Üçüncü Göz/Göz Perdesi

gizliherif

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Son zamanlarda üçüncü gözü etkin bir şekilde kullanabilmek için çalışmalar yapıyorum. Alnımın ortasındaki alanı çalışma yaptıkça daha fazla hissediyorum ve gün boyu sürekli aktifmiş gibi hissediyorum. Sanırım üçüncü gözün kullanımı ile alakalı mekanizmaları da keşfetmiş bulunuyorum. Gözümü kapattığımda ve mekanizmayı tetiklediğimde, yeterince odaklandığımda gördüğüm görüntüler henüz net değil, renksiz silüet şeklinde. Ancak gözümü kapattığımda önümde oluşan holografik görüntüyü (parazitli televizyon ekranı gibi, ekran hareketli minik noktalarla dolu) gözüm açıkken de görmeye başladım, hatta çalışmalardan sonra silüetleri de gözüm açıkken gördüğüm oluyor. Göz perdesinin kalkmasıyla alakalı okuduğum yazılar gidişatımdan dolayı beni ürküttü. Perdesi kalkanlar gözü açık olsun olmasın sürekli enerji formları görüyormuş. Üçüncü gözün işleyişi ve mekanizmalarıyla ilgili bulduğum bilgiler de hep yüzeysel, detaylı bilgilere sahip bir kaynak bulamadım.
Bu mekanizmayı istediğimiz zaman açıp kapatabilecek bir teknik var mıdır, mekanizmanın işleyişini adım adım anlatabilir misiniz? Ya da yaşadığım şeyler üçüncü göz açıldıktan sonra meydana gelen olağan durumlar mı, görüntüleri daha fazla nasıl netleştirebilirim? Ürkünç formları görmeye henüz hazır değilim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Denizc

Kayıtlı Üye
Hayir acma kapama dugmesi yok malesef. Bir perde araliyorsunuz ve altindan ne cikacagini bilemezsiniz. Kaldiramayaginizi dusunuyorsaniz devam etmeyin bence. Isin sonunda aklinizida yitirebilirsiniz.

Ü

Üye silindi 75560

Anladığım kadarıyla 3.gözün açılması sadece varlık formlarını görme ile alâkalı değil.
Sezgi, telepatik ve enerji alanının farkına varma gibi yeteneklerde de yükselme olabiliyor.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Hayir acma kapama dugmesi yok malesef. Bir perde araliyorsunuz ve altindan ne cikacagini bilemezsiniz. Kaldiramayaginizi dusunuyorsaniz devam etmeyin bence. Isin sonunda aklinizida yitirebilirsiniz.

Mekanizmanın tam olarak nasıl çalıştığıyla alakalı bilgi verebilir misiniz mümkünse? Fiziksel gözümüz açıkken aynı anda başka boyutu mu görebiliyoruz, çevremizdeki enerji formlarını mı görebiliyoruz? İstediğimiz anda üçüncü gözün odak noktasını (astral boyut vs.) değiştirebiliyor muyuz? Göz kapaklarımız kapalıyken sürekli mi görüyoruz? Bu şekilde nasıl uyuyabiliriz? Çok soru sordum biliyorum. Girmiş olduğum geri dönüşü olmayan bu yolda kafamda hala bir sürü soru işareti var...

Anladığım kadarıyla 3.gözün açılması sadece varlık formlarını görme ile alâkalı değil.
Sezgi, telepatik ve enerji alanının farkına varma gibi yeteneklerde de yükselme olabiliyor.

Çalışmayı yapmamın sebebi daha çok bilinçliyken başka boyutları görebilmekti.

kelendria

Kayıtlı Üye
spirituel çalışmaları fazla yaptığım dönemlerde odada karaltılar görmeye başlamıştım özellikle ışıklar kapalıyken bazen de tavanda varlık hissediyordum. başka birçok kişide oluyormuş. çalışmaları bırakınca azaldı.

Denizc

Kayıtlı Üye
Mekanizmanın tam olarak nasıl çalıştığıyla alakalı bilgi verebilir misiniz mümkünse? Fiziksel gözümüz açıkken aynı anda başka boyutu mu görebiliyoruz, çevremizdeki enerji formlarını mı görebiliyoruz? İstediğimiz anda üçüncü gözün odak noktasını (astral boyut vs.) değiştirebiliyor muyuz? Göz kapaklarımız kapalıyken sürekli mi görüyoruz? Bu şekilde nasıl uyuyabiliriz? Çok soru sordum biliyorum. Girmiş olduğum geri dönüşü olmayan bu yolda kafamda hala bir sürü soru işareti var...

Çalışmayı yapmamın sebebi daha çok bilinçliyken başka boyutları görebilmekti.
Yaptiginiz calismalar neler?
Korunma yapiyor musunuz? Olabilecek kotu sonuclara hazir misiniz?

