Uyumadan önce duyulan frekans sesi

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
Uyumadan önce frekans sesleri duyuyorum.
Bu seslerin dışarıdan bir kaynağı varmış gibi gözükmüyor.

Bunun sebebi nedir?
Kafamdan yayılan bir frekans dalgası olabilir mi?
Başkalarının duyamadığı bir frekansı duymam ne anlama geliyor?
Bu konu hakkında sizin fikriniz nedir?
Sorular şimdilik bunlar.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Uyumadan önce frekans sesleri duyuyorum.
Bu seslerin dışarıdan bir kaynağı varmış gibi gözükmüyor.

Bunun sebebi nedir?
Kafamdan yayılan bir frekans dalgası olabilir mi?
Başkalarının duyamadığı bir frekansı duymam ne anlama geliyor?
Bu konu hakkında sizin fikriniz nedir?
Sorular şimdilik bunlar.
çok ince sesleri duyabiliyormusunuz bir sinegin kanat çırpışının sanki kartalın kanat çırpması gibi duymak gibi yada fısıltı vb

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Pek dikkat etmedim ama sese karşı bir hassaslığım var evet. Azıcık gürültü bile sinir ediyor beni.
peki varlık sesi yasa insan olmayan bir şeyini duydunuzmu yada çok bozuk cızırtılı televizyon sesi yada yatarken garip sesler hiç yaşadınızmı merak ettimde

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
peki varlık sesi yasa insan olmayan bir şeyini duydunuzmu yada çok bozuk cızırtılı televizyon sesi yada yatarken garip sesler hiç yaşadınızmı merak ettimde
Gaipten yaratık sesi duymadım.
Duyduğum ses Televizyondaki cızırtı kadar bozuk bir frekans sesi değil.
Garip ses duyduğumu hatırlamıyorum.
Yatarken frekans sesi duyuyorum, çünkü sessiz bir ortam oluşuyor.
Sesli ortamda duymuyorum genellikle bu sesi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Gaipten yaratık sesi duymadım.
Duyduğum ses Televizyondaki cızırtı kadar bozuk bir frekans sesi değil.
Garip ses duyduğumu hatırlamıyorum.
Yatarken frekans sesi duyuyorum, çünkü sessiz bir ortam oluşuyor.
Sesli ortamda duymuyorum genellikle bu sesi.
2-3 gün evvel gevezelikte konuşuldu bu konu. Birçok kişi duyuyor son zamanlarda.
Birçok bilirkişi, dünyanın yeni çağa girdiği için, frekansların ve enerjilerin evrim geçirdiği düşüncesinde. Yanlız değilsiniz 🤗

utay24

Kayıtlı Üye
İşi biraz daha ileri götüreyim o halde. Yatmak üzereyken gözümü kapattığımda daha önce görmediğim insan yüzleri görüyorum. Bir sabah yatakta yatarken etrafımda biri konuştu ibranice veya aramiceye benzer bir dildi. Kafamın içinden konuşma sesleri geliyor. Sanki birisi birine birşey anlatıyor. Gözümün önünden geçen parlak beyaz renkte ışıklar. belli bir rotada gidip kayboluyorlar. Rüyalarda ya yükseklerde uçurumlarda geziyorrum yada birileri (defineciler) bir yerden antik dönem rütbeli bir mezar çıkarıp kaçıracakken onları görüyorum.. Rüyada Deniz kenarında Ölmüş iki erkeğin birbileriyle cinsel ilişkiye girmesi. Rüyamda anneme tecavüz etmem. Rüyamda ölmüş yakınlarımı saçma sapan durumlarda görmem. Yani kısacası ben rüya alemindede anormal durumlar yaşıyorum gerçek hayattada. Evin içinde hatta gittiğim misafirlikte gece karanlıkta mavi ışık görmem. Sürekli kulaklarımın çınlaması. Rüyada ölülerle konuşmam onlara yemek vermem. Anlıyacağınız birileri benimle dalga geçiyor.

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
İşi biraz daha ileri götüreyim o halde. Yatmak üzereyken gözümü kapattığımda daha önce görmediğim insan yüzleri görüyorum. Bir sabah yatakta yatarken etrafımda biri konuştu ibranice veya aramiceye benzer bir dildi. Kafamın içinden konuşma sesleri geliyor. Sanki birisi birine birşey anlatıyor. Gözümün önünden geçen parlak beyaz renkte ışıklar. belli bir rotada gidip kayboluyorlar. Rüyalarda ya yükseklerde uçurumlarda geziyorrum yada birileri (defineciler) bir yerden antik dönem rütbeli bir mezar çıkarıp kaçıracakken onları görüyorum.. Rüyada Deniz kenarında Ölmüş iki erkeğin birbileriyle cinsel ilişkiye girmesi. Rüyamda anneme tecavüz etmem. Rüyamda ölmüş yakınlarımı saçma sapan durumlarda görmem. Yani kısacası ben rüya alemindede anormal durumlar yaşıyorum gerçek hayattada. Evin içinde hatta gittiğim misafirlikte gece karanlıkta mavi ışık görmem. Sürekli kulaklarımın çınlaması. Rüyada ölülerle konuşmam onlara yemek vermem. Anlıyacağınız birileri benimle dalga geçiyor.
Rüyaları oluşturan zihindir. Zihnin seninle dalga geçiyor o zaman. Şakası bir yana.
Rüyalar, zihnin ruhu programlamak için oluşturduğu deneyimler, hisler, hayaller ve seslerdir.
Seni programlayan, şekillendiren şey zihnin. Seni nasıl şekillendirmek istiyor ise sana ona göre rüya gösterecektir.
Bu açıdan bakarak rüyalarını incelersen çok şey fark edebilirsin.

