ÜZERİMDE KÖTÜ ENERJİ OLDUĞUNU NASIL ANLARIM

hhkknn

Kayıtlı Üye
Merhabalar. 2 sene öncesine kadar hayatımda her şey gayet iyi giderken yavaş yavaş maddi manevi herşeyimi kaybetmeye başladım. İnancımın ibadetlerini mümkün olduğunca yerine getirir, yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eli uzatmaya çalışır, gördüğüm her sosyal sorumluluk projesinde yer almaya çalışır, bakıma muhtaç her hayvanın bakımını üstlenir vs vs yani gerçekten iyi bir insan olmaya çalışırdım. Son 1 senedir bu durumu düzeltmek için inandığım Tanrıya dua ederek ve bu durumdan kurtulmak için mücadele ederek geçirdim ama şuan memleketteki dededen kalma harabe bir evde hiçbir işim, gelirim olmadan kendi kedilerime bile mama alamayacak durumda yaşıyorum. 65yaşındaki annem bir lokantada bulaşıkçı olarak çalışmak zorunda kaldı ve ben ondan harçlık bekler oldum. Bunları anlatmamın nedeni ülkenin bulunduğu ekonomik krizden olabilir vs gibi yorumların önüne geçmek. 15 senelik iş hayatımda herşey düzgün giderken ve son 2 senedir bu duruma gelmeme sebep olacak önemli karar almamışken herşey nasıl bukadar tepetaklak olabilir? Bunlar sadece maddi kayıplar. Evlenmeyi düşündüğüm arkadaşım dahil herkesle aram bozuldu, Görüştüğüm konuştuğum kimse kalmadı. 2 3 kişiye bakım yaptırdım ama bir sorun olmadığını söylediler. Herhangi bir referansları olmadığı için doğruluğuna da güvenemiyorum. Bana yapılan bir işlem olup olmadığını anlayabilmem için tavsiye edeceğiniz bir yöntem varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
NOT Böyle enerjilerin varlığını biliyorum ama hiç deneyimim yok. Bilal e anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

Şiron

Kayıtlı Üye
Merhabalar. 2 sene öncesine kadar hayatımda her şey gayet iyi giderken yavaş yavaş maddi manevi herşeyimi kaybetmeye başladım. İnancımın ibadetlerini mümkün olduğunca yerine getirir, yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eli uzatmaya çalışır, gördüğüm her sosyal sorumluluk projesinde yer almaya çalışır, bakıma muhtaç her hayvanın bakımını üstlenir vs vs yani gerçekten iyi bir insan olmaya çalışırdım. Son 1 senedir bu durumu düzeltmek için inandığım Tanrıya dua ederek ve bu durumdan kurtulmak için mücadele ederek geçirdim ama şuan memleketteki dededen kalma harabe bir evde hiçbir işim, gelirim olmadan kendi kedilerime bile mama alamayacak durumda yaşıyorum. 65yaşındaki annem bir lokantada bulaşıkçı olarak çalışmak zorunda kaldı ve ben ondan harçlık bekler oldum. Bunları anlatmamın nedeni ülkenin bulunduğu ekonomik krizden olabilir vs gibi yorumların önüne geçmek. 15 senelik iş hayatımda herşey düzgün giderken ve son 2 senedir bu duruma gelmeme sebep olacak önemli karar almamışken herşey nasıl bukadar tepetaklak olabilir? Bunlar sadece maddi kayıplar. Evlenmeyi düşündüğüm arkadaşım dahil herkesle aram bozuldu, Görüştüğüm konuştuğum kimse kalmadı. 2 3 kişiye bakım yaptırdım ama bir sorun olmadığını söylediler. Herhangi bir referansları olmadığı için doğruluğuna da güvenemiyorum. Bana yapılan bir işlem olup olmadığını anlayabilmem için tavsiye edeceğiniz bir yöntem varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
NOT Böyle enerjilerin varlığını biliyorum ama hiç deneyimim yok. Bilal e anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.
Okuduğuma yönelik düşündüğüm şey şu oldu. Farkında iseniz olumsuzluk hissediyorsunuz. Öncelik zaten sizin ne hissedip çıkardığınız sonuç. Herkesten ve işten uzaklaşıp eski bir eve yerleşiyorsunuz. Belkide atalar ile çözmeniz gereken bağlar var. Bol bol arınma yapıp bulunduğunuz durumu en azından düşünüp yeni iş yeni fikir derken döngüleri hareke geçirmek ile de olsa mücadele etmiş olmak.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Pus büyü diye bir büyü var. Yapılan büyüleri gizlemek için yapılır. O varsa tarocular falcilar birşey görmez.