Karsilasacaginiz sonuclar yaptiginiz uygulamalarla alakali oldugunu dusunuyorum. Evet gozunuz acikkende kapiliyken de farkli boyut varliklarini gorebilirsiniz. Ben bu konuda bilir kisi degilim tamamen yasadigim deneyimleri baz alarak konusuyorum. Ben bu yasima kadar 5 varlik gordum ve inanin hicbirinin birbirleriyle alakasi yoktu. Daha bilmedigimiz envaicesit varlik var evrende. Bunlari kaldirabilecek misiniz? Her insanin hamurunda agir basan bir yon var kimisi muzik kimisi resim kimisi de ruhsal konulara yatkindir. Allah dagina gore kar verirmis. Eger bu konuda hicbir yatkinliginiz yoksa bence tehlike sularda yuzuyorsunuz. Bilmediginiz bir aleme adim atiyorsunuz ve konuda tek krediniz akliniz ve enerjiniz ve dikkatli olmazsanız ikisini de tuketebilirsiniz.

Diger taraftan benim kendi yolculugumdaki deneyimlere gelirsek ben daha kalp gozune yogunlasmistim. Ucuncu gozden daha güvenilir bi secenek oldugunu dusunuyorum tabiki şahsi fikrim. Ilk degisim hislerde baslar bunu hemen anlarsiniz oyle ki belli bir noktadan sonra hislerinize gozunuzle gorduklerinizden daha fazla guveniyorsunuz. Daha sonra ruyalariniz degisir daha net gorup daha fazla hatirlamaya baslarsiniz. Akabinde telepatik yeteneklerinizde gelismeler. Ben insanlarin dusuncelerini duymaya baslamistim ve cok rahatsiz edici birsey oldugunu soylemek istiyorum. Yani tamamen ruhsal bir donusum surecine girmis oluyorsunuz. Her insanda isleyisi farkli olabilir tabi bunlar benim yasadiklarim. Umarim yardimci olabilmisimdir.

Aisling

Kayıtlı Üye
Mesela bunu tarikatlarda yapacak olsalar bir mürşide bağlı olarak yaparlar. Onun koruması altına girer öğrencileri. Belirli günlük vird edindikleri zikirler olur, ve oruç tutar yahut riyazet yaparlar. Böylece hem eterik bedenleri hem fiziksel bedenleri kuvvetlenir. Uygun zemin hazırlanır. Gözünüz açıldığında göreceğiniz ilk şeyler cinlerdir. Ve laf aramızda çok da sevimli sayılmazlar. İnancınızı bilmiyorum ama eğer müslümana anız birine bağlanıp onun koruması altına girin. Ufak ufak zikirlerle başlayın. Oruç tutun. İleri seviyelerde riyazete ve göz perdesini açmaya, davete başlayın. Sonra gelip konu açmayın burada ben musallata uğradım kurtarın beni diye. Ben uyarayım da ben yandım başkası yanmasın.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Yaptiginiz calismalar neler?
Korunma yapiyor musunuz? Olabilecek kotu sonuclara hazir misiniz?

Karsilasacaginiz sonuclar yaptiginiz uygulamalarla alakali oldugunu dusunuyorum. Evet gozunuz acikkende kapiliyken de farkli boyut varliklarini gorebilirsiniz. Ben bu konuda bilir kisi degilim tamamen yasadigim deneyimleri baz alarak konusuyorum. Ben bu yasima kadar 5 varlik gordum ve inanin hicbirinin birbirleriyle alakasi yoktu. Daha bilmedigimiz envaicesit varlik var evrende. Bunlari kaldirabilecek misiniz? Her insanin hamurunda agir basan bir yon var kimisi muzik kimisi resim kimisi de ruhsal konulara yatkindir. Allah dagina gore kar verirmis. Eger bu konuda hicbir yatkinliginiz yoksa bence tehlike sularda yuzuyorsunuz. Bilmediginiz bir aleme adim atiyorsunuz ve konuda tek krediniz akliniz ve enerjiniz ve dikkatli olmazsanız ikisini de tuketebilirsiniz.

Diger taraftan benim kendi yolculugumdaki deneyimlere gelirsek ben daha kalp gozune yogunlasmistim. Ucuncu gozden daha güvenilir bi secenek oldugunu dusunuyorum tabiki şahsi fikrim. Ilk degisim hislerde baslar bunu hemen anlarsiniz oyle ki belli bir noktadan sonra hislerinize gozunuzle gorduklerinizden daha fazla guveniyorsunuz. Daha sonra ruyalariniz degisir daha net gorup daha fazla hatirlamaya baslarsiniz. Akabinde telepatik yeteneklerinizde gelismeler. Ben insanlarin dusuncelerini duymaya baslamistim ve cok rahatsiz edici birsey oldugunu soylemek istiyorum. Yani tamamen ruhsal bir donusum surecine girmis oluyorsunuz. Her insanda isleyisi farkli olabilir tabi bunlar benim yasadiklarim. Umarim yardimci olabilmisimdir.

