Uyumlamalar hakkında

Mor Işın

Kayıtlı Üye
Merhaba gene bir kaç konuda kafam karışık 😕 özellikle site yöneticisinden ve bilgisinden kesin emin olan herkesden biraz fikir alışverişi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Şimdi ben reiki 1 ve 2 uyumlaması almıştım ve masterlık için biraz beklemekteyim fakat bir kitapta reiki masterlık uyumlaması alacak kişinin reiki dışında başka uyumlaması olmaması gerekir uyumlaması varsa ondan feragat etmeli diye okumuştum, bu yüzden istediğim başka uyumlamaları ertelemiştim fakat benim natal haritamda başka bir spiritüel uyumlama için çok uygun olduğum bir dönemdeyim ve karşıma çıkan bir çok evrensel işaretleri de almaktayım. Fakat ben bu bilgiyi başka kitaplarda, kaynaklarda denk gelmedim. Sadece bir kişinin kitabında denk gelmiştim. Reiki almadan önce bir çok kitap satın alıp biraz göz gezdirmiş kendi doğum anıma en uygun göksel süreçte gidip reiki uyumlaması almıştım.
Sonuç olarak masterlığımı da aldıktan sonra mı farklı uyumlamalar almalıyım yoksa şuan alabilir miyim? Hepimizin belirli bilgilerde uzman olduğumuz alanlar var açıkçası bu enerji uyumlamalarının zararları faydaları konusunda hiç de yetkin hissetmiyorum, herkesin bildiği ama hiç bilmediğim şeyler olabiliyor bu alanda özellikle. Sizce neden böyle bir bilgi yazılmış olabilir, ya da reikide master olmadan uyumlama alanların artı ya da eksi deneyimledikleri neeler? Reiki master olmadan Reiki dışında farklı bir konudaki enerji sisteminden uyumlama alabilir miyim? Aslında uyumlama alacağım kişiyle henüz iletişim kurmadım şuan sadece araştırma kısmındayım. mesala bir reiki eğitiminde (ben reiki uyumlamasından sonra birden fazla farklı kişilerden eğitim aldım😅) ikinci eğitmen şöyle demişti; bir çok farklı uyumlama alanlar var halbu ki reikinin içinde o uyumlamaların hepsi zaten mevcut bende sadece reiki var onların gidip para verdiği uyumlamalar zaten bende de çalışıyor gibi cümleler kurmuştu. Tüm bunlar düşüncelerimi netleştirmemi zorlaştırıyor.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
577
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
132
Üye silindi 77822