikti net de goremedim zaten değişik
Bahsettiğiniz konuya baya vakıf ve tecrübe sahibi olarak söyleyeceğim tek şey ; merak yada güç için Bi varlık ile iletişime geçme eğiliminde bulunmayın.
Kuranı Kerimde şöyle bir ayet var ; Biz onları sizin göremeyeceğiniz yerden sizleri izleyecek şekilde yarattık.
Şimdi önce Bi bakalım :
Birinci olarak görmüyorsun misafirini.
İkinci olarak onunda bir iradesi, mantığı olduğu gerçeğini kabul etmen gerek.
Üçüncü olarak herhangi bir varlık davetinde doğru sözler, tılsımlar, sesleniş tonları, odadaki ışık durumu, kağıda yazdığınız varlık daveti üzerine kelimeler kısaca bunların olması gereklidir. Tabi varlığı sadece "eğer geldiysen şu masadaki bardağı devir bakim krdş" terbiyesizliği için çağırmıyorsanız.
Son olarak söylemem gerekirse;
Bu işlere bulaştığım güne Lanet ediyorum arkadaşlar. İlk defa samimi söylüyorum durum bu.
Hüddam, ledun gibi ilimlerde çok fazlaca bir ilerleme kaydetmiş bir kardeşiniz, abiniz olarak ; bu işin şakası olmadığını kavrayın.
Mabetiniz geniş olsun ^^
Onlar sana zorla biseyler yaptırıyor

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Haydaa üstteki yazımı silmiştim meğer silmemişim
Ben zaten davet yapmadan öncede varlardı doğduğumdan beri galiba bi salakla uğraşalım demişler beni seçmişler
Ailem de ilgilenmez hiç bilmez bile bubtur isleri

Quadice

Kayıtlı Üye
Bakım için birini bul yaptır çıkanları söyle dediklerimi al yanına gel iki saat sonra normal bir vatandaş gibi çık git hayatına bak :)

Quadice

Kayıtlı Üye
Diyorum ki üç ihlas bir fatiha okumaktan daha çok şey yapabilen bir medyuma bakım yaptır. Mukabilinde medyumun dediklerini bana anlat. Bende sana alacağın şeyleri söyleyeyim. Misafirim ol yada olayım. 2 saatte eğer var ise tabi, cinlerin olmadan kapıdan çıkar ferah ferah yaşarsın ^^

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Bir keresinde hiç unutmuyorum sadece davetlerini merak ettiğim için nette bakınıyordum gözüme bi iki davet duası çarptı acaba gelir mi dedim bunun için bir ortam hazırlamadım ve biraz küçüktüm 16 yaşlarında öyle okumak istedim okudum o an birşey gelmedi peh yalan mış dedim o gün evde tektim yaklaşık 2 saat sonra bn tv izlerken aranın Işık’ları gidip geldi anahtar sesi vardı yanı biri açıp kapatıyordu ışıgı o an acayıp korkmuştum ama korkmamam gerektiğini bildigim için sendenmi korkucam sen kimsin dedim bnde ki yürek bak ? neyse korkmuştum ama akşam oldu babama anlatıcakken yanı Işık’lar gidip geldi derken bi bagırış sesi geldi anlatamam o aradan kolidordan yanı böle kapaklandı erkek sesi kızmıştı anlatıyorum diye o gece normal yattım rüya felan da görmedim bi sıkıntım da olmadı..

Berliner

Kayıtlı Üye
perdeler bir kısım dahi de olsa açık değilken davet yapmanın bir manası yok.var sayalım elindeki davet doğru ve çağırdın,
nasıl iletişime gececeksin?
geleni nasıl göndereceksin/görevlendireceksin ?
kendine ailene evine eşine dostuna zarar verecek durumdalar diyelim nasıl müdehale edeceksin ?Her davetin kendine has usulleri var, kitaplarda yazanlar kadar işin bir de yazmayan, yani görünmeyen tarafı var, bunları eksik yapınca veya yapmayınca ne olacak,
davete zaten çok kuvvetle muhtemel icabet olunmaz da, olsa olsa 1-2 sufli gelir alay etmeye, sen de daveti yaptım sanarsın , başına da belayı alır sonra site site gezip hoca ararsın var mı musallatımı temizleyebilecek diye :)
istediklerin buysa doğru yoldasın devam et.