Uzaylılar ölmüş insanların kılığına giriyor mu?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 62166
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 62166

Evet arkadaşlar başımdan bir sürü metafizik olaylar geçti... Bundan bir kaç sene önce insanların gözbebeklerinin olmadığını gördüm gözleri simsiyahtı...
Sizce bu ne olabilir? Gece uyumaya çalıştığım zaman vücudumu görünmeyen bir varlık yakıyor. Bazen kulağımın dibine gelip parmak şıklatıyo Ben buradayım der gibi.
Bazen karnımı guruldatıyor.. İnanın bana bu çoğu zaman oluyor 2012 yılında istanbulda geziyordum.. Birden insanların garip bir şekilde bana robot gibi baktıklarını gördüm. Küçücük bir çocuk bile aynı anda diğer insanlarla kafasını çevirip bana bakıyordu... İşin garip yanı otobüsteki dolmuştaki insanlarda aynı anda uzaylılar gibi bana bakıyorlardı... Bu ne olabilir? Bu varlıklar gece uyumaya çalıştığım zaman baldırlarımı vücudumu uzuvlarımı yakıyorlar... Bunları yazmak istemezdim aslında ama yazmak istedim.. Bu istanbuldaki aynı vakayı ankaradada yaşadım.. İnsanların robot gibi bana baktıklarını görünce bir an korktum ne oluyor dedim.
Gece gece sizi korkutmak istemem ama bir kitapda'da şu yazıyordu... Uzaylılar ölmüş insanların bedenlerini kullanıyorlar.. Beden yaşlandığı zaman o bedenden çıkıp
farklı insan bedenlerine giriyorlar... Arkadaşlar sizlerin yorumunu merak ediyorum... Belki bana kızacaksınız eleştireceksiniz gördüğün bir halisinasyon olabilir diyeceksiniz.
ama ben yaşadıklarımı biliyorum... Evde günlüğüm var başımdan geçen bütün metafizik olayları oraya yazıyorum. Hayırlı geceler.

Ü

Üye silindi 62166

Bir uzaylılar tarafından kaçırılma vakası internet üzerinden buldum.. Arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• 562566aaf018fb45587d503b.jpg
    562566aaf018fb45587d503b.jpg
    48.6 KB · Görüntüleme: 29
Ü

Üye silindi 62166

Bir uzaylılar tarafından kaçırılma vakası internet üzerinden buldum.. Arkadaşlar.
Arkadaşlar geçenlerde bir rüya gördüm evimin balkonuna kardeşim çağırdı. balkona gittiğimde aynı resimdeki gibi bir uzaylı gördüm elimi yakaladı... Daha sonra korktum kalbim çok hızlı atmaya başladı.. balkondan aşağı baktığımda evimiz 3.cü kattadır. O uzaylı aşağıdaydı...

Ü

Üye silindi 55028

Hocam Yahudi peygamberlerinden biri Ball'ı(yahudi tanrılarından biri) siyah gözlerini görüyor.Sadık hidayet'in Kör baykuş'ta siyah elmastan gözleri vardı.Hikayede adam bir periyle tanışıp onu öldürüyor.Sabahhattin Ali'nin Değirmen hikayelerinden birinde ,kahraman gerçeği ararken karartılar tarafından öldürülüyor.Osamu Dazai'nin karartı çizimleri var.Bunların yanı sıra shadow people ve siyah gözlü çocukları youtubedan aratabilirsiniz.Burda bilgi kaynakları var.Uzaylılar hakkında araştırma yapan bir gazeteci cinci hocalara konuyu anlatınca,Hocalar siz uzaylı, biz cin diyoruz demişler.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçenlerde bir rüya gördüm evimin balkonuna kardeşim çağırdı. balkona gittiğimde aynı resimdeki gibi bir uzaylı gördüm elimi yakaladı... Daha sonra korktum kalbim çok hızlı atmaya başladı.. balkondan aşağı baktığımda evimiz 3.cü kattadır. O uzaylı aşağıdaydı...
bende bu olay gibi bisey yaşadım o gece hiç uyuyamamıstim sabah dısarı cıktigimda senin de dedigin gibi gördügüm her insanin değil bazı insanların gözlerinin ve bakışlarının farklı olduğunu gördüm o insanlarin gözleri diğer insanlar gibi değildi kırmizı turuncu ışıklar yansıtıyordu daha önce böyle birşey hiç görmemiştim o gün ilk defa gördüm nedenini anlayamadim....

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
V
bende bu olay gibi bisey yaşadım o gece hiç uyuyamamıstim sabah dısarı cıktigimda senin de dedigin gibi gördügüm her insanin değil bazı insanların gözlerinin ve bakışlarının farklı olduğunu gördüm o insanlarin gözleri diğer insanlar gibi değildi kırmizı turuncu ışıklar yansıtıyordu daha önce böyle birşey hiç görmemiştim o gün ilk defa gördüm nedenini anlayamadim....
Ve bir daha böyle bişey görmedim...

Ü

Üye silindi 62166

Bu varlıklar asırlardır insanları kaçırıyorlar vücutlarına uyku halindeyken çip yerleştiriyorlar... Sadece insanlar değil hayvanlara bile aygıt yerleştiriyorlar..

