Uyurken yaşadığım olay

mwwo89

Kayıtlı Üye
Dün gece TV izlerken salonda uyuya kaldım, daha sonra uyandim ve uyumak için yatak odasına geçtim
kendi yatağıma yattım , tekrar uyandım uyandığımda da tekrar salondaydim , televizyon da spor programı izliyordum tekrar biraz daha programa baktım , herhalde rüya gördüm dedim tekrar kalktim uyumak için yatak odasına gittim tekrar yatak odasında uyudum , ve tekrar kalktığımda yine salondaydim , bu durum 4-5 kez devam etti çok sık rüya gören birisiyim rüya gibi değildi bilincim sanki açıktı , en sonunda sabah işe gidecegim için içimde bir panik oluştu erken kalkmam lazımdı ve saat de çok geç olmuştu sonunda kalkıp yatak odama geçtim bu sefer fiziki olarak odamdaydim ve uyudum . Daha önceden de astral ve buna benzer deneyimlerim olduğu için bu yaşadığım durumunda rüyaya benzemediğini düşündüğüm için ne olabileceği hakkında düşüncesi olan var mı ?

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Ben de bugün dolmuşla giderken birisini aklımdan geçirdim , aradan 10 saniye geçmeden o kişiyi gördüm.

Böyle durumları sıkça yaşıyorum.
Bide rüyada teyzemin cüzdanı kayboluyordu ben bulup veriyordum.

Sonra uykudan uyandım salonda bı baktım cüzdan içi dolu para evde kimse yok lan dedim yoksa rüyam gerçekmi oldu sonra öğrendimki teyzemin cuzdaniymis evin kredisinin parasıymış böyle olağanüstü durumlara aşık oluyorum.

Demre

Kayıtlı Üye
Ben de bugün dolmuşla giderken birisini aklımdan geçirdim , aradan 10 saniye geçmeden o kişiyi gördüm.

Böyle durumları sıkça yaşıyorum.
Bide rüyada teyzemin cüzdanı kayboluyordu ben bulup veriyordum.

Sonra uykudan uyandım salonda bı baktım cüzdan içi dolu para evde kimse yok lan dedim yoksa rüyam gerçekmi oldu sonra öğrendimki teyzemin cuzdaniymis evin kredisinin parasıymış böyle olağanüstü durumlara aşık oluyorum.
Ben de benzeri durumları yaşıyorum zaman zaman; bazılarını forumda paylastim da ve görünmeyen bir enerji bağıyla cepeçevre sarılmış oldugumuzu düsündürüyor bunlar bana.

Lukrasta

Kayıtlı Üye
Rüya içinde rüya deneyimi yaşamış olabileceğinizi düşünüyorum ve absoluta'nin da dediği gibi bilinçaltınız size yapmanız gerekeni göstermiş olabilir. Rüya içinde rüya deneyimleri çok karmaşık ve kafa karıştırıcı olabiliyor.