Urumhamatahayıl ulaşmak istiyorum büyü varmış

Yardımedinlütfen

Kayıtlı Üye
Merhaba benim kayınvalidem eşime muska yaptırmış cebinde taşıttırmıştı ve okunmuş su getirmişti 20 gün içirdi her gün arayıp soruyordu neyse ben hiç şüphelenmedim sonra eşim benim düğünümüz de terketti gitti 2 hocaya sordum büyü yaptırmış dedi lütfen yardım edin urumhamatahayıl nasıl ulaşırım çok kötüyüm aylardır hem eşim geri dönsün istiyorum hem onun ve benim üzerimdeki büyü bozulsun istiyorum utunhamatahayıl mesaj atamadım o yüzden burda konu açtım

Yardımedinlütfen

Kayıtlı Üye
Merhaba benim kayınvalidem eşime muska yaptırmış cebinde taşıttırmıştı ve okunmuş su getirmişti 20 gün içirdi her gün arayıp soruyordu neyse ben hiç şüphelenmedim sonra eşim benim düğünümüz de terketti gitti 2 hocaya sordum büyü yaptırmış dedi lütfen yardım edin urumhamatahayıl nasıl ulaşırım çok kötüyüm aylardır hem eşim geri dönsün istiyorum hem onun ve benim üzerimdeki büyü bozulsun istiyorum utunhamatahayıl mesaj atamadım o yüzden burda konu açtım

Yardımedinlütfen

Kayıtlı Üye
@urumhamatahayıl görün lütfen

NeFerteti

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL seni buraya etiketlemem ne kadar mantıklı yada doğru bilmiyorum ama belki gözden kacirmissindir

emre0654

Kayıtlı Üye
Sitenin üstünde zaten Urumun instagram hesabı çıkıyor oradan iletişime geçip bakım yaptırabilirsiniz, kendisi gerçekten iyi bir bakımcıdır büyü yapanın ne amaçla yaptığını ve niyetini anlayabiliyor.