Uyumadan önce duyulan sesler nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silisyumtr

Kayıtlı Üye
Başıma gelen bir olay bir kabustan sonra yorgun olarak sessiz bir ortamda uyumaya çalışırken bazı sesler duyuyorum arkadaşlarımın seslerinden rastgele şeyler duyuyorum bazen onlarla konuşmaya çalışıyorum istediğim şeyleri onların seslerinden söyleyebiliyorum zihnimde. Ne olduğuna dair bir fikriniz varmı? Yok rahatsız olduğumdan değil bazen ilginç şeyler duyuyorum uyumama yardımcı oluyorlar sadece meraktan soruyorum

Hit4Critic

Banlı Kullanıcı
aynı sesleri bende duyuyorum dersem nasıl olur bilmiyorum ama benimde duyduğum sesler var mesela televizyon izlerken sanki kafamın içinde bu seslerde oturmuş benimle karşılıklı televizyon izliyorlar bazen olcakları biliyorlar bile yada tamamen tesadüf.bu sesler bazen kimi zaman rahatsız ediyorlar kimi zaman övüyorlar. sendeki sesler nasıl bilmiyorum ama benim düşüncem bu tamamen beyinsel bir olay sanki içimizde bi yerlerde bir çocuk var bu benliğinin sesi susmuş sankide dışardaki sesleri dinliyorlar uzayda biriken seslerde olabilir kim bilir :) senin deneyimde farklı uykuya bile dalamam ben çıldırırım kesin konuşurken

Mcahit

Kayıtlı Üye
Bende de oluyor o durum.Normal olduğunu düşünüyorum.Tam uykuya dalarken birden tanıdığım herhangi birisinin sesini duyuyorum ve o kadar gerçekçi ki gözlerimi açıp etrafıma baktığım bile oluyor.Ama bu bana genelde yorgun olduğumda oluyor.O yüzden pek üstüne düşmüyorum.Sürekli olmuyorsa sıkıntı yoktur bence.
Bu arada sizde yorgun olduğunuzu belirtmişsiniz.Bana kalırsa yorgunluktan...:)

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bendede oluyor bu, öyle durumlarda zihnimi başka şeylere yönlendiririm, Ayetel Kürsi, Felak, Nas okurum.. Bazende gidin yeter bee derim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...