Uygulamaları tazeleme

peril

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Kas 2008
Mesajlar
432
Tepkime puanı
16
Bazı büyülerin ömür boyu sürmesine karşın, bazıları bir ay ya da bir yılda etkisini kaybeder. Mesela biber yakarak birinde arzu uyandırmak mümkün olabilir fakat bu geçici bir istektir. Bunun devam etmesi için bu büyüyü tekrarlamak gerekir. Buna karşın kaşık büyüsü ömür boyudur. Domuz büyüsü de yine bulunup temizlendiği anda etkisini kaybeder. Bu tür büyülerin tekrarlanması durumunda etkili olurlar. Yani büyüler ömür boyu ve kısa süreli olmak üzere ikiye ayrılırlar.
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,118
Tepkime puanı
5,053
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
uzun süreli etki eden büyüler nete etki eder. yapıulan uygulamar sonucu kişi dikkatsiz ve özensiz davrandığında büyü uzun sürsede etkisi kaybeder. geriye artık ilk yapım amacı kalmaz negaf anlamda kişin hayatında olmsuzlar oluşmasına neden olur. en güzel yöntem işi biten uygulamanın belirli bir süre sonra iptal edilmisidir. iptal edilen büyü etkisi değil negatif nerjisini kaybedecektir.

şimdi bu mesajımı okuyan kişiler sonsuza kadar sürecek büyü yokmu diyecekler

evet yok. diyelimki siz aşık büyüsü yaptırdığınız kişi size aşık dolu. yani istediğiniz gerçekleşti. artık o büyü istenilen etkiyi yaratmıştır. ihtiyaç kalmamıştır. iptal edilmesi gerekir. iptal edilen büyü kişin size aşık olmasını engellemez o devam eder. negatid etkisi silinir.

aşk sürekli devam edermi. bu sizin ilşkinize kalmıştır. siz veya o dikkatsiz. saygısız özensiz sedakatsiz davranır aşkın gereklilikleri yerine getirmezseniz tabiki kalmaz.

bazıları şu yanılgıya düşer ben ne yaparsam yapayım o ben nasıl istiyorsam öyle davranmasını sağlayacak büyü istemeleridir. bu büyüde tabiki yapılır

kişi mozoşist değilse bu durum devam etmeyecektir. büyü iptal edip yeniden belki yapılabilir. ama yıpratılan bir kalp ve beyin kolay kolay tabir olmaz.

o yüzden kendinize hayatınıza onun hayatına sevginize sevgisine iyi sahip çıkın kırılan bir cam yapıştırılsa bile eskisi gibi olmaz. büyü burda yapıştırıcı etki yapar sadece ama eskisiden daha özenli bakmanız gerekirki dağılmasın
 

Jackalll

Kayıtlı Üye
Katılım
22 Şub 2009
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Peki nasıl iptal edilebilir ve Canbar büyüsüde gerçekleştikten sonra iptal edilmelimidir???

Bu konudada yardım edecek birileri varmı acaba???

cevaplarinizi bekliyorum ...
 

origanum

Yönetici
Katılım
15 Eki 2008
Mesajlar
3,090
Tepkime puanı
377
cevaplarinizi bekliyorum ...


Aradan en azından birkaç gün geçtikten sonra sorunuzu tekrar sorabilirsiniz. İlgilenen ya da cevap vermek isteyen arkadaşlar henüz mesajı okumamış olabilirler, değil mi? Önce sabretmek gerekir.
 

anık

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2012
Mesajlar
87
Tepkime puanı
10
Yıl 2016 yapılan büyüyü nasıl iptal edeceğiz :)
 

Mithra

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Ocak 2013
Mesajlar
394
Tepkime puanı
135
Bir süre önce forum şöyle bir mesaj okumuştum;
Doktor ameliyat yapar ama hasta yapamaz.
Yani bu işe adamış kendisi yıllarını vermiş bir kişi tarafından yapılır bazen buda yetmez, herkes doktorculuk oynayamaz sonra yanlış yeri keser hasta gider ayak yolcu olur :).
 

yare-i yarim

Moderator
Katılım
10 Ocak 2013
Mesajlar
2,251
Tepkime puanı
891
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yıl 2016 yapılan büyüyü nasıl iptal edeceğiz :)
Büyüyü yapan nasıl bozacağınıda bilir.Buradan hareketle büyüyü yapanın siz olmadığını düşünüyorum.Her işi ehli yapar.Bu konuda urum'a başvurabilirsiniz
 

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Ocak 2016
Mesajlar
220
Tepkime puanı
62
Bilinmeyenle oyun oynamak tehlikeli olduğu kadar aptallıktır.
 
Üst