Uykuda dalarken ve uyanırken gözlerinizde oluşan şekil?

Ori

Kayıtlı Üye
Uykudan uyandığınızda ve uykuya tam dalma anlarınızda gözünüzün önünde her zaman karşılaştığınız bir şekil oluyor mu?

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Aynı şekil olmuyor. Full hd random görüntüler oluyor. Bazen yönledirebildiğim. Bu şekil olayı bilinçaltınızın takıldığı ya da size vir şeyi hatırlatması gibi görünüyor.

Ori

Kayıtlı Üye
Ben bu siteye üye olmadan önce de görüyordum. 14 senesi rahat var. Hikayelerimin bazılarında bahsettiğim de oldu.

Son düzenleme:

Ori

Kayıtlı Üye
Bu arada hareketli ve aynı şekli görüyorum. Bu durumu çok araştırdım ama elle tutulur bir bilgi bulamadım. Sadece laf arasında bir kişinin dikkatini çekmişti ve bana bir kişiden daha bunu duymuştum dedi. Bende merak ettim başka yaşayan var mıdır diye.

HeadShot

Kayıtlı Üye
Her zaman değil ama bir keresinde at nalına benzer bir şekil görmüştüm garip gelmişti.

Retro

Kayıtlı Üye
Ben yüzleri burușan, değişen, bir anda ıșıyarak kaybolan veya kontrolünü kaybetmiş, teslim olmuş sejvetli kadın suretlerini surekli görüyorum. Bir keresinde Cüneyt Arkının uzay temalı dandirik filmlerinde tekme atarak kafasını gövdesini parcaladığı o pofuduk yaratıklara benzer varlıklar da görmüştüm.

Fehu

Kayıtlı Üye
Bazen televizyon izler gibi bir takım görüntüler olaylar görürüm, başkasının gözünden izler gibi, istemsizce olur bazen, Şekil gördüğümü hatırlayamadım.
Gerçekten göz kapaginizin altında mı görüyorsunuz bunları? Zihinde değil yani? Ben zihinde görmekte bir sorun yasamiyorum ama bazıları göz kapağında gorebiliyorlar çok şaşırıyorum

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Gerçekten göz kapaginizin altında mı görüyorsunuz bunları? Zihinde değil yani? Ben zihinde görmekte bir sorun yasamiyorum ama bazıları göz kapağında gorebiliyorlar çok şaşırıyorum
Evet göz kapağında görmek aşırı ilginç bir olay , hiç görmediğin insanlar görmediğin evler yollar çok garip