Uyku felci

Talgaran

Kayıtlı Üye
Uyku düzenim bozuk olduğunda hep uyku felci oluyorum yani halk arasında karabasan. Ancak ben anlatılanlardan farklı olarak bir cisim bir varlık görmüyorum şöyle anlatayım dün yaşadığımı. Sabah 4.00 gibi uyayim dedim akşam 6-10 arası uyumustum ondan. Neyse uyandım hareket edemiyorum ama vücudumu hissediyorum baya ellerimi kollarımı hissediyorum ama kipirdiyamiyorum sonra kulağıma bir kadınin kahkahası geldi sonra uyandım uyanmaya yakın sanki beni biri bir yerden tutup müthiş bir hızla sürüklemiş gibi uyandım. Bunlar normal uyku felci mi yoksa başka şeylerle alakası var mı?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Uyku felci bilimsel olarak açıklanmaya çalışılsa da aslında parapsikolojik, metafizik kökenli bir olaydır. Ruh enerjiniz ile içinde bulunduğunuz ya da rüya esnasında gittiğiniz ve girmeye çalıştığınız boyutta ki enerjinin uyuşmazlığı sebebi ile bedeninizin verdiği, kendince aldığı bir koruma güdüsü sonucunda oluşan durumdur. Bu duruma bilim; uyku felci, halk; karabasan, eski ahitler ise mitbulin adını verirler. Mitbulin: fizik ile fizikötesi alemin ayırt edilmesi konusunda ki algının kısa ya da uzun süreli ortadan kalkması durumuna verilen addır. Bu algının kalkmasına bir çok şey sebebiyet verebilir. Başlıca sebepleri;
1.Reenkarne olduğunuz önceki yaşımınıza ait boyuta - anı (kader) odalarına farkında olmadan girmeye çalışmanız.
2.Bilinçaltı durumunuzda ki anlık değişiklikler
3.Rüya alemlerini seven bir enerji yapınızın olması
4.Güç (ruhnikbisel) açlığı çekmeniz

Yukarıdaki durumlar en temel sebeplerdir. Kahkaha sesleri duymanız ise; bu durumun bilinçli olarak size yaşatıldığının kanıtıdır. Önemli olan bu durumun size yaşatılmak istenmesinde ki sebebi bulabilmektir.

Saygılarımla.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Uyku felci bilimsel olarak açıklanmaya çalışılsa da aslında parapsikolojik, metafizik kökenli bir olaydır. Ruh enerjiniz ile içinde bulunduğunuz ya da rüya esnasında gittiğiniz ve girmeye çalıştığınız boyutta ki enerjinin uyuşmazlığı sebebi ile bedeninizin verdiği, kendince aldığı bir koruma güdüsü sonucunda oluşan durumdur. Bu duruma bilim; uyku felci, halk; karabasan, eski ahitler ise mitbulin adını verirler. Mitbulin: fizik ile fizikötesi alemin ayırt edilmesi konusunda ki algının kısa ya da uzun süreli ortadan kalkması durumuna verilen addır. Bu algının kalkmasına bir çok şey sebebiyet verebilir. Başlıca sebepleri;
1.Reenkarne olduğunuz önceki yaşımınıza ait boyuta - anı (kader) odalarına farkında olmadan girmeye çalışmanız.
2.Bilinçaltı durumunuzda ki anlık değişiklikler
3.Rüya alemlerini seven bir enerji yapınızın olması
4.Güç (ruhnikbisel) açlığı çekmeniz

Yukarıdaki durumlar en temel sebeplerdir. Kahkaha sesleri duymanız ise; bu durumun bilinçli olarak size yaşatıldığının kanıtıdır. Önemli olan bu durumun size yaşatılmak istenmesinde ki sebebi bulabilmektir.

Saygılarımla.
Yorumun için çok teşekkür ederim. Şimdi şöyle ben bayağıdır ikilemde kaldım. İlkokuldan beri asker olmak istiyodum hâlâ istiyorum şuan lisedeyim ama son dönemlerde içimde ogretmen olma isteği doğdu bende bunu bastirdim hala asker olmak istiyorum belki bu kaderle alakalı olabilir ama tam olarak almam gereken mesaj varsa ne olduğunu bilmiyorum.