Uyurken astral seyahat yaptığımı dusunuyorum

Dilosh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uyurken önceden daha sık olurdu mekanlar acayip havayı kokuyu hisleri ve genellikle bir amaca yada bir şeye vardığı orada olduğumu şiddetli derecede hissettiğim uyanirkende vücudumu hareket ettiremedigim panikledigim etrafı gördüğüm ama vücudumda bir çeşit titreşim kulakta uğultu ve cinlamanin bastığı zorla dualar okuyarak kalka bildiğim deneyimlerim oldu şimdi yine arada oluyor ama sefer her olacaginda bunu hissede biliyorum şimdi uyursan yine olacak diye biliyorum ağırlık baş dönmesi çekiyorum uyur uyumazda oluyor bazen hatta rüya aracılığıyla iletişim gibi oluyor bu nedir sizce daha önceleri sık olduğunda fal bakıyordum araları olduğu bu dönemde tarota yöneldim kartlarında danıştım bir varlığın olduğu yönünde eylem içeren kartlar çıkıyor ama negatif degil en son ermiş düz kartı çıkmıştı niyetinin ne olduğunu sorduğumda sizce fikrinizi ala bilirmiyim değerli görüşlerinizi lütfen benimle paylasin ikilemde kaliyorum

Talgaran

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uyurken önceden daha sık olurdu mekanlar acayip havayı kokuyu hisleri ve genellikle bir amaca yada bir şeye vardığı orada olduğumu şiddetli derecede hissettiğim uyanirkende vücudumu hareket ettiremedigim panikledigim etrafı gördüğüm ama vücudumda bir çeşit titreşim kulakta uğultu ve cinlamanin bastığı zorla dualar okuyarak kalka bildiğim deneyimlerim oldu şimdi yine arada oluyor ama sefer her olacaginda bunu hissede biliyorum şimdi uyursan yine olacak diye biliyorum ağırlık baş dönmesi çekiyorum uyur uyumazda oluyor bazen hatta rüya aracılığıyla iletişim gibi oluyor bu nedir sizce daha önceleri sık olduğunda fal bakıyordum araları olduğu bu dönemde tarota yöneldim kartlarında danıştım bir varlığın olduğu yönünde eylem içeren kartlar çıkıyor ama negatif degil en son ermiş düz kartı çıkmıştı niyetinin ne olduğunu sorduğumda sizce fikrinizi ala bilirmiyim değerli görüşlerinizi lütfen benimle paylasin ikilemde kaliyorum
Aynısını yaşadım ve yaşıyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Astral seyahat ve uyku felci konuları araştırın. Kart konusunda, siz açılım yaptınız, siz yorumlayacak siniz.
Eğer avatardaki foto sizin ise, varlık falan yok sizde. Yetenekli bir cadisiniz o kadar.
Fotonuzu kaldırın ama.

Dilosh

Kayıtlı Üye
Aynısını yaşadım ve yaşıyorum
Bazen uzanıp meditasyon yaparak beni kendim yapicam dediğimde de aynı şeyleri yaşıyorum
Astral seyahat ve uyku felci konuları araştırın. Kart konusunda, siz açılım yaptınız, siz yorumlayacak siniz.
Eğer avatardaki foto sizin ise, varlık falan yok sizde. Yetenekli bir cadisiniz o kadar.
Fotonuzu kaldırın ama.
Uyku felcini okudum biliyorum ama sanki o değil gibi hissediyorum ayriyeten cadı derken bunu nasıl anladınız mahsuru yoksa öğrene bilirmiyim 🙏🏻

Dilosh

Kayıtlı Üye
Birde belki naptigimi bilmeden kendim yaptığımı da düşünuyorum aslında bu konuyu ne yapa bilecegime dair bir fikrim yok bilmece gibi konuşuyor demeyin lütfen hani yapmam gereken bir şey var aslında farkındayım bazen meditasyon yoluyla aynı durumu kendi kendimede yapa biliyorum hızlı bir şekilde fakat acayip bir korku titreşim panikleme ugultular oluyor ve dua okuyup kalkıyorum

Alakan

Kayıtlı Üye
Noktalama işaretlerini hiç kullanmadığınız için okurken çok zorlandım;/ ama anladığım kadarıyla anlattığınız tam olarak uyku felci. Kulakta uğultu, çınlama vb. beyniniz ne olduğunu tam idrak edemediği (en basit haliyle söylüyorum) için oluşuyor. Uyku felcinden kaçınmak için günlük aktivitelerinizi düzenleyin. Özellikle uyku saatlerini... Uyku saatlerinin düzensizliği uyku felci sıklığını arttırıyor.

