Tüy

Maximillian

Kayıtlı Üye
Bugün solomon vision pentacle muskasını taşırken yolda tüy buldum ama bu tüy bayağı büyük bişi onca insan içinden tüy beni buldu şimdi bu tüyle ne yapmayılım ne tavsiye edersiniz ya da tecrübesi olan birisi varmıdır tıkandığım içim burdayım

YEDİ7

Kayıtlı Üye
cevap bulmanız zor. daha önce bende de oldu.anlam veremedim 2 kere birbirine yakın zamanda.
doğal nedenler deyip geçin bence. ama siz bir açıklama öğrenirseniz bana da haber verin lütfen.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle IMG_20220930_230415_910.jpg

Evet arkadaşlar an itibariyle kafayı yemiş bulunmaktayım bir oturuşta kendiliğinden elimden çıkar anlamsız ne iyidüğü belirsiz iğrenç bişi çıktı čizerken sürekli ateş gördüm aynı zamanda 6 dk içinde şiir yazdım 4 mısra üstüne bu çirkin sigil var pentacle bana iyi mi geliyor kötümü geliyor bilmiyorum

createtherules

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2491

Evet arkadaşlar an itibariyle kafayı yemiş bulunmaktayım bir oturuşta kendiliğinden elimden çıkar anlamsız ne iyidüğü belirsiz iğrenç bişi çıktı čizerken sürekli ateş gördüm aynı zamanda 6 dk içinde şiir yazdım 4 mısra üstüne bu çirkin sigil var pentacle bana iyi mi geliyor kötümü geliyor bilmiyorum
Sen niye yaptığın şeylere devamlı hakaret ediyorsun bir kere?
Ne yaptıysan otur incele didik didik et. Mana çıkar falan...
Bir şekilde bir şey yapmışsan kavga etmene ne gerek var şimdi şekille?
Çirkin ne yani?

Maximillian

Kayıtlı Üye
Sen niye yaptığın şeylere devamlı hakaret ediyorsun bir kere?
Ne yaptıysan otur incele didik didik et. Mana çıkar falan...
Bir şekilde bir şey yapmışsan kavga etmene ne gerek var şimdi şekille?
Çirkin ne yani?
Gördüğüm şeylerin yarısını görsen hayatını küfür ile geçirirsin yaptıklarımında anlamı yoksa bana bir işe yaramayacaksa çirkindir yoksa sen sürekli güzel ve kusursuz işler mi yapıyorsun ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Maximillian, insanlarla kavgaya tutuşup, daha fazla enerji harcayarak, kendinizi yipratmayin. Kendi düşen ağlamaz. Aklınızı iradenizi toplayıp, sorunu çözmeye odaklanın.

Maximillian

Kayıtlı Üye
@Maximillian, insanlarla kavgaya tutuşup, daha fazla enerji harcayarak, kendinizi yipratmayin. Kendi düşen ağlamaz. Aklınızı iradenizi toplayıp, sorunu çözmeye odaklanın.
Sorunu zaten çözdüm beni vision of solomon key den beridir takip eden kişilere deneyimimi aktarıyorum eğer ki kavga etmek isteseydim mükemmel ve kesin sonucu zafer olan kavgalar başlatırdım benim üslubum budur aksi düşünülemez en azından benim için sanırım bu kadar tecrübe bana yetmiyebilir ama sizin için tecrübe paylaşımı bu konudan itibaren son bulmuştur ayrıca bu sayfada en çok size saygı duyuyorum onun icin buradan konuyu kestirip atıyorum iyi forumlar

YEDİ7

Kayıtlı Üye
ALINTI : "Her kişiye sadece onun anlayabileceği özel bir mesajdir Ansizin çıkan kuş tüyleri mujdedir. .
Endiselendigi bir konuda güzel haberler olacağına dair işarettir ..."