Varlık formları yabancı veya bana göre çirkin olduğu için ilk başta ürkütücü gelebilir. Aklımı kaçırma ihtimalim bile var evet farkındayım. Yine de zamanla alışacağımı düşünüyorum.

Çıktığım yolculukta bulunduğum konuma gelene kadar elimden geldiğince kalbime, hislerime güvendim. Ancak yaşadığım, gördüğüm, fark ettiğim olaylardan ötürü hislerin, kalbin bile yanıltıcı olabileceğini anladım. Spiritüel dünyada da maddi dünyada olduğu gibi çok fazla hile ve illüzyon var. Teknikleri ve uygulanan majileri toplasanız arka arkaya 10 tane plot twist içeren film senaryosu çıkar. Bunun dışında kalbimle rasyonel tarafım arasında yaşanan çatışmalar da yaptığım çalışmalara etken. Görmem gereken, teyit etmem gereken şeyler var. Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.

gscgr56164

Kayıtlı Üye
zamanla alışılan birşey yok rahatsız ederler senide karartılar siliütler sesler duymanın sana ne yarar var sevgili arkadaşım,çocuk oyunlarıyla oynamak mı sanıyorsun bırakın bu işleri zamanla sizi tehtit etmeye başlayıp birinci düşünce dilinizden ben kendimi öldürmeliyim evet yapmalıyım dediklerinde napıcanız o zamanda beni kurtarın diceksiniz bu varlıklar size kalk su iç diye konuşmuyolar kendi düşünceleriniz ile konuşuyolar mesela kalkıyım bi su içiyim sonra ekliyolar evet çok susadım diye beyniniz ve zihniniz ele geçirilmiş bir şekilde bu şekilde köle olduysanız onlara intihar tehttitleri geldiğinde napıcaksınız acaba çalışmayın böyle şeyleri asosyal bir hayatınız var galiba evde oturarak ne yapıcağınız şaşırmışsınız
lütfen kendinize yapmayın bunu sadece silüetler ve sesler duyarsınız ve niyetlerinizi kontrol ettirirsiniz kimi sevip kimi sevmiceğinize bile onlar karar verir rasyonel ve matematiksel beyniniz varsa ve zekiyseniz dostunuz ve düşmanlarınız sizin rasyonel beyninize göre karar verilmiyor artık onların vesveselerine göre karar veriliyor.bırakın bu işleri derim ben.kaşınıyorsunuz.intihar meyli tetiklerlerse napıcaksınız acaba oyun gibi olmuyor öyle olunca onu söyliyim de

Metanoia

Kayıtlı Üye
Ben de biraz kendi sürecimden bahsedeyim belki bir fikir olur. Spiritüel çalışmalarla ilgilenmeye başlamadan önce çok fazla rahatsız ediliyordum. Sonrasında meditasyon yapmaya başladım. Meditasyonla ilgilenmeye başladıktan sonra fark ettim ki insanın farkındalığı arttıkça düşük seviyeli varlıklar artık sizi rahatsız edemiyor. Tabi bu demek değil ki bir daha sorun yaşamadım. Yaşadım, ama karşılaştığım varlıklar eskiye göre daha zeki, güçlü ve yaşlı varlıklardı. Yine de eskisi gibi sürekli rahatsız edilmediğim için benim için artı bir durumdu. Sıkıntı yaşadığım durumları da ama kolay ama zor bir şekilde bertaraf edebildim. Benim için bu sürecin en ilginç tarafı rol değiştirmiş olmamdı. Günlük yaşantımda bir çok kere çeşitli varlıklarla karşılaştım. Fakat bu sefer farklı olarak ben onları izliyordum ama onlar benim farkımda olmuyorlardı. Sanki bir süreliğine onların dünyasına adım atmış gibi oluyordum, günlük hayatlarının koşuşturmaları içinde onları hayranlıkla izliyordum. Ben meditasyona bir amaç uğruna başlamıştım fakat beni umduğumdan çok farklı noktalara taşıyınca meditasyon yapmayı bıraktım. Bırakınca da bu bahsettiklerimle bir daha karşılaşmadım. Şahsi fikrim olarak, bu yolda ilerleme amacınız varsa korkuyu unutmanız gerek. Korku duymazsanız hiçbir şey size zarar veremez. Tabi bu söylendiği kadar kolay olmuyor haliyle. Şu ana kadar karşılaştığım durumlarda iki kez korku yaşadım, ikisinde de ölümden döndüm desem yalan olmaz. Korku duymak önünüzdeki en büyük engel. Kendinizde o gücü görüyorsanız ileriye doğru bir adım atmanızı tavsiye ederim çünkü karşınızda bambaşka bir dünya olacak.