Uykuda sarılan el

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kardeşim uzanırken telefona bakıyor. Yan pozisyonda yatıyor. Biri arkadan dürtüyor. Ben sanıyor haliyle ışık da açık. Söyleniyor. Yapma ablam diye. Cevap alamayınca irkiliyor ve göz ucuyla arkasına bakıyor. Bembeyaz uzun bir el görüyor. Haliyle donakalıyor. 5 snye sonra koşarak odadan kaçıyor. Çok enteresan gelmişti ona. Korkmasın diye halüsinasyon diyip kandırmıştım. Yaşı da büyük. Bu el olayı nedir harbiden ya başka yaşayan var mı? Bana çok enteresan geldi
Evet dürtüyorlar bazen hatta benim boğazıma bastırdıkları oluyor dönem dönem nefesim kesiliyor. Uzun ince parmakları varmış buradan birisi gördüğünü söylemişti.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Kızım bütün gece uyuyamadı, döndü durdu, sürekli uyanıkdı. Normalde hiç uyanmadan uyur, tesadüfen denk gelmiştir diye düşündüm ama size sormak istedim.Alakasi var mi?

Sarahben

Kayıtlı Üye
Benim anladığım.Yetilerimle sezdiğim buydu.Akşam akşam moralim bozuldu.Bir kaç gün bekleyin dedim psikiyatra yönlendirdim.Başıma iş almıyım kadına bir şey olur saçma sapan konuşursun dava açarlar diye düşündüm.Sonra dedim daha ne kadar hayat boktan olabilir algıladığını yaz dedim kendime.
Merhaba .Forumdan kimseye ulaşamadım.Etrafimda kimseyi bulamadim.3 günü dualarla geçirdim.Herhangi birsey olmadi.Buraya yazdığım gece sadece kızım hiç uyumadi, uyuyamadi.
Sizin yazdıklarınızi aklimdan çıkmıyor.Eger eski eşim ve karısı cin etkisi altindaysa Kızımı babasina nasil gönderirim?Ya kızım da etkilenirse bisey olursa .
Yada beni tekrar rahatsız ederler mi diye.
Sezgileriniz de baska şeyler var mi?Ne yapmaliyim?Tavsiyeye ihtiyacım var

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Sorun çözüldüyse bile kendi hayat düzeninizi bozmanız da bir sorun oluşturuyor.Bir saatten fazla dua bile olsa hayat düzeninizi bozmayın.Bir saatten fazla sizi alıkoyan düşünceler hastalık oluyor.
Kızınıza bir şey olucağını sanmıyorum.Haftalık mı görüşüyorlar onu da bilmiyorum.Yanına biri eşlik edebilir.Çok kaygılı olmamak lazım.Ailedeyken size şiddet uyguluyor muydu?Normal düşünün.Uyuşturucu bağımlısıdır yanına göndermek istemezsiniz.Hayat düzeninizi bozmayın.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Sorun çözüldüyse bile kendi hayat düzeninizi bozmanız da bir sorun oluşturuyor.Bir saatten fazla dua bile olsa hayat düzeninizi bozmayın.Bir saatten fazla sizi alıkoyan düşünceler hastalık oluyor.
Kızınıza bir şey olucağını sanmıyorum.Haftalık mı görüşüyorlar onu da bilmiyorum.Yanına biri eşlik edebilir.Çok kaygılı olmamak lazım.Ailedeyken size şiddet uyguluyor muydu?Normal düşünün.Uyuşturucu bağımlısıdır yanına göndermek istemezsiniz.Hayat düzeninizi bozmayın.
Siddet yok.Ama psikolojik şiddet ve aldatma vardi.Kizina çok düşkünken bambaşka biri oldu ve kızımı da korkutmuş.(Ayrilik sürecinde aldiginda)
Pedagog bile babayla görüşmesi iyi gelmiyor dedi