Bende rüyalarımda sıra dışı şeyler görüyorum, rüyalarımız farklı ama ortak noktaları sıra dışı olmaları.
Mesela şunları gördüm; Motorlu testere ile ailemi öldüren bir katil, Uzay gemisi, Uçtuğumu gördüm, Yarı insan yarı domuz yaratıklar gördüm, kendimden yaşça büyük bir bayan ile cinsel ilişkiye girdiğimi gördüm.
Bunların hepsi zihnin ruhu programlamak için seçtiği rüyalardan ibaret.

Öyle yada böyle rüyalarımızın bu amacının farkında olmalıyız.
Biz ruhuz, zihin bizi programlar, bize rüya gösterir.
Gösterdiği rüyaları reddedebiliriz veya kabul edebiliriz.
Kabul etmek kolaydır, reddetmek ise zor.

Bir rüya reddedildiği zaman zihin o rüyayı tekrarlayabiliyor.
Ta ki kabul edilene kadar... Bu da kişiye (ruha) ızdırap oluyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Arınma işlemlerine başlamanızı, imkanınız varsa, güvenilir bir uzmana başvurmanıza tavsiye ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Rüyaları oluşturan zihindir. Zihnin seninle dalga geçiyor o zaman. Şakası bir yana.
Rüyalar, zihnin ruhu programlamak için oluşturduğu deneyimler, hisler, hayaller ve seslerdir.
Seni programlayan, şekillendiren şey zihnin. Seni nasıl şekillendirmek istiyor ise sana ona göre rüya gösterecektir.

Bende rüyalarımda sıra dışı şeyler görüyorum, rüyalarımız farklı ama ortak noktaları sıra dışı olmaları.
Mesela şunları gördüm; Motorlu testere ile ailemi öldüren bir katil, Uzay gemisi, Uçtuğumu gördüm, Yarı insan yarı domuz yaratıklar gördüm, kendimden yaşça büyük bir bayan ile cinsel ilişkiye girdiğimi gördüm.

Eskiden ben de öyle düşünürdüm.
Maji ve lusid rüya ile yakından ilgilenmeye başladım zaman anladım ki, her sorunun metafizik bir nedeni var. Kendimi öyle bı eğittim ki, rüyamda üzücü birşey olmaya başlar başlamaz bende sigorta atar ve direk luside geçiyorum. Her defasında bir varlık buluyorum .

Tabi ki bilincaltimizi tam olarak anlamayız. Fakat, bilinçaltı sahibine neden annesine tecavüz ya da erkeklerin sevişmesi gibi şeyler kabul ettirmeye çalışsın ki? Bilinç altımızin fonksiyonu, bizi hayatta tutabilmek, saptırmak değil. Bu Sigmund amcanın saçmalıkları. Kendisi sapikti, dünyayı de saptırmaya başardı.
Şimdi diyelim ki, biri rüyasında iki erkeği sevişirken görünce psikologa gider. Psikolog de onun aslında latent bir eşcinsel olduğunu söyler ve tedaviye başlar. Tedavi sonucunda kişi eşcinsel olduğuna ve bununla savaşması gerektiğini inanır. Psikolojisi işte burada bozulur.

Bazen, yatarken okunan dua, tılsım, ya da nefesi kuvvetli bir hoca bütün bilimlerden daha yararlıdır.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye

çok dogru bir yorum herşeyin nedeni karabasan degildir çogu şeyin nedeni bilinç altı ve zihnin oyunlarıdır örnek adam gece yatarken varlık düşüne düşüne korku filmi yada cinli kurgu izlemiştir zihni kafasında varlık oluşturur aynı sizin üstte yazdığınız gibi beyin veya bilinç kişiye oyun oynar zaten bir insan her gece bir varlık tarafından olay yaşıyosa musallat altındaysa illaki o musallatlı varlık kendini o kişiye gösterir Her şeyin düzeni vardır cin gelipte aman şunu gece rahatsız edeyim demez biz onun rahatını bozdugumuz için o an gelir bi dürter gider rüyada sıçratır bir hafif uyanır insan sebebsiz karabasan kesinlikle olmaz zaten ben 14-15 yaşımda yaşadım nedenide bilmeden cinin üstüne işemişim gece gece bilmeden onun için yaşamıştım bana kendileri söylediler zaten karabasanda tek gelmez herşeyin nedenini cine varlıga baglamak saçma bence önce doktra gidilmesi sonra hoca gidilmesi lazım herşeyin nedeni cin yada başka varlık degil adam şizofrendir yada akıl hastası musallatlıyımder bakmışsın musallatıyoktur kendi hastalıgıdır mesela doktor verir ilacı adam mışıl mışıl uyur

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Her şeyin düzeni vardır cin gelipte aman şunu gece rahatsız edeyim demez biz onun rahatını bozdugumuz için o an gelir bi dürter gider rüyada sıçratır bir hafif uyanır insan sebebsiz karabasan kesinlikle olmaz
👍kesinlikle katılıyorum, çok doru bir tespit. Derdini anlatan arkadaşımızı ele alalım. Rüyasında annesine tecavüz etmiş.
Buyrun tehşisinizi koyun bakalım.
Nasıl Bir zihin oyunu bu?

Çok ilginç, aslında siz benim yazdığım aynısını yazdınız. Ama farklı bir şekilde. 🥱

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Son zamanlar derken hangi zamanlar?
21.yüzyılda başlamış bir şey mi?
Tam tarihi biliyor musunuz?
Ben çocukluğumdan beri duyuyorum.
Aşağı yukarı öyle. Tam tarihi bilmiyorum. Bu uzun süre devam ediyor ve son zamanlarda sanki artış gösteriyor. Astroloji uzmanları daha net tarih verebilirler.