Uğursuzluk:((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

usta_56

Kayıtlı Üye
herkese meraba birkaç aydır takip ediyorum burayı biraz özel bi durum ama işin içinden çıkamadım arkadaşlar.( üzerimde bi büyü mü kötü bi varlk mı ne var bilmiyorum ama başıma gelmeyen musibet kalmadı bir trafik kazası geçirdim 3 ameliyat arkasndan üniversite sınavlarını kazanamadım işe girmiştim sebepsiz atıldım sevdiğimle aram bozuldu gerçekten ikimizde aşığız ama sebepsiz ve anlamsız bi konuşmama var aramzda yollarımızı ayıralım dedi sebepsiz bi şekilde hiç anlam veremediğim olumsuzluklar oluyor ve ardı arkası kesilmiyor bana bi çare bulabilecek kimse var mı acaba? :(((( şimdiden teşekkürler..

SeKaNg7

Banlı Kullanıcı
Hepsi başına gelen bir dizi talihsiz olay o kadar.
Hepsi raslantısal olarak gerçekleşiyor.
Bu durumu aşmak istiyorsan öncelikle olayların doğa üstü olaylarla bağlantıları olmadığının farkına varıp, dogmatik düşüncelerden kurtulman lazım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İlk önce şunu söyleyeyim ''Neye inanırsanız o gerçekleşir.''
Siz yaşadığınız o olumsuz olaylardan dolayı üzerinizde uğursuzluk,negatiflik olduğuna inanmışsınız.İlk önce yaşadıklarınızın uğursuzlukla alakalı olmadığına,herkesin yaşayabileceği olaylar olduğuna inanmalısınız.
Her şeyin düzeleceğine,hayatınızda her hangi bir uğursuzluk olmadığı inanmalısınız.

Negatif düşünceler negatifi,pozitif düşünceler pozitifi çeker. :)

nigxe

Kayıtlı Üye
Başınıza gelen her felaket,hadise,olaylar negatif enerji sebebiyle oluşmaz. Bazı insanlar yetiştirilir birçok çok dua okuruz maneviyatımız artsın kalp gözümüz açılsın,Allah dostlarından olalım,maneviyat alemine girelim. Bazı dualarımız karşılık bulur ve sıkıntılarla terbiye ediliriz ruhumuz olgunlaştırılır. birçok mübarek Allah dostlarının başlarına gelen olaylara bak hiçbirşey sebepsiz değildir.

tenebrum

Kayıtlı Üye
imtihandasın.herkesin imtihanı farklı sekıllerdedir.sabret ve dirayetli ol,sakın isyana gitme.Allah sevdiği kulunu sıkıntılarla sınarmıs.dunyada yasanan bazı sıkıntılar ahiret sıkıntılarına veya gunahlara keffarettir.ahiret sıkıntısının yanında dünya sıkıntısı nedir ki.selam ve dua ile.

halfdemon

Kayıtlı Üye
Bu ilişkiniz vir hata olmuş olabilir mi..Olayların başlangıç anına neyin tetiklediğine bakmalısın.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Ben bunların çok daha kötülerini yaşadım bir kaç yıldır.Fakat şimdi rahata çıktım.Dersen ki düşüncen nedir diye bana çok şey kattı.Gerçekten güçlendim.Eğer bunları yaşamasaydım daha kötü adımlar atacaktım.Yaşanan musibetler genelde ruhsal güçlenme ile sonuçlanır.Şu an çok daha bilinçliyim .
Yalnız geçmişi düşünme olanları kafandan sil ve yepyeni bir çevre edin hatta telefon numaranı değiştirmekle başla işe bak neler olacak.
Ayrıca uğursuzluk değil Seni yaratan seni takipte neler yapacaksın merakla gözlemliyor ki mükafatını versin.Belki uzun sürer ama mucizeler ard arda gelir.

Rahent

Kayıtlı Üye
Yaşanan her kötü olay ileride işimize yarayacak.. Durumlar tazeyken insana zor geliyor ben de aynı senin gibi zor bir süreçten geçiyorum, iş sıkıntıları, özel hayat sıkıntıları, ailesel sorunlar vs birçok şeyi aynı anda yaşamaya başladım. Hala daha süreç devam ediyor inan bana çok zor durumlar geçiriyorum zaman zaman nasıl ayakta durduguma hayret ediyorum. Ama öğrendiğim tekbirşey var isyan etmek hiçbir işe yaramıyor, kafa yormak aynı şekilde. Her zaman sabır sabır sabır ve pozitif düşünce gerekli. Böyle durumlar da kafanı dağıtmak için önerim; bol bol kitap oku, git yeni kitaplar al. Film izle, açık havada günde 1-2 saat yürüyüş yap, yürüyüşlerden sonra otur bir yerlerde kahve iç insanlarla tanışmaktan çekinme, benim gibi instagram hesabı aç ve yürüyüş yaparken çektiğin doğa fotoğraflarını paylaş :) sosyalleş kısacası. Ve her zaman dertlerini dökebileceğin dostlar edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...