tuhaf bir durum ruh hali

Rositaa

Kayıtlı Üye
Onlar sahtekar ya. Bende de varlıklar var? Bir arkadaşımın bana yaptığı büyüden de başka varlıklar musallat olmuştu. Sizin gibi çok hocalara gidip, paralar yatırdım. Ama hepsi yalancı çıktı. Eğer kendikilerimi kullanma yeteneğim olsa seninkini alırdım. Ama daha bu işin başındayım. Dediğim gibi Allah rızası için yapan insanları bulun onlar gerçekten yardım edebilir size.

Faroo

Kayıtlı Üye
zararı yok gibi görünüyor ama sevdiğim kızdan ayrıldım bu arada alıştım korkmuyorum kaba bir siluet ilgi çekici değil ağır bir izlenim yaratıyor baglantiya geceicem ama nasıl

Rositaa

Kayıtlı Üye
zararı yok gibi görünüyor ama sevdiğim kızdan ayrıldım bu arada alıştım korkmuyorum kaba bir siluet ilgi çekici değil ağır bir izlenim yaratıyor baglantiya geceicem ama nasıl
Bağlantıya geçmek istiyorsanız gözlerinizi kapatın. Önce ona ismini sorun, biraz bekleyin. Kendi iç sesiniz olarak size adını söyleyecektir. İlk bununla başlayın

Faroo

Kayıtlı Üye
Ona adını sorayım cevap alırsam bne istediğini sorucam

Faroo

Kayıtlı Üye
Asla nda deniyorum tuhaf bir şeyler oluyor için kıpır kıpır oluyor sanki ışık saçıyor o an dayanamayıp vazgrciyoruk bu akşam sonuca varicam o hep benimle ve bir derdi var

Rositaa

Kayıtlı Üye
Asla nda deniyorum tuhaf bir şeyler oluyor için kıpır kıpır oluyor sanki ışık saçıyor o an dayanamayıp vazgrciyoruk bu akşam sonuca varicam o hep benimle ve bir derdi var
Yoğunlaşıp sorun ve korkmayın. Belki iyidir. Size 7 yaşında kendiliğinden mi gelmiş?

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
Dua ederken bir heyacan oluyor bende abartılı bir şey yok dualar i severim ama dini konuda bir çok vazifemi yerine getirmedim hiç
eger uzaklasmasi istiyorsan dine yönel çünkü öyle bis3y varsa seni dinden uzaklaştırmak için de uğraşır çünkü bunların müslüman iyi olanları falan da var sen dinle çok şey yapmadığına göre kötü bi cin bu