Ufolar Tulpa Olabilir Mi?

_evr_

Banlı Kullanıcı
Merhaba.İnternette gezinirken böyle bir konuya rastladım.Konuyu açan kişinin düşüncesi bana ilginç geldi.

Altına değişik yorumlar yazılmış.Kimi ufoların çoğunun cin olduğunu söylemiş.Kimi konuyu açan kişiye destek vermiş.Kimi bu düşünceyi reddetmiş vs vs..

Peki, siz de fikrinizi paylaşır mısınız?

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
UFO belli olmayan cisimlerdir. Inanmiyorum pek ama olabilir. Cin olduguna inanmiyorum acikca. Fikrim bu. -Son-

janet

Kayıtlı Üye
Ufoların bir kısmı yer altında yaşayan aghar lar (agharta uygarlığı), bir kısmı da tufandan önce yeryüzünü terketmiş bir uygarlığın uzayda mutasyona uğramış eski dünyalıların geri kalan kısmı. Birde gerçekten farklı galaksilerden olanlar var, onlarla daha irtibat kurulamadı. Onlar bizim gibi değil, irtibat kurulabilecek bir lisan, şekil de yok. Örneğin bir insan bir yerin altındaki solucanla konuşamaz, ortak yol yok, onlar da aynı öyle.
bunları nerden biliyorum derseniz, Akaşa kayıtları.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Ufoların bir kısmı yer altında yaşayan aghar lar (agharta uygarlığı), bir kısmı da tufandan önce yeryüzünü terketmiş bir uygarlığın uzayda mutasyona uğramış eski dünyalıların geri kalan kısmı. Birde gerçekten farklı galaksilerden olanlar var, onlarla daha irtibat kurulamadı. Onlar bizim gibi değil, irtibat kurulabilecek bir lisan, şekil de yok. Örneğin bir insan bir yerin altındaki solucanla konuşamaz, ortak yol yok, onlar da aynı öyle.
bunları nerden biliyorum derseniz, Akaşa kayıtları.

Peki "Akasa Kayitlari" dogru mu bunu biliyor musunuz?

Eski dunyalidan kasit nedir acaba?

Yeryuzunu nasil terk edebilmisler bu "eski" dunyalilar?

Bunlari da cevaplarsaniz sevinirim Sayın Janet.

janet

Kayıtlı Üye
ben Akaşa kayıtlarına gittim, gidiyorum
zamanı ben belirleyemiyorum ama, ne gösterileceğini de. bana sadece aktarılıyor ve şu anda eksik kısımlar var. tamamlandığı zaman yazmam gerek, aktarmam gerek tüm bildiklerimi ve gördüklerimi.
biz dünya tarihinin sümerlerle başladığını biliyoruz, onlardan önce bizlerden daha gelişmiş uygarlıklar vardı yeryüzünde. "eski dünyalı" derken onları kastetmiştim.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Peki madem gidiyorsunuz ve bazi seyler size "aktariliyor" size bir kac sorum daha olacak.

Ben Adem ile basladigini biliyorum. O zamanlarda da dunyayi terk etmek gibi bir teknolojinin olmadigini tahmin ediyorum :)S) . Ayrica sasirdigim bu sumerlerden de eski olan uygarliklarin hala yasamasi nasil imkanli oluyor acaba? Bir de mutasyon degistirdiklerinin kanidi nasil verildi hala merak ediyorum :)S). Size bunlarin cevabi aktarildiysa cevabini foruma aktarir misiniz?

janet

Kayıtlı Üye
şu anda özet olarak aktarabileceğim bu. daha zamanı gelmedi
geldiğinde okursunuz belki, bilemem
benim de mantığıma uymayan şeyler yaşıyorum, ama seçim benim değil. köprü olarak kullanılıyorum ve gördüklerimi yazmam gerek. durum bundan ibaret. sadece şu bir gerçek ki, doğru bilinen ne varsa %80 yanlıştır

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Cin arapça saklı olan bilinmeyen demek. Ufolarda saklı ve bilinmeyen olduğuna göre neden cin olmasınlar
ayrıca janet'in iddası bana mantıklı geldi. Teknolojinin son noktasına gelip yeniden çöktüğüne dair bir çok delil var ve ben buna inanıyorum. (Mısır piratmitlerin de bile daha yeni keşfedilebilen teknolojiler bulunuyor.) Ben teknoloji her son noktaya ulaşınca çöküp herşeyin en baştan başladığına inanıyorum. Teknolojinin son noktada olduğu bir anda dünyayı terk etmiş olabilirler.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Cin arapça saklı olan bilinmeyen demek. Ufolarda saklı ve bilinmeyen olduğuna göre neden cin olmasınlar
ayrıca janet'in iddası bana mantıklı geldi. Teknolojinin son noktasına gelip yeniden çöktüğüne dair bir çok delil var ve ben buna inanıyorum. (Mısır piratmitlerin de bile daha yeni keşfedilebilen teknolojiler bulunuyor.) Ben teknoloji her son noktaya ulaşınca çöküp herşeyin en baştan başladığına inanıyorum. Teknolojinin son noktada olduğu bir anda dünyayı terk etmiş olabilirler.