Büyüden kurtulmak mümkün. Burada bir sürü arınma ritüelleri var. Benim yayınladım ritüelleri nötr. Yani herhangi dine bağlı değil. Büyü yoksa bile, ustunuzdeki negatif enerjiyi temizlemek iyi gelir.
Sonra da yol açma, bereket, şans, kısmet rituelleriyle ilerleyebilir siniz.
Başlangıç için bu konuyu okuyun.

hhkknn

Kayıtlı Üye
Pus büyü diye bir büyü var. Yapılan büyüleri gizlemek için yapılır. O varsa tarocular falcilar birşey görmez.

Büyüden kurtulmak mümkün. Burada bir sürü arınma ritüelleri var. Benim yayınladım ritüelleri nötr. Yani herhangi dine bağlı değil. Büyü yoksa bile, ustunuzdeki negatif enerjiyi temizlemek iyi gelir.
Sonra da yol açma, bereket, şans, kısmet rituelleriyle ilerleyebilir siniz.
Başlangıç için bu konuyu okuyun.
Çok teşekkürler. Hemen okuyup uygulayacağım.

Retro

Kayıtlı Üye
Üzerimizdeki; büyüyü, nazarı, kötü enerjiyi, musallatı, gururu, kibri, kendine yedirememeyi, isyanı, kurban gibi hissetmeyi, rol yapmayı, ağzımızdan geri dönüşü olmayacak sözler çıkmasını, boș bulunarak olmadık şeyleri söylemeyi, konuşamamayi, kilitlenmeyi, boșluğa düșmeyi...vb durumları bertaraf edebilmenin temelde tek bir disiplini vardır.

O da bilinçlenmektir. Bilinçte yaşanan tüm sorunlar, işin aslında bilinci karşı durumda getirerek düzelir.

Eb ağır vakalar o yüzden hayatı boyunca bilincini yükseltmeye yatırım yapmamış kişilerde görülür. Çünkü bu kişilere insan eti yersen düzeleceksin deseler bu kişiler düzeltmek için onu bile yapacak kadar çakılmıșlardır.

hhkknn

Kayıtlı Üye
Üzerimizdeki; büyüyü, nazarı, kötü enerjiyi, musallatı, gururu, kibri, kendine yedirememeyi, isyanı, kurban gibi hissetmeyi, rol yapmayı, ağzımızdan geri dönüşü olmayacak sözler çıkmasını, boș bulunarak olmadık şeyleri söylemeyi, konuşamamayi, kilitlenmeyi, boșluğa düșmeyi...vb durumları bertaraf edebilmenin temelde tek bir disiplini vardır.

O da bilinçlenmektir
Yazdıklarınızı bertaraf edebilmek için bildiğim tek yöntem olan ibadet ve duaları zaten düzenli yaptığımı, son 1 senedir de bu konuda ekstra çaba sarfettiğimi ama hiçbir faydasını görmediğimi yukarda açıklamaya çalıştım. Bilinçlenme adına arayıştayım. Bende hangi konuda bilinçlenmem gerektiğini bulmaya çalışıyorum :)

Retro

Kayıtlı Üye
İbadet ve dualar maalesef ki umduklarınızın garantisiymiș gibi alışveriş konusu yapılamazlar.

