Üçgen şeklinde , ışıklı cisim gözlemim

Demre

Kayıtlı Üye
Bir kaç saat once evime geldim. Balkona çıkıp oturdum. Gokyüzüne bakıyordum gayri ihtiyari. Birden gözüme haret eden bir cisim takıldı. Ayağa kalktım hemen ve balkonun uç kısmına yüŕüdüm. Üçgen şeklinde, beyaz ışıkları olan sessiz bir cisimdi. Doğu istikametinde ilerleyerek hızla kayboldu. 10-15 saniyelik bir gözlemdi. Saate baktım , 22 ye 5 vardı. Daha once izlediğim bir cok ufo videosunda aynı cismi görmüştüm.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Sonsuzluğu içinde barındıran bu evrende tek olduğunuzu, olduğumuzu düşünmek saçmalık olur zaten. Ufolar ya da diğer uzay araçları "uzayda ki mevcut saf enerjileri titreştirerek hareketli enerjiye dönüştürürler" ve bu sayede seyahat edebilirler. Titreşen enerjilerin saniyelerini, saliselerini söylemiyorum bile... Bizzat şahit olduysanız şanslısınız demektir.

KronoM

Kayıtlı Üye
Bir kaç saat once evime geldim. Balkona çıkıp oturdum. Gokyüzüne bakıyordum gayri ihtiyari. Birden gözüme haret eden bir cisim takıldı. Ayağa kalktım hemen ve balkonun uç kısmına yüŕüdüm. Üçgen şeklinde, beyaz ışıkları olan sessiz bir cisimdi. Doğu istikametinde ilerleyerek hızla kayboldu. 10-15 saniyelik bir gözlemdi. Saate baktım , 22 ye 5 vardı. Daha once izlediğim bir cok ufo videosunda aynı cismi görmüştüm.

Ufoları merak ediyorsan, sana önerim karanlıkta 2-3 gibi balkondan gökyüzünü izlemen, bir hafta veya ay boyunca gözlemle, görme olasığın var.

Birgün kafam çok bozuktu , gökyüzüne enerji yolladım, 3 de bahçede ailemle çay içerken gördüm. Bölgeyi habire dönüyordu bazen ileri geri yapmadan aşağı yukarı çıkıyordu ve videoya aldım ani hareketleri yansıdı.(1 saat boyunca gördüm)

Gördüğüm şeyler sanki yer yüzüne geçemiyolar gibi, yeryüzüne gelmeye çalıştığında kırmızı oluyordu.
ondan sonra 7 gün gözlemledim geceleri, ilk 6 gün gördüm.

Gökyüzündeki Uydu sandığınız şeyler uydu değil bence.

Demre

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Sonsuzluğu içinde barındıran bu evrende tek olduğunuzu, olduğumuzu düşünmek saçmalık olur zaten. Ufolar ya da diğer uzay araçları "uzayda ki mevcut saf enerjileri titreştirerek hareketli enerjiye dönüştürürler" ve bu sayede seyahat edebilirler. Titreşen enerjilerin saniyelerini, saliselerini söylemiyorum bile.
Evet, haklısınız., gerçekten şanslıyım ve bu benim için son derece heyecan verici bir deneyimdi. Aslında 09.07.2021 günü de ikindi üzeri saat 18:00 civarlarında bir gözlemim daha olmuştu. Hatta telefonuma da çektim. ufo mu yoksa insan ürünü mü bilmiyorum gerçekten. deniz tarafından yavaşça yükselerek benim bulunduğum binaya doğru geldi ve apartmanların arasından yükselerek kuzey doğu yönünde kayboldu. çok yükseğe çıktı, siyah bir nokta halini alıp kayboldu. rengi kırmızıydı ve tekerlekleri olmayan bir woswos u hatırlatıyordu insana. hani şu, yetmişlerde üretilen tosbağa dedikleri türden arabalar.. oldukça canlı bir kırmızı olduğu için belki, insan yapımı bişey diye düşünmüştüm. ama "A" sınıfı bir araba büyüklüğünde olması beni çok şaşırtmıştı. içine rahatlıkla 2 kişi sığabilir gibi geldi bana. yaptığım video kaydı esnasında ekrana bakmadan çekim yaptığım için, yer yer yakalayabilmişim cismi. çok heyecanlandığım için ellerim titriyordu ve gözlerimi cisimden alıp, ekrana bakamıyordum. ama videoyu pc ye aktardığımda daha net görülebiliyor, hatta renginin kırmızılığı bile farkediliyor. ki yaz mevsimiydi ve batıdan gelen yoğun gün ışığı cismin yansıma yapmasına neden oluyordu. ailem dışında kimseyle paylaşmadım bu gözlemi o zaman. aslında kendim de bunun bir meteoroloji balonu ya da benzer bişey olabileceğine daha yakındım fikir olarak. sonra meteoroloji balonları hakkında epey kapsamlı bir araştırma yaptım; ve gördüğüm şeyle alakası olmayan beyaz balonlardı, benim gördüğüm ise kırmızıya boyanmış bir metaldi. bir uçak için bile oldukça fazla olan bir yükseklikte kaybolup gitmişti, belki benzer deneyim yaşayan arkadaşlar da olmuştur, bilemiyorum. varsa ve paylaşırlarsa çok mutlu olurum. ya da farklı bakış açısıyla değerlendirecek arkadaşlar...

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
ben böyle bir cismin aynısını zig zag hareketler yaparken gördüm yıl 2011-2010 yanlış hatırlamıyorsam.gece saat 23:20 lokasyon da akçay burhaniye arası sahil kenarı bir yerdi.