Kanada'da yasiyorum su anda. 4 sene once dayimin gittigi universite Misir piramitleri hakkinda neredeyse 3 yillik bir arastirma yapti. Pagan toplumlarinin baska varliklardan yardim aldigini dusunduler. Eger dogruysa, teknoloji degil destek olur. Teknoloji dedigimiz sey az bile olsa etki birakir. Mesela cep telefonu kullanirsan beynine zarar verirsin. Araba kullanirsan ozon tabakasina zarar verirsin gibi... Bir etkisi var. Sonucu da bu. Peki nasil bir teknoloji ki cevreye hic zarar vermemis sasiyorum. Bir de %80 yanliştir dediniz. Bu veriyi neye gore bir bilgiye cevirdiniz?

@Memuneh: Ufolarda saklı ve bilinmeyen olduğuna göre neden cin olmasınlar
ayrıca janet'in iddası bana mantıklı geldi. (Bu kimsi kopyaladim.)

-Ben: UFO ne demek? UFO= Unidentified Flying Object (Yani tanimlanamayan ucan obje'dir.) Bilinmezler demek degil. Sadece tanimlanamayan demektir. Eger oyle her gordugumuz tanimlayamadigimiz bir objeye cin diyeceksek bana gore gece ucan kuslar gibi olan varliklar da cin... Tanimlayamiyorum ya ondan. Mantiksiz. Bence cinleri de o kadar kolay goremezdik ;) Iyi forumlar.

kapliyagos

Kayıtlı Üye
Evet malesef yaşadiklarimiz ve yaşayacak olacağimiz herşey sanaldan ibaret.....ortada kurulmuş bir oyun var ve seçenekler...asil olan sadece ruh dan ibaret.....ruh istediği her şeye sahip olur yeterki istesin...istemeyi bilelim...bu sanal oyundan alnimizin akiyla çikmasini bilelim allah herkese kolaylik versin....

janet

Kayıtlı Üye
Kanada'da yasiyorum su anda. 4 sene once dayimin gittigi universite Misir piramitleri hakkinda neredeyse 3 yillik bir arastirma yapti. Pagan toplumlarinin baska varliklardan yardim aldigini dusunduler. Eger dogruysa, teknoloji degil destek olur. Teknoloji dedigimiz sey az bile olsa etki birakir. Mesela cep telefonu kullanirsan beynine zarar verirsin. Araba kullanirsan ozon tabakasina zarar verirsin gibi... Bir etkisi var. Sonucu da bu. Peki nasil bir teknoloji ki cevreye hic zarar vermemis sasiyorum. Bir de %80 yanliştir dediniz. Bu veriyi neye gore bir bilgiye cevirdiniz?

@Memuneh: Ufolarda saklı ve bilinmeyen olduğuna göre neden cin olmasınlar
ayrıca janet'in iddası bana mantıklı geldi. (Bu kimsi kopyaladim.)

-Ben: UFO ne demek? UFO= Unidentified Flying Object (Yani tanimlanamayan ucan obje'dir.) Bilinmezler demek degil. Sadece tanimlanamayan demektir. Eger oyle her gordugumuz tanimlayamadigimiz bir objeye cin diyeceksek bana gore gece ucan kuslar gibi olan varliklar da cin... Tanimlayamiyorum ya ondan. Mantiksiz. Bence cinleri de o kadar kolay goremezdik ;) Iyi forumlar.

dünya her nefes alışında kendini iyileştirdi. birşeyin önceki halini görmediysen, ne olduğunu da bilemezsin. şimdiki halini ve görmediğin bilmediğin birşeyle de kıyaslayamazsın.
bu verileri neye dayanarak söylediğimi türkçe dilinde yazmıştım bir üst mesajlarda.
ben çok şey gördüm, ve gördüklerim herkesin taşıyamayacağı kadar ağır bir yük, ve bunu taşımak kolay değil, sızdırıyorum bazen. normal yaşamı olan normal bir insanım, herkes gibi. köprü olarak kullanılıyorum fakat bu medyumluk falan değil. sadece doğru zamanda doğru yerde ve doğru insanlara anlatmam gerek. bu konuyu dallandırıp budaklandırmaya da niyetim yok.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Janet arkadaşım bi çok şey gördüm derken bu bilgileri deneyimledin mi öğrendin mi?