Ü

Üye silindi 55028

Mit'in elinde eğer hedefin tam karşısına geçmezsen senin görünmez yapan bir elbise var.Eğer hedefin önüne geçersen bazen ışıklar seni görünür kılıyor.Bu yaratıklarda da buna benzer ekipman var.Her zaman bu nokta da değillerdi ama teknoloji olarak ileriler.Bir uzaylının otopsisini yapıyorlardı.Gri bir uzaylının gözünün siyah olan kısmını çıkartıyorlardı.Bizimkilere benzer gözleri ortaya çıkıyordu.Siyah görünen kısım bir lens gibi.Eğer videonun tarihi lensin bulunmasından önceyse bu otopsi bize lensi kazandırdı.

Ü

Üye silindi 62166

Mit'in elinde eğer hedefin tam karşısına geçmezsen senin görünmez yapan bir elbise var.Eğer hedefin önüne geçersen bazen ışıklar seni görünür kılıyor.Bu yaratıklarda da buna benzer ekipman var.Her zaman bu nokta da değillerdi ama teknoloji olarak ileriler.Bir uzaylının otopsisini yapıyorlardı.Gri bir uzaylının gözünün siyah olan kısmını çıkartıyorlardı.Bizimkilere benzer gözleri ortaya çıkıyordu.Siyah görünen kısım bir lens gibi.Eğer videonun tarihi lensin bulunmasından önceyse bu otopsi bize lensi kazandırdı.
Hocam böyle akşamları evimde televizyon izlerken vücudumun yandığını hissediyorum... Sanki bir varlık ateşle vücudumu yakıyor...
Senin dediğin gibi görünmezlik teknolojileri olabilir...

Hasvili

Kayıtlı Üye
Uzayli otopsi videosunun fake oldugu daha sonralarda aciklanmisti. 14-15 yaslarindayken babam bizi gece 2.5-3 gibi heyecanla uykudan kaldirmisti. Disari ciktigimizda, dag evimizin 30 mt ilerisi 40-50 mt yukseklikte , havada asili duran ve parlayan bir cisim gormustuk. Dedigine gore 10dk boyunca havada asili halde duruyormus. 5 dk daha ayni pozisyonda durup gokyuzune dogru kaybolup gitti. Belki uzayliy di belkide cinlerin bir oyunuydu bilemiyorum.

Ü

Üye silindi 62166

internette haktan akdoğan diye prf var. sitesinde baya bir yazılar var bu varlıklarla ilgili kaçırılma dosyalarını internetten ararsanız bulursunuz...

Ü

Üye silindi 62166

Uzayli otopsi videosunun fake oldugu daha sonralarda aciklanmisti. 14-15 yaslarindayken babam bizi gece 2.5-3 gibi heyecanla uykudan kaldirmisti. Disari ciktigimizda, dag evimizin 30 mt ilerisi 40-50 mt yukseklikte , havada asili duran ve parlayan bir cisim gormustuk. Dedigine gore 10dk boyunca havada asili halde duruyormus. 5 dk daha ayni pozisyonda durup gokyuzune dogru kaybolup gitti. Belki uzayliy di belkide cinlerin bir oyunuydu bilemiyorum.

olabilir hocam... dikkatli olmakta fayda var..

Ü

Üye silindi 58480

Uzaylilar konusuna baska bir acidan bakayim, ama biraz karisik :

Ben sahsen uzayli olsaydim, olmus birinin kiligina girmekle zaman kaybedecegime, zihnine girmek istedim kisinin zihnine girip oradan olmus olan kisiyi nasil kodladigini bulup, sonra da o olmus olan kisinin kiligina girerekten bir de o sekilde o kisinin zihnine girerdim.

Oyle ya olmus kisi baska ne isime yarayacak ? Ya birini manipule etmem lazim ya da iste tipimi beyenmeyip bi Roger More olabilirmisim

Astre

Kayıtlı Üye
Bende anlık karartılar görüyorum, rastgele değilde düzenli olarak hareket ediyor. Sürekli kulağım çınlıyor, bunlar yaşadığım temaslar sonrasında oldu (hem fiziksel hem telepatik). Kişisel olarak şunu belirtebilirim ki uzaylılar cin vb. varlıklar değildir, bazıları cin/şeytan olarak adlandırılmış olabilir lakin biz yalnız değiliz. Bu tarz durumlar benim ki gibi beraberinde sıkıntı yaratmıyorsa fazla kurcalanmamalıdır. Aksi durumda akli dengenizi dahi zamanla kaybedebilirsiniz, bazı şeyleri gerekmedikçe irdelememek en iyisi.

Ek olarak sayın @Tsubasa06, o an ile ilgili bilgi almak isterseniz sayın @origanum'un bana tavsiye ettiği gibi kuantum hipnoz çalışması yaptırabilirsiniz. Varlık/büyü vb. var mı diye bakım da yaptırmanızı öneriyorum.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Diğer ülkelerin teknolojik çalışması miydi bilmiyorum ama bundan 20 sene önce ankarada bir yaz akşamı yerel bir tv de ufo görünüyor diye haber oldu, rahmetli annemle evden sokaga çıktık gerçektende evlerin yukarısında net bir şekilde görülen havada asılı duran dairemsi ışıklı bir cisim gördük üstelik epeyce öyle havada durdu sonra uzaklaştı bizde eve girdik, bunu yasadik gördük yalan değildir...ama uzaylı mi değil mi bilmiyorum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Cinler de uzaylı türleri içinde ama tamamına cin deyip geçemeyiz bence..
Başka galaksilerde de bizim gibi akıllı canlılar vardır, saçma olur zaten koskoca evrenin sadece bize tahsis edildiğini düşünmek..