İyi günde kötü günde ibadetlere devam etmek önemli, çünkü bilinci özellikle de sağ duyuyu değişen şartlara karşı ılıman düzeyde tutmaya yardımcı olurlar. Siz de aklınızı ve sezgilerinizi kullanarak içinde bulunduğunuz durumu etraflıca sorgulayabilecek, keșif yöntemi ile durumunuzu farkedecek bir hal bulursunuz.

Yaşadığımız tüm musibetler bize aynı mesajı verirler genelde : aynısını sen de başkasına yaşattın mi yaşatmadın mı? Başına gelen musibeti, sen, vaktiyle başkası da ondan muzdarip iken acımadan, merhametsizce, cahilce yargıladın mı yargılamadın mı? Kınadın mı kınamadın mı?

Ben bunu ölürüm de yapmam dediğin bisey var mı yok mu?

Yazdıklarım size değil, genel anlamda yazdım.

Arınmak her türlü şifadır. Ama nokta atışı arınmak zaman kazandırır. Doğru sorgulamaya ulaşmak yine içinizde saklı bir bilgidir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
O da bilinçlenmektir. Bilinçte yaşanan tüm sorunlar, işin aslında bilinci karşı durumda getirerek düzelir.
Ben de hep diyorum . Farkındalık ve mantık her şeyimiz.
Yalnız arkadaşın suanki durumdan çıkabilmek için majiye ihtiyacı var. Çukura düşünce , sizi oradan çıkaracak bir eyleme ihtiyacınız var. Ancak çukurdan çıktıktan sonra, bir daha düşmemek için farkındalıktan yararlanabilriz.
@Retro hoşgeldiniz. ☕

Retro

Kayıtlı Üye

Teşekkürler Hoșbuldum. İyi ki retrolar var. Yoksa gelemezdim.

Bence de her şeyimiz. Musibetler bile bir üst mantık denkleminde çıkmamız için varlar. Dünyada arkamızda bıraktığımız hiçbir promlem yoktur ki, biz daha yüksek bir bilinçle yeni bir yaklaşım geliștirmiș olmayalım.

Kronik sorunlar gelişime kapalılık alametidir. Ama bunu farkettigin anda sorun seni geliştirmeye başlar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kronik sorunlar gelişime kapalılık alametidir. Ama bunu farkettigin anda sorun seni geliştirmeye başlar.
Çok şükür ben hiç gelişime kapalı birisi değilmişim ..Yeni yeni sorunlar hep..
Birini kınayınca ya senin başına geliyor, ya soyundan biri aynı kaderi yaşıyor aynı şekilde büyük konuşmak da, yapmam bu tuzağa düşmem dediklerimizle sınanırız genelde.
Ve sorunlar bakış açını fazlasıyla geliştiriyor cin gibi oluyorsun üçüncü gözün açılıyor

hhkknn

Kayıtlı Üye
Yalnız arkadaşın suanki durumdan çıkabilmek için majiye ihtiyacı var. Çukura düşünce , sizi oradan çıkaracak bir eyleme ihtiyacınız var. Ancak çukurdan çıktıktan sonra, bir daha düşmemek için farkındalıktan yararlanabilriz.
Pozitif düşünce, azim vs anlamında verdiğim mücadeleyi tahmin bile edemezsiniz. Bu durumun doğal olmadığını ve doğal yollardan düzelmeyeceğini düşünüyorum.

hhkknn

Kayıtlı Üye
İbadet ve dualar maalesef ki umduklarınızın garantisiymiș gibi alışveriş konusu yapılamazlar.

İyi günde kötü günde ibadetlere devam etmek önemli, çünkü bilinci özellikle de sağ duyuyu değişen şartlara karşı ılıman düzeyde tutmaya yardımcı olurlar.
Hala vazgeçmiş değilim. Alışveriş konusu asla yapılamaz, beklentiye girdikçe insan daha fazla sarılıyor ancak tabiki bir destek bekliyor...