janet

Kayıtlı Üye
deneyimleme mi yoksa öğrenme mi tam doğru kelimeyi bilmiyorum. astral boyutta oluyor herşey. 15 yıldan fazla oldu başlayalı ve devam ediyor, tahminimce bir iki yıl kaldı bitmesine.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Ufolar nasıl Cin olabilir bana mantıksız geliyor.Sonuçta cinler doğa üstü varlıklar ve durduk yere hiçbir canlıya zarar vermezler.Bu bağlamda onlar istedikleri yere istedikleri gibi gittiğini biliyoruz.Müslümanlık inancıma göre açıklama yapıyorum.Bu doğa üstü varlıklar neden Ufo gibi bir teknoljik araca ihtiyaçları olsun ki...Aksini düşünen arkadaşlarada saygım vardır

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
dünya her nefes alışında kendini iyileştirdi. birşeyin önceki halini görmediysen, ne olduğunu da bilemezsin. şimdiki halini ve görmediğin bilmediğin birşeyle de kıyaslayamazsın.
bu verileri neye dayanarak söylediğimi türkçe dilinde yazmıştım bir üst mesajlarda.
ben çok şey gördüm, ve gördüklerim herkesin taşıyamayacağı kadar ağır bir yük, ve bunu taşımak kolay değil, sızdırıyorum bazen. normal yaşamı olan normal bir insanım, herkes gibi. köprü olarak kullanılıyorum fakat bu medyumluk falan değil. sadece doğru zamanda doğru yerde ve doğru insanlara anlatmam gerek. bu konuyu dallandırıp budaklandırmaya da niyetim yok.

Kac yasindasiniz acaba? Alinti: "dünya her nefes alışında kendini iyileştirdi."
Nefes alislarinda siz gordunuz herhalde ki gecmis ile simdiki hali kiyaslabiliyorsunuz. Ben esasta Kanada'liyim yani "ozur dilerim". Benim yazdigimla sizin yazdiklarinizin alakasi var mi? Ben bir aciklama yazip soru sormustum ama... Ben de gormedigim seyi soylemem dogrudur ama gordugumu de ozellikle birisi sorduysa soylerim... Misal; Polisin evime gelip tutanak tutarken bilgi istemesi gibi cunku sonunda bir sey aydinlatilmis olacaktir.. Acikca nasil oldugunu (kopru kurdugunuzu vs.) merak etmedim cunku dogru yer burasi degilse neden basta yazdiniz buraya :D Neyse siz bazi seyleri gormus gecirmissinizdir diyip geciyorum :D

Ori

Kayıtlı Üye
Bence ufoların cinlerle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Ufolar çeşitli güneş sistemlerinde aynen bizim gibi yaşayan ve yaşamaya devam eden varlıklardır. Düşünme yeteneğine sahiplerse de eminim onlarda belirli bir teknolojiye erişmiştir ve ariyeten onlarda bizim ufo olduğumuzu düşünüyorlardır. Bizim güneş sistemimizde ufoların olduğunu düşünmüyorum. Etrafta görüntülenen sayısız kayıtlar ve çeşitli resimler var ama bunların bir takım oyun olduğunu düşünüyorum. (Bu arada piramit kelimesi geçmiş konuda, geçenlerde izlediğim bir videoda piramitlerin Firavun mezarı değil bir elektirik üretim tesisi olduğunu öğrendim. Videoda gayet mantıklı ve araştırmalara dayalıydı.)

janet

Kayıtlı Üye
sevgili Se4nh4x
yaşım yuvarlak 40, fazlalıkları atınca :D
akaşa kayıtlarında gördüklerimden bahsettim, akaşa kayıtları tüm bilgilerin geçmiş ve geleceğin depolandığı yerdir. oraya giden kim olursa olsun, sadece bilmesi gereken şey gösterilir. ayrıca astralda buluştuğum adını bilmediğim bordo cüppeli bir rahip var, onun gösterdiği şeyler var, yerin altında, üstünde, farklı boyutlara gittim, örneğin bir evin hem arkasını hem önünü görüyordum, (ev örnekti), ölen insanlarla buluştuğum bir yer var, konuşabiliyorum onlarla.
akaşa kayıtlarında gördüklerim ve rahibin bana gösterdiği ve götürdüğü yerleri birleştirince dünya tarihi ortaya çıkıyor.
Birde ruhsal gelişimimizle ilgili farklı bir yer var, ne olduğunu bilmiyorum, orada sadece ses var ve anlatıyor.
bunlar bölük pörçük oluyor ve benim kontrolümde değil. bir araya getirince tablo ortaya çıkıyor.
şu anda eksik parçalar var, tamamlandığı zaman bir bütün olarak hepsi yazılacak.
umarım anlatabilmişimdir
ama yine de anlatamadıysam, yazdıklarımı baştan sona okuyabilirsiniz :D

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Janet arkadaşımız çok güzel açıklamış birilerinin amacı olmadan muhalefet olmak istemeleri yüzünden konu epey dağaldı...

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Evet olabilir bu konunun geçtiği bi filmde var hatta adı the objective=zor hedef.