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Avukatla görüşün.Süreç onuda yıpratmıştır.Erkekler çocuk doğduğunda bile 1 sene sonra çocuğu benimseyebiliyorlar.Anne gibi olamıyorlar.Çocuğunuza şiddet uygulandığında çığlık atmasını kaçmasını öğretin.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Avukatla görüşün.Süreç onuda yıpratmıştır.Erkekler çocuk doğduğunda bile 1 sene sonra çocuğu benimseyebiliyorlar.Anne gibi olamıyorlar.Çocuğunuza şiddet uygulandığında çığlık atmasını kaçmasını öğretin.
Şiddet yok sadece bağırma, korkutma. Cinsel istismar vs yok. Öyle bir adam değil.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Bunlar da şiddet güzel kardeşim. Şu an fiziki bir şey olmaması , olmayacağı anlamına gelmiyor. Bu tarz insanların geneli işi daha ileriye taşır.
Anlıyorum aynen böyle düşünüyorum.Fiziksel şiddet anlaminda olmadığını söylemek istedim.Öyle bir durumda hiçbir güç beni durduramaz zaten.Şu an görüşmelerine izin vermiyorum .Ama yasa malesef babayla görüşsün diyor.ileride dava vs süreçler bekliyorum.
Baba kızına çok düşkün düzgün bir adamdı.Bunları yaşadığımıza inanamıyorum.Nedenini anlamak istiyorum.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Ne diye altı boş algılarınızdan yola çıkarak bilgisiz bir şekilde kadını korkuttup telaşa sürüklediniz ki? Sizce yaptığınız şey doğru mu?Bilgisiz insanların burda duyularını ön plana atarak karşı tarafı yanlış bir kanıya yönlendirmesi ne denli doğru gerçekten?Kadının stres altında olduğu belli olmuyor mu?Daha fazla strese ne gerek vardı?

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Çok fazla kayboldum.Çok fazla öteki oldum.Çok fazla ideoloji yaşadım.Burada Dsm 5 ten hastalık kriteride belirleyebilirim.Kısmi terapatik cümlede kurabilirim.Varlıkları yok ettim merak etmeyin mi iyi?Yoksa normal bir yaklaşım mı?Paranormal olaylarla uğraşıp aklını kaybeden çok var.Sadece tehlikeli olduğu için hiç bir hareket yapamadan ekarte edilen insanlar var.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Ne diye altı boş algılarınızdan yola çıkarak bilgisiz bir şekilde kadını korkuttup telaşa sürüklediniz ki? Sizce yaptığınız şey doğru mu?Bilgisiz insanların burda duyularını ön plana atarak karşı tarafı yanlış bir kanıya yönlendirmesi ne denli doğru gerçekten?Kadının stres altında olduğu belli olmuyor mu?Daha fazla strese ne gerek vardı?
Burayi yaşadıklarima anlam ararken buldum.Ama akıl hastalığı, cin ele gecirmesi hatta anlamadigim vs yorumlar oldu.Tesekkur ederim yaklaşımınız için.Sözkonusu şahıs dalga geçmiş anladigim kadariyla.Her yorumu ciddiye almamak gerektiğini öğrenmiş oldum.Akil sağlığım da sorun yok ,sadece evladi icin kaygılı, 16 yildan sonra tüm hayati altüst olan bir anneyim.Kimbilir belki altı üstünden daha hayırlıdır.Size ve sağduyu ile yorum yapan herkese tekrar teşekkür ederim.

