Uzak doğu Ve Reiki Derin Meditasyon Müzikleri (MP3)

zincir9595

Kayıtlı Üye
Müzikler, hepsini tek pakette topladığım yüksek kaliteli mp3 dosyalarından oluşmaktadır. İçlerinde subliminal mesaj bulunmaz ancak çeşitli duyum aralıklarında, kulaklarınızla algılayamadığınız fakat bilinçaltınıza işleyen sesler içerirler. Bunun yanında kendi meditatif seslerinin dışında, sağ-sol kulak için hertz ayrımı gibi yöntemlerle hazırlanmışlar. Hepsinin derin meditatif etkileri vardır. Pakette çeşitli meditasyonlar için çeşitli müzikler listelenmiştir, fakat siz bu meditasyonları yapmasanız dahi içlerinden sizi rahatlatabileceğini düşündüğünüz herhangi bir müziği seçip onunla kendi meditasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta normal meditasyonlarınız için reiki müziklerini değil, onların haricindekiler dinlemeniz olacaktır. Müziklerin herhangi bir yan etkisi yoktur, asla size veya bilinçaltınıza zarar vermezler, aksine birçok kaynakta belirtildiği gibi ruhunuzu beslerler. MP3 dosyaları oldukları için rahatlıkla müzik çalarınıza veya telefonunuza atıp dinleyebilirsiniz. Önerim kulaklıkla dinlemeniz olacaktır, fakat kulaklık meditasyon esnasında rahatsızlık verirse başka bir hoparlör ile dinlemeniz en iyisi olacaktır. Sözü fazla uzatmadan içerdiği müziklerin listesini veriyorum:

1) Eternal Chi Derin Meditasyon Müzik Paketi

2) Feng Shui - Passion Derin Meditasyon Müzik Paketi

3) Reiki Seansları Ve Reiki Meditasyonları İçin Müzik Paketi

4) Geleneksel Tibetan Meditasyonu İçin Müzik Paketi

5) Zen Meditasyonu (Buda Meditasyonları) İçin Müzik Paketi

Eternal Chi paketini chi üzerine çalışmalar yapacak olanlara öneriyorum. Feng Shui paketini herkese öneriyorum, hangi meditasyonu yaparsanız yapın bu paketi kullanabilirsiniz, müzikleri oldukça rahatlatıcı. Tibetan Meditasyon Paketi'ni ve Zen Meditasyon Paketi'ni daha çok hareketli meditasyonlar veya aydınlanma çalışmaları yapanlar için öneriyorum.

Reiki için ayrıca açıklama yapma gereği duyuyorum. Bu müzikleri kendi kendinize yaptığınız reiki meditasyonlarından çok, başkalarına da reiki uyguladığınız, reiki seanslarında da kullanabilirsiniz. Reiki çalışmalarında başarıyı ve iyileştirme hızını önemli derecede arttırdığı yönünde söylentiler var.

Link: Get Meditasyon_Müzikleri.rar on Wupload.com

Herhangi bir sorunuz olduğunda sorabilirsiniz. Alıntı değil, kendi uploadımdır.

alin

Kayıtlı Üye
Zincir9595 öncelikle paylaşım için teşekkürler. "İçlerinde subliminal mesaj bulunmaz ancak çeşitli duyum aralıklarında, kulaklarınızla algılayamadığınız fakat bilinçaltınıza işleyen sesler içerirler " Bu bahsettiğiniz şey subliminal mesaj anlamına gelmez mi? Yoksa bahsettiğiniz olumsuz anlamda subliminal mesaj olmaması mıdır? Bilnçaltına işleyen sesler ne amaçla kullanılmaktadır (bilinç altı temizliği olumlamalar vb gibi mi)

asterix

Kayıtlı Üye
Bu web sayfası kullanılamıyor yani link ölü.

Yönetici notu: Forum yazı rengi beyazdır!

ikbal1505

Guest
[h=1]Bu web sayfası kullanılamıyor yani link ölü.[/h]

Öncelikle yazı renginiz standart olmalı. Bağlantının bozuk olmasına şaşırmamak gerek, çünkü Wupload adlı upload sitesi tamamen kapatılmıştır. Üyenin kendi paylaşımı olduğu için, başka bir siteden bulma imkanımız da yok. Aynı üye veya elinde olanlar paylaşabilir. Sevgiler. :)

mucahit_X

Kayıtlı Üye
bu müzikleri ail bana ulaştıra bilirmisin çok güzel olmalı

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bulabilirsem size yeni yapıp linkini vereceğim zaten arkadaş alıntı yapmış.