Dilosh

Kayıtlı Üye
Noktalama işaretlerini hiç kullanmadığınız için okurken çok zorlandım;/ ama anladığım kadarıyla anlattığınız tam olarak uyku felci. Kulakta uğultu, çınlama vb. beyniniz ne olduğunu tam idrak edemediği (en basit haliyle söylüyorum) için oluşuyor. Uyku felcinden kaçınmak için günlük aktivitelerinizi düzenleyin. Özellikle uyku saatlerini... Uyku saatlerinin düzensizliği uyku felci sıklığını arttırıyor.
Öncelikle yüzümü guldurdunuz. Kusura bakmayın lütfen dikkatsiz biri ola biliyorum hızlı yaza bilmek adına
Verdiğiniz bilgi için öncelikle teşekkür ederim ama uyku felci gibi öncelikle dediğinize katılıyorum fakat bu olmadığını düşünüyorum bazen gördüğüm şeyler karşıma farklı yansiya biliyor yanlış birseylerde uyarı gibi bazen bir şeyler anlatmaya çalışıyor bunu anlaya bilmek için bir kaç uyku meditasyonu girişimim oldu astral seyahat mi diye bu titreşim duygusunu kendi kendimede yapa biliyorum dene gerisi ne olacak diye acayip derecede korkuyorum ve yine kendimi uyandırma ihtiyacı duyuyorum hatta bazen gözümü aca bile biliyorum ama sanki başıma bişey gelcekmis gibi bir his içinde yine uyaniyorum

Alakan

Kayıtlı Üye
Öncelikle yüzümü guldurdunuz. Kusura bakmayın lütfen dikkatsiz biri ola biliyorum hızlı yaza bilmek adına
Verdiğiniz bilgi için öncelikle teşekkür ederim ama uyku felci gibi öncelikle dediğinize katılıyorum fakat bu olmadığını düşünüyorum bazen gördüğüm şeyler karşıma farklı yansiya biliyor yanlış birseylerde uyarı gibi bazen bir şeyler anlatmaya çalışıyor bunu anlaya bilmek için bir kaç uyku meditasyonu girişimim oldu astral seyahat mi diye bu titreşim duygusunu kendi kendimede yapa biliyorum dene gerisi ne olacak diye acayip derecede korkuyorum ve yine kendimi uyandırma ihtiyacı duyuyorum hatta bazen gözümü aca bile biliyorum ama sanki başıma bişey gelcekmis gibi bir his içinde yine uyaniyorum
Uyku felci astral seyahat deneyimini kolaylaştırıyor fakat fiziksel sağlığımız açısından zararlı. Eminim ki kalktığınızda sersemlemiş, yorgun hissediyorsunuz. Biliyorum çünkü yıllardır deneyimliyorum felci. Bunu uyku felciyle harmanlamak yerine kendi kendinize yapmaya çalışın ki söylediğiniz üzere yapabiliyorsunuz. Korku noktasında bir şey diyemem. İnsanların korktuğu şeyleri yapması taraftarı değilim. İlk önce hangi sebeple korktuğunuzu bulun. Sonra korkunuz yerli mi yersiz mi bunu kavramaya çalışın ve yersizse tekrar deneyin.

Dilosh

Kayıtlı Üye

Foto sizin ise, cadı yeteneğiniz var. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama muhtemelen. Astral ve rüya alemi ile ilgili. Fotoya bakıp görüyorum. Nasıl? Onu ben de bilmiyorum. :)
Kusura bakmayın siteyi kullanmayı beceremedim de birşey daha sormak istiyorum sık sık göz segirmesi yaşıyorum ve genellikle batıl inanç tarzında hani iyiye kötüye derler ya o şekilde çıkıyor ve bunu istemiyorum kurtulmak için ne yapmak gerekiyor bazen it gene ne ya dememek için

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
sık sık göz segirmesi yaşıyorum
O nasıl bir şey?

genellikle batıl inanç tarzında hani iyiye kötüye derler ya o şekilde çıkıyor ve bunu istemiyorum kurtulmak için ne yapmak gerekiyor bazen it gene ne ya dememek için
Bundan kurtulmak zor. Bildiğim tek yol o batıl inançlara inanmamak ve aldırış etmemek. Uyarı aldıktan sonra sonucu değiştirmeye öğrenmek daha mantıklı bence.

Dilosh

Kayıtlı Üye
O nasıl bir şey?

Bundan kurtulmak zor. Bildiğim tek yol o batıl inançlara inanmamak ve aldırış etmemek. Uyarı aldıktan sonra sonucu değiştirmeye öğrenmek daha mantıklı bence.
Ya inanmamak istiyorum ama sağ ve solda olduğunda gerçektende , o bir iki gün içinde kötü ye veya iyiye çıkıyor ama rahatsız edici. Şöyle hayal et , sol gözün deli gibi seyiriyor . Ne olacağından bildiğin tek şey kötü bir şey ama ne ? Bu beni rahatsız ediyor.