Ümmüsubyan Rahatsızlığı Olanlar İçin

aris

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Tem 2008
Mesajlar
660
Tepkime puanı
142
bu rahatsızlık temelde nazara baglı olup en bariz özellikleri rüya yolu ile korkutulma görüntüler kabuslar ve iç sıkıntısıdır .ayrıca unutkanlık kısmet baglılıgı ve bayanlarda düşük ve mor dogumlara sebeb olmaktadır.Tedavisi için
besmele fatiha
besmele ayetelkürsi
besmele felak
besmele nas
besmele haşr suresi
besmele ihlas
besmele tebbet
besmele yasinden selamünkavlenminrabbinrahıym ayeti
ve eger cinni durumla birleşti ise cin suresi ilave edilir
bu bir cuma gün sela vakti yazmaya baslanır ve kişinin ustalıgına baglı aksam ezanı ile bitmesi gerekir
safranla ve pelur kagıda yazılmasındada ayrıca fayda vardır.Yine bu rahatsızlıga baglı kişinin durumuna göre ayetelkürsi okunmuş hüzerlik tohumu ilede 7 gün tütsü yapılır .
alıntı
 

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Ocak 2012
Mesajlar
254
Tepkime puanı
18
Halk arasında sübyan olarak bilinen rahatsızlık Cin'in eseridir. Bir kadın rahatsızlığı olan (tıbbı sebepler dışında ) bu durumu meydana getiren Cin'in veya(cinlerin) adına Ümmüs Sübyan denir. Kelime manası itibari ile Sübyan anası yani çocuk anası anlamına gelir.

Bu hastalığı oluşturan Cin’ler kadın olup doğurganlık özelliği olmayanlardır. Bu yüzdende çocuğu olan yada tüm işlevleri yerinde olan kadınlara musallat olurlar (her kadına değil bununda sebepleri vardır).

Hamile kalan kadınlarında korkulu rüyasi olur. Bebeğinin düşmesine sebep olur. Bu olmazsa bebeğin kırkı çıkana kadar onu öldürür. Genellikle havale yani yüksek ateş sebebi ile öldürür. Buda olmazsa çocuğu yedi yaşına kadar mutlaka öldürmek için uğraşır.

Alıntı...
 
Üst