Uzaylı İletişimlerim Devam Ediyor

jensına

Kayıtlı Üye
Bir ara çok artmıştı ara ara olayları forumlara yazıyordum son 2. görüşmemde benim tahminim kaçırılma sonradan hafızayı silip geri getirilme gibi değilde sanki baska bir boyuta kapı acıyorlarda ordaki 7 bedenimizden 1. geçiyor ve iletişime geçiyor veya parelel evrendeki ben iletişme geçiyor hafıza silme olayı oldugunu düşünmüyorum çünki bende garip bir şey var rüyalarımı çook uzun zaman unutma yani suan 30 yasıma geliyorum 10 yasında da 15 yasındada gördüğüm normal sıradan rüyaları hatırlayabiliyorum. Neyse;

Son 2. olayda onların gezegenine gittiğimi düşünüyorum anlatılmaz yasanır varya o şekil tarif edemeyeceğim yapılar ve sürekli etrafımda uçusan cisimler vardı.
En son gördüğüm rüya ise beni çok fazla etkiledi. Olay şöyle ; bir yerde kazı yapıyorum topragı kazıyorum ve normal bir kitap büyüklüğünde ve cep telefonu kalınlıgında bir tahtaya benzer ama tahtada değil metalimsi bir şey buldum topragı elimle silince birden aynı tablet gibi sayılar şekiller belirmeye basladı ben bunu cok yüksek teknoloji ürünü oldugunu anladım ve çalıstıgı içinde büyük ihtimal beni bulacaklarını biliyordum hemen tşörtümün içine sakladım ve oradan ayrıldım. Yaklasık 1 gün felan geçti ( düşünün zaman içinde zaman kavramı yasıyorum ve o zamanı bilebiliyorum ) kapı çaldı açtım 2 tane uzun pardüsülü kıyafeleri tamamen tek desen birisi koyu giri biriside açık gri 2 tane uzaylı karsımda gördüm birçok uzaylı gördüm ama bunlardan ilk defa korkum. Belliki o buldugum şey onlarındı ve almaya gelmişlerdi. İşin garip tarafı bu olayları hatırlarım lakin bundan sonrasını hatırlamıyorum tamamen kesiliyor.

Bana göre ülkemizde veya dünya üzerinde baska yaşam forumların yapıları veya teknolojileri var onları birileri buluyor ya kullanıyorlar yada ufolar gelip o kişiyi ortadan kaldırıyorlar. Mersin kazısı gibi bir çok şüpheli olay var acıkcası.

dünyalı

Kayıtlı Üye
iletişiminiz sadece rüya yolu ile oluyor sanırım. Daha önceki yazınızda dikkatimi çekmişti...

jensına

Kayıtlı Üye
Mersin kazısını sürekli araştırıp takip ediyorum en son bilgi ise ordaki caddede yaşayan halka ulaşılmış söylediklerine göre yıllardır televizyonları ve ceptelefonu tarzı cihazları ya çekmiyor yada sinyal gelip gelip gidiyormuş yani 10 yıldır olanları söylüyorum. Buda gösterirki orada yüksek firekans yayan bir şey vardır ama artık yok :))

abc123

Kayıtlı Üye
mersin kazısı 2017 de durmadı mı. artık kapattılar orayı diye biliyorum

KronoM

Kayıtlı Üye
@jensına dostum bende buna benzer rüya gördüm. Uzaylı istediği boyuta geçip hatta boyut açıyordu dünyayı istediği gibi şekillendirip kendi boyutunu açıyordu diğer uzaylılardan gizlenmek için. Beni boyutuna almıştı önemli birkaç bilgi verdi sonra o boyuta saldırdılar. Sonraki rüyalarımda öldürmeye çalıştılar, benimle konuşan o uzaylıyı bidaha rüyamda göremedim.

o yaşadığın hisleri anlıyorum dostum. Uzaylıların alemi çok farklı birşey.
rüyamda her uzay gemisi gördüğümde lucide geçiyor rüya sonra kaldıramayıp uyanıyorum istemsizce.

