Üzerimde, evimde vs nazar göz büyü olduğunu nasıl anlarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozcelebs

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle herkese..

Başlığını açtığım konudan günlük yaşantımda çok uzakta olan biri olduğumu belirtmek isterim.
Konu ise şu: Tarot baktıran arkadaşlarımdan esinlenerek ben de tarot baktırdım 3 farklı kişiye (farklı zamanlarda). Hepsinde de sanki ağız birliği edilmiş gibi özetle; etrafımda yalan söyleyen insanlar olduğu, etrafımda dedikodumu yapanlar olduğu, fazlası ile de nazara göze kötü enerjiye maruz kaldığım belirtildi. Sürekli nazar duası oku,bakara suresi dinle falan dendi. Evini sirkeli su ile sil sirkeli su ile duş al sen ve eşin falan dediler. Nazar var inanıyorum ama ben zaten sürekli annemden de alıştığım üzere nazar dualarını ezbere bilen biriyim. Dışarı cıkarken okurum, durup dururken okurum, eşime işe giderken arkasından okurum.. genel olarak eşimin ve benim yıldızı düşük insanlar olduğumuz söylendi. Baktırdığımız kahve fallarında da yine bu tarotu bakan kişilerden farklı biri, eşimle ikimiz üzerinde işlerimizin düzgün gitmemesi için bir kadın tarafından bize büyü yapıldığını söyledi ısrarla. Yani ben büyünün olduğunu biliyorum ama inanmak istemiyorum. Kafamı doldurmak istemiyorum yoksa uykularımda rahatsız oluyorum etkileniyorum. Sözü bile zaten beni korkudan öldürmeye yeter sanırım :) benim etrafımda öyle büyü var mı yok mu? Varsa kim yapmış nasıl bozulcak ? Veya göz nazara karşı neler yapmalıyız ekstra ettiğim duaların dışında bilmediğim koruyucu şeyler var mı diye sorabileceğim kimse yok, olsa da sormazdım. Kimsenin ağzına laf vermek istemeyen biriyim. Yani kafamı böyle şeylerle doldurmak istemiyorum, olabildiğince uzak kalmak istiyorum ama büyü ve nazarın varlığı da bir gerçek, ben şimdi var mı yok mu varsa nasıl korunmalıyız nasıl anlayacağım.. yardımcı olur musunuz? Herhangi bir görüşü fikri olan varsa şimdiden teşekkür ederim…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...