Aisling

Kayıtlı Üye
Bir hocaya gidip bakım yaptırılması gerekmektedir. Ancak böyle anlaşılır bir şey olup olmadığı.
Allah size afiyet sıhhat ve zindelik versin hiç kolay şeyler yaşamamışsınız. Pandül yapıp ona sorarak cevap alabilirsiniz. Aklıma bu yöntem geldi.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Tüm hücrene kadar kendini iki hafta içinde iş bulacak şekilde ayarla ve kendini bunun için parala. Sadece aklında iş bulmak, cv, iş siteleri, tanıdıklar olsun. Gerisi hikaye arkadaşım. Öyle ya da böyle iş bulacaksın. Tek çözümün bu.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle yaşamış olduğunuz ve yaşamaya devam ettiğiniz her şey için üzgün olduğumu bilmenizi isterim.

Yaptıklarımızın yapamadıklarımızı telafi ettiğini bu dünyada elbet görürüz. İçinde bulunduğunuz bu durumun toplum arasında çok yaygın bir atasözü, deyimsel karşılığı vardır. "Ne ekersek onu biçeriz, gülme komşuna gelir başına, yaşattıklarımızı yaşamadan asla ölmeyiz"... Şimdi diyeceksiniz ki bunları neden yazdı? Yaşadıklarım, öncesinde yaptıklarımın bir sonucu mu yani? Cevap vereyim evet! İyi bir insan olma yolunda ilerlerken " yaşarken yaşatmayı, yaşatırken yaşamayı unutmuş olabileceğinizi" düşündünüz mü hiç? Kayıplarınızın sebebi maalesef ki büyü değil ya da hayatınıza musallat olmuş bir kötücül enerji değil. Kader döngünüzde ki şiddetli dalgalanmalar, hayatınızda büyük depremlerin oluşmasını sağlamış ve maalesef ki sağlam temeller üzerine oturtmadığınız iyimserliğiniz, hayatınız enkazlar altında kalmış. X bir zamanda yaptığınız büyük bir hata, Y zamandan sonra yaşadığınız ve yaşamaya devam ettiğiniz tüm olumsuzlukların toplamını hatta fazlasını içeriyor. X zamanda ki hatanızın getirilerini, hayatınıza yansıyan sonuçlarını engellemediğiniz sürece herşey daha da kötüye gitmeye devam edecek maalesef. Lütfen zihninizi ve hislerinizi toplayın kontrol altına alın ardından ise düşünün. Geçmişte neye sebebiyet verdiniz ve hangi sebep şuan bunları yaşamanıza neden oluyor? Bu sorunun cevabını bulursanız, geleceğinizi kurtarmış olacaksınız.

Saygılarımla.