Son düzenleme:

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
/Bana göre ülkemizde veya dünya üzerinde baska yaşam forumların yapıları veya teknolojileri var onları birileri buluyor ya kullanıyorlar yada ufolar gelip o kişiyi ortadan kaldırıyorlar. Mersin kazısı gibi bir çok şüpheli olay var acıkcası./
sn. jensına Agartalılarla temastasın bence. Kil tabletler bunu gösteriyor yoksa gelişmiş bir teknolojiye sahip dünya dışı varlıklar neden tablet peşine düşsünler. Ley hatlarının kuvvetli olduğu bir alanda iletişime geçip onların boyutuna geçmişsin tableti fiziksel olarak getirebilseydin belki bir stargate açıp gidip gelebilirdin yada tabletteki sembolleri iyice ezberleyip fiziksel dünyada o sembollerle bir kapı açabilirdin. Mersin kazısında neden hep bir şey götürülmüş gibi konuşuluyor anlamıyorum Mersin'in bazı bölgelerinde stargate ler olduğunu düşünüyorum. Mersin olayı tamamen bence bu? Bunca zaman o aygıt madem radyasyon yayıyordu neden orta bir iskan var sorarım?... Yıldız kapılarının olduğu yerler önemli rahatlatıcı dalgalar yayar diye biliyorum. Ama komplocular tam tersini konuşuyor?

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Mersin kazısı çok abartıldı,Azizlerin ve kutsal yerleşim yerleri arasında (ki burada hac merkezleri de var ) antalyadan başlayıp hemen hemen adanaya kadar devam eden bir sahil şeridinde bir sürü kutsal yerler var ( mesela mut alahan manastırı gibi ) sadece altın tarzı bir şey bulunmuştur,başka ülkeler almasın diye saklanıyor olabilir.
not:arkeoloji mezunuyum

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
Bir ara çok artmıştı ara ara olayları forumlara yazıyordum son 2. görüşmemde benim tahminim kaçırılma sonradan hafızayı silip geri getirilme gibi değilde sanki baska bir boyuta kapı acıyorlarda ordaki 7 bedenimizden 1. geçiyor ve iletişime geçiyor veya parelel evrendeki ben iletişme geçiyor hafıza silme olayı oldugunu düşünmüyorum çünki bende garip bir şey var rüyalarımı çook uzun zaman unutma yani suan 30 yasıma geliyorum 10 yasında da 15 yasındada gördüğüm normal sıradan rüyaları hatırlayabiliyorum. Neyse;

Son 2. olayda onların gezegenine gittiğimi düşünüyorum anlatılmaz yasanır varya o şekil tarif edemeyeceğim yapılar ve sürekli etrafımda uçusan cisimler vardı.
En son gördüğüm rüya ise beni çok fazla etkiledi. Olay şöyle ; bir yerde kazı yapıyorum topragı kazıyorum ve normal bir kitap büyüklüğünde ve cep telefonu kalınlıgında bir tahtaya benzer ama tahtada değil metalimsi bir şey buldum topragı elimle silince birden aynı tablet gibi sayılar şekiller belirmeye basladı ben bunu cok yüksek teknoloji ürünü oldugunu anladım ve çalıstıgı içinde büyük ihtimal beni bulacaklarını biliyordum hemen tşörtümün içine sakladım ve oradan ayrıldım. Yaklasık 1 gün felan geçti ( düşünün zaman içinde zaman kavramı yasıyorum ve o zamanı bilebiliyorum ) kapı çaldı açtım 2 tane uzun pardüsülü kıyafeleri tamamen tek desen birisi koyu giri biriside açık gri 2 tane uzaylı karsımda gördüm birçok uzaylı gördüm ama bunlardan ilk defa korkum. Belliki o buldugum şey onlarındı ve almaya gelmişlerdi. İşin garip tarafı bu olayları hatırlarım lakin bundan sonrasını hatırlamıyorum tamamen kesiliyor.

Bana göre ülkemizde veya dünya üzerinde baska yaşam forumların yapıları veya teknolojileri var onları birileri buluyor ya kullanıyorlar yada ufolar gelip o kişiyi ortadan kaldırıyorlar. Mersin kazısı gibi bir çok şüpheli olay var acıkcası.
Yaşadığınız olay dikkatimi çekti.
Hala böyle rüyalar görüyor musunuz ?