Alex06

Kayıtlı Üye
Burayi yaşadıklarima anlam ararken buldum.Ama akıl hastalığı, cin ele gecirmesi hatta anlamadigim vs yorumlar oldu.Tesekkur ederim yaklaşımınız için.Sözkonusu şahıs dalga geçmiş anladigim kadariyla.Her yorumu ciddiye almamak gerektiğini öğrenmiş oldum.Akil sağlığım da sorun yok ,sadece evladi icin kaygılı, 16 yildan sonra tüm hayati altüst olan bir anneyim.Kimbilir belki altı üstünden daha hayırlıdır.Size ve sağduyu ile yorum yapan herkese tekrar teşekkür ederim.
Psikolojik şiddet siddetlerin en ağıridir. Belli ki çok zor bir süreç yaşadınız. Bu ruh haliyle manevi bedeninizi koruyamazsiniz. Birileri size bir maji yapsa tüm varliklari kovsa bile tekrar maruz kalırsınız. Çünkü bedeninizin kapılarını kilitlemeyi bilmiyorsunuz. Sağlıklı ruh haline sahip, psikolojik olarak iyi hisseden insanların manevi bedenleri saldırıya açık olmaz çünkü bilinçsiz bir şekilde o kapıyı kilitlerler. Sürekli akıl sagligim yerinde falan diyorsunuz. Akıl sagliginiz tabi ki yerinde sizin psikolojiniz bozuk kim bu sureci yaşasa psikolojisi bozulur. ilk işiniz bir psikiyatrist ile görüşmek ve uygun bir ilaç alıp güçlenmek olsun ikinci işiniz majisyen hoca kimi bulursanız birinin yardımı ile bu varlık mıdır nedir ondan kurtulmak olsun. İlkini yapmazsanız ikincisi kalıcı çözüm olmaz. Kendi sokugunuzu kendiniz dikeceksiniz.
Yakınım olsaydınız sizi surukleyerek doktora gotururdum.

Sarahben

Kayıtlı Üye
Çok fazla kayboldum.Çok fazla öteki oldum.Çok fazla ideoloji yaşadım.Burada Dsm 5 ten hastalık kriteride belirleyebilirim.Kısmi terapatik cümlede kurabilirim.Varlıkları yok ettim merak etmeyin mi iyi?Yoksa normal bir yaklaşım mı?Paranormal olaylarla uğraşıp aklını kaybeden çok var.Sadece tehlikeli olduğu için hiç bir hareket yapamadan ekarte edilen insanlar var.
Paranormal olaylarla uğraşmıyorum.
Psikolojik şiddet siddetlerin en ağıridir. Belli ki çok zor bir süreç yaşadınız. Bu ruh haliyle manevi bedeninizi koruyamazsiniz. Birileri size bir maji yapsa tüm varliklari kovsa bile tekrar maruz kalırsınız. Çünkü bedeninizin kapılarını kilitlemeyi bilmiyorsunuz. Sağlıklı ruh haline sahip, psikolojik olarak iyi hisseden insanların manevi bedenleri saldırıya açık olmaz çünkü bilinçsiz bir şekilde o kapıyı kilitlerler. Sürekli akıl sagligim yerinde falan diyorsunuz. Akıl sagliginiz tabi ki yerinde sizin psikolojiniz bozuk kim bu sureci yaşasa psikolojisi bozulur. ilk işiniz bir psikiyatrist ile görüşmek ve uygun bir ilaç alıp güçlenmek olsun ikinci işiniz majisyen hoca kimi bulursanız birinin yardımı ile bu varlık mıdır nedir ondan kurtulmak olsun. İlkini yapmazsanız ikincisi kalıcı çözüm olmaz. Kendi sokugunuzu kendiniz dikeceksiniz.
Yakınım olsaydınız sizi surukleyerek doktora gotururdum.
Teşekkür ederim.Psikytriste gittim ilaçlik bir durumum olmadığını söyledi.Piskolog desteği almami tavsiye etti.Psikolog desteği 4 aydir alıyorum.Tekrar da giderim psikiyatriste benim için sorun değil.Bilime ve tıbba sonuna kadar inanırım.
Buraya basvurma sebebim yaşadıklarım stres vs gibi şeylerden mi? yoksa paranormal bişey mi? sorusuna cvp bulmaktı. Bulamadim kafam karıştı.Sizce hangisi?
Siz hoca/ majisyen desteği alıp kurtulun demişsiniz.Ben güvenilir kimseye ulasamadim.