star53

Kayıtlı Üye
Benim de eklemek istediğim bir şeyler var.
Biliyorsunuz ki eğer düzenli bir gelirimiz yoksa veya hiç yoksa çok zor bir yaşam savaşı vermek zorunda kalıyoruz. Ama yaşam kendi başına bir olsasılıktır. Her adım, her düşünce bir olasılıktır. Sizin neyi seçtiğiniz, neyi düşündüğünüz bu olasılığı etkiler. Hani derler ya insanın seçimleri boynuna asılmıştır, o sadece seçimlerini yaşar diye, bu da aynı mantık. Eğer bir konuda uzmansanız, eğitiminiz varsa bunu internetin gücünü kullanarak belgeleyin. Sonra da adını vermek istemeyeceğim kadar pislik olan gerçek hayattan birisi gibi iş olasılığı olan her yere "musallat" olun. Çoğunuz kimden bahsettiğimi anlamıştır. Fakat taktiği işe yarıyor. Bir şeyi zorlamazsanız o şey ayağınıza gelmez. Eğer uzman olduğunuz bir alan yoksa "sıfırdan" başlamayı göze alın. Neyin neyi getireceğini bilemezsiniz. Yani arkadaşlar hayata tek bir pencereden bakmayın, yoksa kaybedersiniz. Hayat dediğimiz şey sürekli olarak şimdiki zamanda gelişmeyi gerektirir. Yarın için planınız varsa şimdide çalışın. Ayrıca dedenizin ellerinden öperim. Hemen yanıbaşınızda bir tecrübe timsali var ve mutlaka bir şeyler yapabileceğinizi size gösteriyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kedileriniz için üzüldüm, ne olsa en çok hayvanlar bedel ödüyor en çok da..
Bulunduğunuz yerin belediyesine başvuru yapın isterseniz yoksulluk yardımı için çok vermeseler de bir kısım ihtiyaçlarınızı karşılar.
İş konusunda ise mutlaka nedenleri vardır içine düştüğünüz durumun, küçük adımlardan oluşur büyük seller, siz farkında varamadınız yalnızca, yanlış kişilere mi güvenip karar aldınız yatırım yaptınız, piyasayı iyi analiz etmeden mi adımlarınızı attınız.. negatif enerji etkisiyle de olabiliyor bunlar.. içinizde şüphe varsa araştırın yine de..
Balmumu ile arınma yöntemleri var sitede, deneyin isterseniz..
Sayı sekanslarıyla çalışma yapabilirsiniz.. youtube da büyü bozma sayı sekansı diye arama yaparsanız bulursunuz. Etkili olduğunu düşünüyorum, tabi bunu yaparken astralde büyücüyle çarpışma ihtimaliniz var 🙃 Çünkü sayıları belli bir süre tekrar ederken trans hali oluşuyor. Para için de sekans var, isterseniz deneyin. Gökten para inmez tabiki de ama bir yerde kalmış unuttuğunuz bir para gelebilir, para kazandıracak fikirleri bulma durumu olabilir gibi gibi.. 👻
Evlilik düşündüğünüz kişiyle ayrılma durumu, sizin işleriniz bozulunca mı oldu, eğer öyleyse iyiki de bitmiş deyin sadece..
İş bulma konusunda @star53 arkadaşımıza katılıyorum, kendi niteliklerinizi artırıp, kendinizi mümkün olan iyi şekilde pazarlayın.. maalesef gerçek hayat böyle kendini iyi gösterenler kazanıyor genelde..

Retro

Kayıtlı Üye
Pozitif düşünce, azim vs anlamında verdiğim mücadeleyi tahmin bile edemezsiniz.

Arafta kalmayı deneyin.
Eckart Tolle yöntemidir. Acı bedeninize konsantre olun. Zaten istem dışı olarak bunu yapıyorsunuz. Acı bedene pür dikkat konsantre olarak Araf'a geçin.

Bu, durmadan güzel şeyler için çabalayanlar ama bir yere varamayanlar için etkili bir yöntemdir. Çünkü bir şeyi eksik yapıyorlar. Bu da üzerlerinde bir büyü etkisi olușturuyor. Önce acı bedene konsantre olun. Acı beden size bir çılgınlık telkin ettiği zaman Arafta kalarak o acı bedeni kafesteki aç aslanı izler gibi izlemeyi öğrenin. Acı bilinci değil, acı bedeni denmesinin sebebi kas hafızanızın bunu derinden benimsemiș olmasıdır.

Gözlemci bilincinizi şimdiye kadar hiç kullanmamış olabilirsiniz çünkü. Bunu farketmek için pratikte kalmak çok önemli.

Bu durumun doğal olmadığını ve doğal yollardan düzelmeyeceğini düşünüyorum.

Doğal yollardan düzelmeyecek durumlar için Araf'a girmeyi öğrenmek gerek. Psikiyatarlar bunu hapla yapar, zeki insan bilinçli de yapabilir.

Bu da anormal bir yöntem. Çünkü travmatik bir perde olușmuș ve onu indirmek zorundasınız. Araf ile aranızda bir travma katmanı var, tek yapmanız gereken onu delmek ve bilinçli olarak boşluğa düşmek.

Arafta kalın. Bu da ișe yaramazsa cehenneme giriş yapmanız gerekecek.

Herkesin gün içinde birkaç kere yaptığı gibi. Yani korkunç birsey yok. Hepsi tanımlı salt kavramlar.